Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Death Stranding - Collector's Edition


Recommended Posts

Progamingshop.sk pořádá karlovarskou losovačku o pár kousků Death Stranding podobně jako u nás probehla losovačka o sběratelku Days Gone u židjrc. Pokud nevíte, co znamená pojem Karlovarká losovačka, zeptejte se experta @Mandaz nebo googla. V každém případě si u PGS.sk můžete vytvořit předobjednávku a doufat že 10.10.19 v 10 hod. vás vylosují na streamu instagramu. Jo a ještě jedna technická...Rovnou se na to vy ser te, protože se hádat s čobolama o dopravení edice do ČR je zážitek na několik týdnů a stejně vám to v lepším přápadě nedoručí, v horším budou požadovat platbu předem na slovenskou banku a pěkně mastný poštovný :D, ale upozornit sem všechny přítomné musel, třeba pro někoho bude tahle edice fapuke :D .

AD2: Vznesl jsem asi dvacátý dotaz na židjrc ohledně edic v čr...Odpověděli mi na instagramu se smutnými smajlíky, že Cybersypačovina 2077 jim dává zabrat a teď nebudou řešit nic jiného, než předobjednávky té ultradrahé edice a rejžování peněz nebohých sberatelů...Pak Tlou2 a pak asi teda budou řešit sběratelku Death Stranding...Takže v den vydání si edici vyzvednou prodavači židjrc, těsím se na nabídky na fb 🙂 :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš že bych se tomu ani trochu nedivil :D a odůvodní to tím, že je extrémně limitovaná a nebylo jí jednoduché dostat na český trh. Ve skutečnosti muselo pár zaměstnanců se vyškrábat přes Himaláje, bojovat s místními kmeny v čínských lesích, přeplout moře, aby mohli ukrást 5 krabic a donést je nám zákazníkům. Cena 6 tisíc zahrnuje vyplacení rodině zesnulého pracovníka, který se utopil na moři, dalšího kterého roztrhala puma a posledního, který se ztratil na hřebenu hory, takže cena 6 tisíc je vlastně málo a můžeme být rádi, že nám poskytli tuto jedinečnou nabídku. Cena je platná do doby než se zase objeví záhadný tanker narvaný po můstek sběratelskými edicemi Det Štrendyng a židjrc bude nuceno stáhnout cenu na 2999.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se budu rozhodovat a zkusím objednat, kdyžtak to nějakému medvjedovi nebo komukoliv přenechám. Co mi nejde do hlavy, tak jak si objednal Cybersypačovinu z pšonska. Mě to prostě nejde, vždy mě to hodí na CZ odkazy a nelze objednat z jejich ofiko storu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jednu edicu ulovil hned po osmé. Ale si myslím, že to židjrc nějak nevychytalo. Na to jak sa ocasili že bude sběratelka extrémně limitovaná a eště fčil přijímají předobjednávky... 

Čucham emaily s rušením předobjednávek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu