Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation5 - PS5


tofi

Recommended Posts

Celkově se prodalo 82 milionů her, což je o 22 % méně než ve stejném období loňského roku. Pořád se ale jedná o nárůst v prodejích, pokud je budeme porovnávat s rokem 2019. Vzhledem k současné situaci okolo koronaviru začali lidé hry více kupovat digitálně. 67 % her tak bylo digitálně zakoupeno a následně staženo, což je 5% nárůst oproti loňsku.
6611500f83a47599ce2aad37addff3c6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se na PS5 přidat svoji kreditní kartu, ale bohužel se mi nedaří přepnout ve fakturovací adrese jiný stát než United States (a to po i před vyplnění přesné adresy) V kolonce "State or province" to samozřejmě nabízí jen americké státy. Neví někdo kde by mohl být problém.. 🤨

Díky

add.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Frosby napsal:

emoji6.png368511865267452dcd0b2eb823e44c03.jpg

Když ty regiony rozklikneš, tak co tam vidíš? Je na výběr 27 možností, proč asi. 

 

dessperadoss v US Storu ti chybí možnost "Storefront Country" hned nad "Personalized Setings". Chybí, protože to není na tvém účtu možné. Pokud chceš nabít kredit, nejjednodušší je to asi přes dárkové karty, popřípadě spárovat s PayPal účtem, protože PS Store ti jinou, než US kartu nevezme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tady je řeč o změně regionu stávajícího účtu, ne vytvoření nového. To co si poslal (a zjevně ani nečetl), je návod jak si založit nový účet s jiným regionem, než ve kterém se nacházíš.

 

Region stávajícího účtu měnit nešel, nejde a bohužel nejspíš ani jen tak nepůjde. 

 

A ty státy, u kterých jsem ti chtěl napovědět (marně) a je jich 27, jsou všechno státy EU. Mimo ně se nepřepneš stejně tak, jako se nepřepneš z US Storu na jinou lokalitu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zvláštní, že tam mám nastavený region US, ale účet sem tvořil před 12 lety ještě na PS3, takže možné je vše..

 

Nicméně pokud to tedy nepůjde, bude mě to v něčem ještě jiném omezovat, než v tom, že mi nepůjde nabýt účet online? Ptám se z důvodu, jestli tedy nemá smysl vytvořit úplně nový účet.. 

 

Jinak díky oběma za snahu vyřešit problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zakoupené hry z US Storu nemají českou lokalizaci (nechci to říkat na 100%, ale za sebe myslím, že nikdy). Další omezení je, že musíš buď mít US platební kartu, kupovat kupony, nebo spárovat PayPal. Výhoda zase je, že by ti měl jet PS Now. Těžko říct, já mám i CZ i US účet. Na US účtu bývají většinou lepší ceny a slevy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, nebudeš môcť kupovať hry určené pre EU región, tam kde sú CZ titulky ich mať nebudeš. Skús zavolať na podporu, aby ti zmenili región, že si omylom nastavil USA ale žiješ celý život v ČR [emoji18]

Ak by si nepochodil tak ďalšia možnosť je založenie nového účtu, kúpil by si hry tam, stiahol a potom by si ich hral na svojom pôvodnom účte, tzv primár [emoji6]
@pepek360
Lepší ceny ma aj SK store oproti CZ [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak na stránce Alzy je teď klauzule:

V současné chvíli bohužel z důvodů celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření zakázky. Pro zajištění co nejrychlejšího dodání tedy doporučujeme konzoli předobjednat a zařadit se tak do našeho pořadníku. Všechny zákazníky s předobjednávkou pak pravidelně informujeme, jakmile od výrobce dostaneme jakékoli nové informace. V současné chvíli limitujeme množství vydávaných kusů PS5 na 1 ks na zákazníka z důvodu snahy o uspokojení co největšího množství zákazníků a výdej zboží je podmíněn ověřením totožnosti zákazníka platným dokladem (jméno a příjmení se musí shodovat s údaji v objednávce a po objednání nelze měnit).
Děkujeme za pochopení.

osobně pochybuji, že klauzule byla i v den kdy jsem objednával. Nejhorší, že Alzák po 9 měsících prostě zruší objednávku bez jediného slova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu