Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

  • Moderators

Radku co se pořád oháníš tou IP adresou? Jsme v 21. století (welcome all nigga's) a změnit si IP adresu nějakým anonymizérem, požádaním ISP, restartem routeru apod. je dnes úkol hoden dokonce i druhému stupni základní školy.

Ať jsi pepa anebo zrovna karel, pod stejnými adresami si tu zřizuješ duplicitní účty, těch indícií co k tobě vedou je taková spousta, že si snad musíš o zdejší komunitě myslet, že je demen[t]ní a ten zápach nepoznají na sto honů. Vůbec nechápu koho tu chceš oblbovat a vrchol drzosti je pouštět se do křížku s adminem/modem, kterej jasně vidí odkud máš přístupy a ty mu stejně budeš tvrdit, že země je hranatá.

Píšeš stejně, mluvíš stejně, sháníš se a nabízíš stejné věci, připojuješ se ve stejné časy a nic z toho nesmaže to, že sem příjdeš jednou jako pepa a podruhé jako karel. Pochop, že se nezměníš a že jsi profláknutý natolik, že tě vycítí už i na půl zdechlý ohař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, ty zasranej č ů r á k u, kdy konečně pochopíš, že vůbec nerozumíš tomu, jak funguje Internet? Když napíšeš jeden příspěvek přes proxy, dobrý, stejně dojdu k tomu, že to jsi ty. Ale když jsi takový d e b i l a napíšeš další příspěvek bez proxy z naprosto stejné adresy jako je Gento (za tím nickem se schovává nějaká zasraná černá opice, alespoň to jsem tu slyšel.. :roll:), tak se na mě nezlob, ale seš fakt vylízanej, možná víc jak miska mého kocoura, když týden nežral .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, ty zasranej č ů r á k u, kdy konečně pochopíš, že vůbec nerozumíš tomu, jak funguje Internet? Když napíšeš jeden příspěvek přes proxy, dobrý, stejně dojdu k tomu, že to jsi ty. Ale když jsi takový d e b i l a napíšeš další příspěvek bez proxy z naprosto stejné adresy jako je Gento (za tím nickem se schovává nějaká zasraná černá opice, alespoň to jsem tu slyšel.. :roll:), tak se na mě nezlob, ale seš fakt vylízanej, možná víc jak miska mého kocoura, když týden nežral .. :)

Strašně moc jsem se těšil na tvou reakci, nezklamal jsi :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dokázal by mi někdo poradit? Pravděpodobně mi byl odcizen účet (nikým tady z fóra), jen by se chtěl zeptat na koho se obrátit a co vše mít doložené pro reaktivaci primárního účtu? Byl to obchodovatelný účet a na internetu byl deaktivován 25.11. tedy musel bych na další deaktivaci čekat do 25.5. abych si ho dokázal vrátit sám. Obrátil jsem se tedy na US sony chat support a tam mi nebyli schopni vůbec pomoct s reaktivací, jediné co dokázali bylo resetovat password, ale to mi s primárním účtem nepomohlo jen sem se dostal ke svému účtu, alespoň jako sekundárnímu. Nicméně bych nějak rád dostal primární účet zpět dříve než 25.5., sekundární mi je celkem k ničemu, jediné co tak mě alespoň nepřipravil o ty hry kompletně.

Díky moc za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dokázal by mi někdo poradit? Pravděpodobně mi byl odcizen účet (nikým tady z fóra), jen by se chtěl zeptat na koho se obrátit a co vše mít doložené pro reaktivaci primárního účtu? Byl to obchodovatelný účet a na internetu byl deaktivován 25.11. tedy musel bych na další deaktivaci čekat do 25.5. abych si ho dokázal vrátit sám. Obrátil jsem se tedy na US sony chat support a tam mi nebyli schopni vůbec pomoct s reaktivací, jediné co dokázali bylo resetovat password, ale to mi s primárním účtem nepomohlo jen sem se dostal ke svému účtu, alespoň jako sekundárnímu. Nicméně bych nějak rád dostal primární účet zpět dříve než 25.5., sekundární mi je celkem k ničemu, jediné co tak mě alespoň nepřipravil o ty hry kompletně.

Díky moc za každou radu

Taky už se mi to stalo a bohužel nevyřešil. Doporučuju pro příště jak koupíš novou hru (primární slot) ihned deaktivovat na webu a znova aktivovat na ps4. Tím máš na půl roku zaručené bezpečí a sec. slot opravdu prodávat ověřením lidem a ještě se domluvit jak bude prodávat dál aby tě informoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dokázal by mi někdo poradit? Pravděpodobně mi byl odcizen účet (nikým tady z fóra), jen by se chtěl zeptat na koho se obrátit a co vše mít doložené pro reaktivaci primárního účtu? Byl to obchodovatelný účet a na internetu byl deaktivován 25.11. tedy musel bych na další deaktivaci čekat do 25.5. abych si ho dokázal vrátit sám. Obrátil jsem se tedy na US sony chat support a tam mi nebyli schopni vůbec pomoct s reaktivací, jediné co dokázali bylo resetovat password, ale to mi s primárním účtem nepomohlo jen sem se dostal ke svému účtu, alespoň jako sekundárnímu. Nicméně bych nějak rád dostal primární účet zpět dříve než 25.5., sekundární mi je celkem k ničemu, jediné co tak mě alespoň nepřipravil o ty hry kompletně.

Díky moc za každou radu

Se ani nedivím US podpory že ti to nevyřešily,typický amík účty nepřeprodává jako my,koupí si hru v akci,dohrajou,smažou.Pak odpadá problém co nastal tobě(a nejsi sám).Vidím to tak,že první majitel(zakladatel) si po nějaké době řekl,prodám ho ještě jednou,stejně mě nedohledají(pokud byl prodán účet x krát má pravdu).Ty nemáš jinou možnost než čekat,nebo ho střelit jako sekundár.Je zde velké riziko,že za půl roku ho zase před tebou deaktivuje a hned prodá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejna zkusenost, deaktivaci online mi taky neudelali.. zmeneny heslo mas.. jesli mas mail ke kerymu to patri.. zmen na nem heslo jesli bylo stejny ci jesli ho ma zlodej...

Po uplynuti doby se uz neprihlasi a ty si to deaktivujes sam.. jesli je to ucet s hrou je to skoro jedno zahrajes si pozdejc.. jesli primar na trofeje tak to naser e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s czkem by určo pomohli, vetsinou chtej nejakou cislici z platebni karty kerou se platilo, ptaj se na "tajnou otazku" z registrace, znat datum narozeni (to nikdo z uctu nevycte) takze vi jen kdo zakladal, obcas i na nejaky hry...

a vetsinou to dopadne dobře... sou tam fakt v pohode a ochotný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to ve své podstatě asi jedno hry jsem všechny dohrál a za ty peníze co jsem koupil to ani nějak nevadí, jen jsem myslel kdyby to nějak šlo, že bych si je třeba projel znovu. Heslo k účtu i mailu jsem změnil takže 25.5. si to asi budu muset resetovat a do té doby čekat, když nejsou ochotni pomoci :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to ve své podstatě asi jedno hry jsem všechny dohrál a za ty peníze co jsem koupil to ani nějak nevadí, jen jsem myslel kdyby to nějak šlo, že bych si je třeba projel znovu. Heslo k účtu i mailu jsem změnil takže 25.5. si to asi budu muset resetovat a do té doby čekat, když nejsou ochotni pomoci :/

Jestli nejsi zakladatel účtu,tak ti tvoje opatření nepomůže.Neznáš totiž odpověď při zapomenutí hesla k emailu.A taková ♥♥♥♥♥ní otázečka je základem celého účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu