Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost of Tsushima


dds72czech

Recommended Posts

Nemam co natocit, prijedu k taboru a zkousim hledat nejaky misto odkud na nej koukat. A kdyz ho nenajdu tak tam proste napochoduju a vyzvu je [emoji6]

Kdybys mel v sobotu cas a mohl dat na pet minut call pres skype tak bych byl moc vdecny. Hledam to uz dva dny. Akorat prosim pocitej ze mam cas -8 hodin. Ted mam 1:10 rano [emoji6] 732 428 417

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdyz ho predtim sledujes tak bys mel dostat dost velky bonus za misi. Zkusim se plizit, i kdyz zatim hraju za samuraje, ne ducha. Proste prijdu pred branu a vyzvu je nase mi souboj podari souboj [emoji6] Obcas umru, obcas mam skoro perfektni duel. A uz mam i ten nebesky uder [emoji6] 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

toz pekne:) zaklad je jim koukat na nohy a pak jadne vidis kdyz na tebe zautoci a samozrejme pouzivat ruzne drzeni katany dle protivnika:) ve videjku pozivas to proti stitum i kdyz je nemaj, ale zase perfektni vykriti je insta takze to asik nevadi:)) ok, tak priste se zkusim proplizit a odkoukat techniku zda dostanu vice bonusu za misy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zmenu postoje vzdycky zapomenu [emoji6] A vykryti davam tak na 80 procent. Zatim jeden velky zasek, a to byl ten souboj kvuli nebeskemu uderu. Ten manik byl fakt [emoji813][emoji813][emoji813] rychlej [emoji6] jinak za me nejlepsi hra dekady, a to jsem ji nedostal zadarmo jako promo. Mozna pribehem prekona i muj milovany KOTOR. A side questy ? Zatim se snadd zadny neopakoval. Zaddne noseni neceho nekam.

 

 

 

EDIT@SAIXX necituj předchozí příspěvek a nastuduj si pravidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce i já, jako kaužuál fora sem zatím dal všechny bambusy na Izuhaře :D Samozřejmě s časovým limitem, podařilo se mi to nejhůř napoosmé :D

 

A to sledování velitela mne šlo zatím aktivovat jen u těch, u kterých sa mi sledování zobrazilo jako nepovinný úkol

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tož dohráno. Nejlepší open world po zaklínači. Tak nějak zaklínač všude kam se podíván. Scenérie a zasazení příběhu jsou Epic. 

Otazníčky i snaha vymlatit cele mongolsko časem omrzí. 

Dal bych 85/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu