Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nintendo SWITCH HW CFW?


mesan

Recommended Posts

V 2. 8. 2023 at 8:58, mesan napsal:

Ahoj,

byl by zájem o HW úpravu Vašich switchů? Nejspíše všechny modely V1,V2,LITE, OLED.

Když jsem sám někoho hledal, v ČR jsem nikoho nenašel, tak jsem si to musel udělat sám.

Prosím PM.

Díkec.

 

 

Vůbec ho neposlouchej, někdo tvoje služby určitě ocení. Celkově to tady jde do kopru :D  Samé zákazy, příkazy  a moralizování,  viz CFW , bazar , prodej her bez krabicek a podobné. Tohle forum naopak na CFW vyrostlo a dost lidí se zde stali před  15ti lety legendou :D  no a to tady jeste pan moralista ani nebyl :D  i když tady není warez , možnost informovat beru jako základní věc. Možná proto je teď online 8 uživatelů místo 800 co bejvávalo.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec ho neposlouchej, někdo tvoje služby určitě ocení. Celkově to tady jde do kopru [emoji3]  Samé zákazy, příkazy  a moralizování,  viz CFW , bazar , prodej her bez krabicek a podobné. Tohle forum naopak na CFW vyrostlo a dost lidí se zde stali před  15ti lety legendou [emoji3]  no a to tady jeste pan moralista ani nebyl [emoji3]  i když tady není warez , možnost informovat beru jako základní věc. Možná proto je teď online 8 uživatelů místo 800 co bejvávalo.. 

Jeden borec tu někoho sháněl v únoru nebo březnu letošního roku a když jsem mu poslal PM jestli to je ještě aktuální tak mně napsal neotravuj, toť obrázek o místní komunitě... Přesně tak par let zpátky to tu byl jeden modder vedle druhého kteří vydělali nemalé peníze na úpravách Xboxů a teď takovýhle rádoby vtipní chytráci. Udělám si vlastní vlákno s podrobnějším info a jak říkáš někdo kdo bude za úpravu vděčný se najde. Nikdo tady nikomu nenabízí stažené hry...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mesan napsal:


Jeden borec tu někoho sháněl v únoru nebo březnu letošního roku a když jsem mu poslal PM jestli to je ještě aktuální tak mně napsal neotravuj, toť obrázek o místní komunitě... 

To si se mnou někoho pleteš, já jsem nic takového nepsal. Od roku 2015 jedu všechno originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Taky nám již není 15 a na ty hry si člověk je schopen vydělat. Hlavně v bazaru vše za relativně směšné peníze se dá. Dneska se všecka řeší na FB nebo diacortech, myšlenka fóra jako hlavního média je již mrtvá a nikdy se nevrátí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Založ topic v prodeji a uvidíš. Jinak na hrani čehokolif z old genu je nejspíš lepší Steamdeck myslím. Jde to bez hardware uprav a relativne to zvládá rozjet každej dle navodu na netu. Ja rozjel všecky emulace a zase zavrel Steamdeck do šuplika😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu