Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Předobjednávky - kde a za kolik co nejlépe a nejrychleji objednat


Recommended Posts

Je tu dalsi tyden a dalsi automaticky zrusena objednavka Dying Light 2 CE od Alzy. Zajimalo by me, jestli to takle bude kazde pondeli do doby nez DL2 skutecne vyjde. Zatim se mi ale na muj jeste relativne slusny dotaz jeste nikdo neozval, tak se zacinam bat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamel To je fakt divny, mne ji normalne vratili. Tohle mi napsali:

"Dobrý den,

děkuji za zprávu a omlouvám se. Objednávku jsem obnovila a prodloužila dobu platnosti.  Mělo by být teď již vše v pořádku."

Zkus to jeste jednou, snad narazis na schopnejsiho operatora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mne napsal nejakej Tonda, ze predobjednavku zrusili, protoze zbozi neni na sklade 🙈🙈🙈🙈 
 

Tak jsem tam volal a slecna na infolince byla ochotnejsi, saa se divila, jak by predobjednavka mohla byt skladem a nejak to uz resej. Doufam, ze to obnovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku přeruším litanie na alzoj. 

Před vánoci xzone odesílalo mejly těm, co měli preorder na základní verzu elden ring, jestli mají zájem o sběratelku. 

Mne se zadařilo, i když jim změna trvala až do minulého týdne. A musel jsem jim 2x volat a psát 4x mejle 🤣

A momentální stav je ten, že už nemají ani preorder trička 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ted mi to vemeno z Alzy odpovedelo, ze mi novou objednavku neudelaj, protoze je limitovany pocet kusu 🙈🙈🙈 Tevole, ten clovek musi bejt tupej jak tendleten dubovej stul 🙈🙈🙈 Tak furt s nim jeste vede mailovou valku a odpovidam, ze prave proto tu objednavku mam z 05/2021 🙏🏼🙈 Drzte pesti 👊🏼

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po ofiko stížnosti mi přišel ten samej email od brigádníků, že edice není (neřikej voe, když je to předobjednávka) a že mi objednávku prostě neobnoví. To že sem jim jmenoval několik případů obnovení objednávek nic neznamená, jejich stanovisko je pořád stejné, edice není skladem a nemůžou jí dát zpět bo prý nemají informace od dodavatele.

 

Taky vám přijde, že si nepíšete s Alza experty, ale bývalými prodavači JRC? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu