Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RAGE 2 Collectors Edition


Recommended Posts

Pro Rage 2 má vyjít sběratelská edice, která obsahuje:

Ruckus the Crusher  hlavu, Steelbook, Sběratelský plakát, Expanzi Rise of the Ghosts, Doom BFG UAC Super Weapon, Skin Mutant Monster Truck, Brnění Nicholase Reine, Settler Pistol, Misi Cult of the Death God, Wasteland Wizard Cheat kódy, , Progress Booster, bojovou standardu

spacer.png

Již je možno předobjednat na supergamer.cz pro všechny platformy za 3639 kč + doprava

https://www.supergamer.cz/rage-collector-edition-p-394848.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Od dnešního dne má v nabídce i JRC za poměrně dobrý peníz na jejich židovské praktiky :D.

https://www.jrc.cz/rage-2-collector-s-edition/p280804

https://www.jrc.cz/rage-2-collector-s-edition/p280803

Pro xbox a psko. Jako bonus žůžové tričko pro předobjednávky.

Vznesl jsem dotaz i na Xzone, ale vypadá to na exkluzivitu JRC prozatím. Xzona dává pěkný angličák buginu, což mi přijde zajímavější než JRC.

Jinak všechny eshopy nabízejí Wingstick edici, která obsahuje delux edici hry a Wingstick ze hry. Asi nebude létat a sekat hlavy jako ve hře, ale parádní doplněk na poličku :D

 

Osobně mám objednánu sběratelku z Jrc a wingstick edici z Xzone kuli té bugině a wingsticku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych RAGE 2 sběratelku bral, protože jedničku jsem měl fakt rád a i tady věřím, že to bude stát za to, ale to by sběratelka nesměla mít tenhle ksicht. Fakt se mi to nelíbí a brát to nebudu. Leda třeba ve slevě za litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak buďto mi xzone poslalo jinou buginu anebo měli brutálně vyfotošopovanou fotku na stránkách :D

Kvalita Čína, připomíná mi to hračky co sa dávají k bombonkům za 30kč. Celkově rejž2 zklamání, jak hra, tak sběratelka, tak wingštyk, tak dárek z xzone. Snad aspoň bůček z Amazonu bude za něco stát. 

IMG-20190516-WA0003.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se buggy líbí, je vcelku velká, jasný je to plasták, ale vcelku pěkný. Jinak se budu opakovat, ale největší shit mi zatím přijde ten wingštik, tohle neprodávají ani světský na chrudimský pouti :D.

Hra jako taková je pro mě průměr, podobně jako Days Gone. ID software a jeho část střílení je precizní, podobně jako u Dooma. Práce Avalanche ovšem těžce pokulhává, tohle studio jakoby už neumělo vytvořit kvalitní hru v dobrém grafickém hávu.

Fanoušci RAGE už stejně hrají a ostatní, kdo by váhal tak jedině počkat do nějaké slevy.

A kdo chce nějakou květnovou pronadhru tak musí sáhnout po A Plague Tale Innocence neboli The Rats Of Us :D, to je pro mě květnová pronadhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U místním jrc si dovolili rozbalit a vystavit Blowjob simulátor, tak sem nevahal a fotil. Zarazila me rodinka, kdy děcka se hlave blowjob mutanta smaly, manzelka se opovrhovala jaky je to kýč a hlava rodiny se sibalsky pousmivala, bylo na něm vidět, ze by si toho ptaka nechal pozuzlat, kdyz uz stará hajtra dona netaha. 😂 každopádně na zivo me tahle edice odrazuje jeste více, kvalita nic moc, ve smyslu ze ta siliconova maska ma steasne moc kazu, same hrudky a bublinky v plastu, ani paint není hezky. 

IMG_20190523_173419.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu