Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Chlapi nechlastejte u toho večerního objednávaní her, ať nedopadnete jako já. Tuhle mi cinkla Zásilkovna že prý balíček od playgosmart na cestě na depo… hluboce sem se zamyslel, nevěděl sem, koukam do emailu a zřejmě sem v červenci objednal Silent shill 2 s bůčkem 🤣. Tohle je fajn chlastací objednavka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj, ja takhle v czc objednal 8 her v doprodeji... takhle mi cinkne sms ze zasilkovny, ze bohuzel musi zmenit misto odberu.... ale uz se nezmini, ze zmeni i obsah zasilky. Misto 8 her mi prislo jedno tricko.

proste blbe na depu prelepili stitky

uz to resim 14 dni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď koukám na fakturu z PGS a místo 1638 Kč mi účtují dobírkou 1538 Kč :D . Mají na faktuře nějakého šotka, kde za odečet ceny sleevu dávají větší slevu a díky tomu mám Silent Hil ještě levnější. A to sa oplatí! Takže od PGS hra, bůček a sleeve ou jéé!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu