Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God od War Ragnarok Kod


džejar

Recommended Posts

Čaute, taky nabízím Black friday osobního rázu:))

Dnes jsem si přivezl od borce PS 5 domu a k ní mi dal kupón s kódem na

God od War: Ragnarok

Můj šálek čaje ta hra není takže cena 750:) a můžu setřít a poslat 12kouzelnych čísel:)

A kdyby někdo sháněl , budu se zbavovat PS4 pro s 2 ovladačema v super stavu .. tu na Black friday nechám za 4000,-

Pište, případně kvůli konzole se spojíme můžu nafotit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejte si pozor na výše uvedeného džejara. Pěkně se mnou vy*ebal a výsledek je, že jsem bez peněz a s nefunkčním kódem na Ragnarok. Samozřejmě na zprávy nereaguje. Částečně to je i moje chyba, že jsem byl důvěřivý, ale ať se nenachytá někdo další!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taktak....když je tu nový-žádné hodnocení--čerstvě zaregistrovaný-a něco hned prodává..tak být obvzlášť obezřetný...sice po vojně každý generál ...stalo se..člověk Ty peníze oželí ale je tu vzpomínka která bude podvedeného štvát hodně dlouho...taky jsem kdysi koupil hru kterou svět neviděl...😂..takže jak se teď píše dole....udělat si čas a zajít na policii a nahlásit....třeba bude mít podvodníček pro tentokrát špatné noci on....jak se to stalo mi tak jsem nikde nebyl-myslím nahlásit-....bylo to mnohem míň ale štve mne to dodnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

já byl takhle pred par lety nahlasit a po pul roce prisel spis z Ostrave o 120 stranach jak manika nasli a celkem okradl lidi asik za 2M po kouscich. chudak tvrdil, ze ho nutila pritelkyne a ted sedi oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu