Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny 2 - problém se stažením


Martin283

Recommended Posts

Zdravím, mám problém se stažením obsahu na mém PS4. Při spuštění destiny 2 naběhne okno s "Downloading content from playstation store (71,62gb) a nic to nedělá. Zkoušel jsem to smazat a nainstalovat z knihovny znovu, to mi ihned nabídlo ten content (asi 3 "season") a psalo to nějaký odhad stažení, snad XX hodin, jenže asi po 15ti minutách už to napsalo, že je destiny 2 nainstalováno a po spuštění jsem tam kde předtím, viz začátek dotazu. Nevíte co s tím mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Mandaz napsal:

Ahoj, napadá mne jestli máš dost místa na disku, popřípadě zkus hodit psko do továrního nastavení (předtím si zálohuj savy).

Místa mám dost, ještě cca 500gb, takže to by problém být neměl. To tovární nastavení mě teda dost štve, ale asi budu muset alespoň zkusit no. Až se k tomu dostanu, tak dám vědět, zda to pomohlo nebo ne. Zatím dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Tango23 napsal:

A proto je lepší PC na hraní 🙂

Když víš tak si opravíš všechno sám a když nevíš tak pomůže YouTube.

YouTube pomůže i pro PS4 ale na PC máš více možností na opravu všeho 😀

PC mám celkem shit a tohle bylo nejlevnější řešení jak si zahrát. Cena 1/3 co PC a spotřeba el. cca taky 🙂 

Ale jinak máš pravdu, jen jsem uznal, že je pro moje potřeby další PC zbytečný. Jinak stahování už mi jde, nebo zatím probíhá, zítra to bude stažené. Stahovalo se to normálně ve složce stažené soubory, akorát ve hře to nic neukazuje, takže vše asi funguje jak má, ale uvidím zítra :D 

Zatím to vypadá, že jsem se špatně podíval, protože tohle se stahuje jako DLC zvlášť, takže to klasicky neukazuje v seznamu na domovské obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy 2010 sem pořizoval první konzoly. Do té doby PC...Každý rok jinej sra nec s tím wertylem. Jednou to byl disk, podruhý grafika, těch sem vyměnil několik, až finálně odešel zdroj. Na konzoli sem neřešil jedinej problém a taky od 2010 mi rukou prošly x360, xone, xox, ps2, ps3, ps4, psvita, ps5 a nějaké nintendárny...všechno bezproblémové stroje...o PC nic takového říct nemůžu...nehledě na ty ultradrahé upgrady nebo rovnou koupě nového pc. Takže za mě jedině konzole a max nějaký notebook na práci...tak pravím :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destiny funguje jak má, stahování taky. "Problém" byl v tom, že se nejprve stáhne hra a jako DLC (automaticky) se stahne asi kampaň, no prostě doplňky, jenže se to stahuje zvlášť, takže hru spustíš do určitého bodu, jak jsem psal v úvodu a až se stahnou DLC, tak je vše v pohodě. Jen na té domovské obrazovce nejsou vidět, že se stahují, protože tam jsou jen aplikace. Takže díky za rady a konverzaci, že jste mi poradili někteří PC, jako radu co mám dělat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu