Jump to content

Assassins Creed: Odyssey


Saddako

Recommended Posts

Tak jaké jsou vaše názory a zkušenosti s nejnovějším Assassinem?

Po grafické stránce to sice vypadá hezky, ale přijde mi, že už je ta hra o něčem jiném :( Narazil jsem na plno bugů (drop pod texturou, mobové pod texturou) a stejně tak mi moc nesedí herní model. Asi bych spíš uvítal další datadisk pro Origin (s jeho modelem) než tohle.

Link to comment
Share on other sites

Za mě naprostá spokojenost a posun o kousek dál, oproti Origins. Je to z toho plnohodnotné RPG, což mi naprosto vyhovuje, serie AC ušla významnou evolucí a podle mě je to jedině dobře. Poslední díly do Origins mě míjely, Origins sem si naprosto užil (Egypt se mi tedy líbí více než Řecko), ale Odyssey je v mnoha směrech lepší. Příběh mi přijde zajímavější, do AC se konečně dostal solidní hůmor. Reakce Alexiose je zábavná, když to porovnám s věčně rozhněvaným Bayekem. Taktéž mise mi přijdou zajímavější, ale konečně hodnocení napíši alespoň po 40 hodinách, zatím sem odehrál nějakých 15 :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Ten český překlad je takový komický. Asi překládali hlavně pro postavu Kassandry. Já hrál za Alexiose a některé věty v ženském podání zněly zábavně :D

 

Jinak naprostá spokojenost, mám za sebou asi 55h, je to dohraný a přesto tam jsou ještě vedlejšáky a neobjevená místa. Už jsem se teda docela modlil za konec, protože potřebuju ještě normálně fungovat. Snad časem udělají něco jako Trial of Gods v Originu. 

 

Nejvíc se mi líbila kombinace Aganemonova zbroj + Tifonova čepel, nepřátele hořeli jak sardinky! A na silné nepřátele si vemte luk, sekat je zbraní je docela opruz. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy