Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!


varinek

Recommended Posts

To beru jako samozrejmost - o tom jsem psal uz vyse :) Ze jsou lide, kteri chteji mit sbirku atd.. Ale rekl bych, ze nejvetsi cast bude ta, kterou tu s Nanakim rozebirame az ted v poslednich postech - tedy lide, kteri proste hry kupuji jako spotrebni material.. Protoze to berou jako normalni vec, jak si koupit hru do sve konzole. Koupi si konzoli na hrani a chteji hrat - tak si do ni koupi hru :) Tak je to asi nejcastejsi.. Tihle "vetsinovi zakaznici" ani neresi nejake ocenovani a prispivani. Pouze si "sobecky" koupi hru, protoze si chteji zahrat, ani pritom nemusi myslet na ostatni :) Proste to berou jako normalni, nenapadne je, ze by to slo jinak, tak, ze by z toho ve finale autori nemeli nic atd atd.. Ale to uz se opakuju a dostavam se do kruhu :)

No, to mi pořád trochu nesedí. Upravil bych to na "lidé, kteří si hru prostě kupují, protože se nepotřebují trápit s crackováním nebo flashováním, chtějí se vyvarovat problémů a starostí" - to je podle mě ta většina. Nehledě na to, že pokud nenaflashují svou konzoli, nepřijdou o multiplayer apod. :) Takhle to má většina lidí, které znám.

Ono kolikrát to za to sr*ní ani nestojí, stahovat CFW, flashovat konzoli, vyvarovat se internetu (když už se to podaří rozjet, což se méně zručným jedincům stát nemusí), stahovat na to velké hry apod., takže je prostě jednodušší tu hru koupit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pokud umis alespon trosku anglicky , a mas v dnesni dobe rychlej internet (coz je normalni) tak proc nestahnout .... hlavne kdyz hodne z her jsou tipu singleplayeru a po jeho dohrani uz nema cenu hrat hru znova ... je tam sice multiplayer ale ten nekdy stoji za prd ... tak neni potreba kupovat KAZDOU HRU ... nerikam ze vsechny stahuju , ale pokud to neni vylozene hra ktera neprestane bavit ani po dohrani singlu tak jsem si ji vzdy koupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Anonymous :hele jako apsolutně tě nechápu.Jen mě oprav pokud to o tobě napíšu blbě.Podle toho co jsem zde od tebe četl,tak my co si kupujem hry za prachy tak jsme neinteligentní lidi,kteří chtějí podpořit vývojáře her k vyšší metě?Nebo ocenit jejich práci?Jestli to myslíš takhle,tak si pro mě ubožák ty a né sony.Pleteš tu věci,který k sobě ani nejdou.Za 1. vývojáře her,2. Sony,3. porušování autorských práv 1. vývojářů her,2.sony.

Na to,že jsi super mod tak se vyjadřuješ jak patnáctiletej fracek bez peněz.

Kupuju si hry,protože jsou to hry.Což znamená,že jsou jako spotřební materiál.Jen záleží jak dlouho tě zabaví.

Co se týče ceny,tak zaleží na spotřebiteli - pokud jí chce hned tak zaplatí víc,než když si počká.

Tak jsem se nějak zasekl a pročelt tvoje odpovědi znovu.V jednom okamžiku jsem chtěl výše uvedené mazat,ale pak mi dorazil tvůj poslední příspěvek.Takže jsem nechal vše původní co jsem napsal.Nevím čím jsi byl ovlivněn,ale nechám to tu,aspoň uvidíš jak tvé příspěvky může někdo pochopit.

Ale souhlasím,jsem sobec,protože kupuji hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasim s Anonymous.. DIK!!

Muj pohled: Diky CFW jde PS3 opravdu uz nazvat multimedialni konzole.Nekdo bere CFW jenom jako moznost hrani her a bohuzel techto lidi bude vzdy vetsina.. :( Na tomto foru je to opravdu videt!!Ocenuji vsechny co se nejakym zpusem podileji na PS3 HAX scene (console-forum do toho nepocitam ), jelikoz jsem si s PS3 uzil vetsi srandu nez pri hrani her!!!!!!A jsem rad ze i na tomto foru se najde par vyjimek.

SONY JSOU PROSTE SRACKY!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je porad a porad dokola !!! bude lepsi se k takovim tematum nevracet ... natoz je vubec zakladat vzdy to skonci takhle ...

kupujes hry ? hraj je online ...

stahujes hry ? hraj je jak chces , ale nekaz hru ostatnim (platicim hracum) ... je to rozhodnuti daneho cloveka ... on za sebe bere zodpovednost

k SONY ... AZ bude sony delat neco pro uzivatele ... tzn ... pridavani UZITECNYCH funkci ... a ne jen machrovat jak maji dobrou ochranu ... a po delsi dobe zjisti ze ani tu nakonec nemaji ... to ze pridaji 3D filmy (no BOZE ... to jsme fakt potrebovali ) raci at udelaji neco co lidi nabudi k tomu aby si to koupily ... koho zajima nejaky trofeje ... Proste neco co neni mozne nahrat zadnym hackem ... myslim ze Xboxy se snazi neco podobneho delat ... ikdyz je hrani prez net placene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud umis alespon trosku anglicky , a mas v dnesni dobe rychlej internet (coz je normalni) tak proc nestahnout .... hlavne kdyz hodne z her jsou tipu singleplayeru a po jeho dohrani uz nema cenu hrat hru znova ... je tam sice multiplayer ale ten nekdy stoji za prd ... tak neni potreba kupovat KAZDOU HRU ... nerikam ze vsechny stahuju , ale pokud to neni vylozene hra ktera neprestane bavit ani po dohrani singlu tak jsem si ji vzdy koupil :)

Tenhle přístup nesnáším. PROČ ne? Proč nestáhnout? No tak proč nezabanovat? Proč nepodniknout razii? Proč nezačít trestat i poctivé hráče? Je to jeden velký kruh. Piráti škodí všem, sami sobě i ostatním, a jakmile to začne, jen se to zhoršuje.

Aby bylo jasno: Respektuji, když někdo stahuje hry protože na to nemá (což moc smysl nedává, pokud má konzoli, Move/Kinect, počítač, auto, ale to je vedlejší), případně když je hra jen singleplayer, který není tak kvalitní. Nicméně, pokud mi někdo řekne, že stahuje "protože prostě může", chce si hry jen "zkusit" nebo to dělá na truc Sony, pak mám dotyčného za naprostého *****a. Jednak si protiřečí (čím více se stahuje, tím jsou hry dražší a pak pořád dokola), jednak si vymýšlí blbosti, aby zamaskoval jiný umysl.

Nehledě na to, že stahuješ singleplayer hry - a z čeho má teda být hra živá? Případně studio, chcete-li. Multiplayerové hry mají placená DLC, která v podstatě nemusí mít konec (stále další mapy, zbraně atd) - to u singl hry prostě nejde.

Ano, není třeba kupovat každou hru, ale proč jí stahovat? nechápu tě. Ty si myslíš, že máš právo, nárok na to, tu hru mít? Zahrát si jí? Ne, to ani v nejmenším. Ty se domníváš, že tu hru prostě "musíš" mít. A to je taky blbost - nemáš na to peníze, nemáš "právo" to hrát. Jako s každou věcí. Vím, že každý si chce něco zkusit, něco mít, ale proč to krást (stahovat) ? Pro někoho ty hry i ztrácejí hodnotu, pro někoho ne, ale já si myslím, že si pak jen zvykneš a úplně přestaneš kupovsat hry - a to vede k změně mínění na "vyjde to, budu to mít".

EDIT: Na tvůj poslední příspěvek - "chceš-li CFW, hraj si jak chceš, ale nesmíš ovlivňovat ostatní hráče" - to je blbost sama o sobě. Už jen tím, že stahuješ a hackuješ, nutíš Sony aby na všechny (!) hráče uvalila určité omezení a nová pravidla.

Vavrinek: Tvůj příspěvek nemá (s prominutím) žádnou hodnotu - jsi očividně zaujatý, což je každému k ničemu :D. Máš pravdu, CFW umožní použít PS3 jako skutečně multimediální centrum - ale nebudeme si lhát, kdo z těch, co má CFW, to má jen kvůli Homebrew apod? 99% to má pouze kvůli hrám.

Anonymous: Pode mnou: Promiň, ale zneužíváš svého postavení, nemyslíš? Kdybys měl banovat každého, kdo tu někoho urazí, půlka fora by byla v čudu. Není to zbytečné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Anonymous :hele jako apsolutně tě nechápu.Jen mě oprav pokud to o tobě napíšu blbě.Podle toho co jsem zde od tebe četl,tak my co si kupujem hry za prachy tak jsme neinteligentní lidi,kteří chtějí podpořit vývojáře her k vyšší metě?Nebo ocenit jejich práci?Jestli to myslíš takhle,tak si pro mě ubožák ty a né sony.Pleteš tu věci,který k sobě ani nejdou.Za 1. vývojáře her,2. Sony,3. porušování autorských práv 1. vývojářů her,2.sony.

Na to,že jsi super mod tak se vyjadřuješ jak patnáctiletej fracek bez peněz.

Kupuju si hry,protože jsou to hry.Což znamená,že jsou jako spotřební materiál.Jen záleží jak dlouho tě zabaví.

Co se týče ceny,tak zaleží na spotřebiteli - pokud jí chce hned tak zaplatí víc,než když si počká.

Tak jsem se nějak zasekl a pročelt tvoje odpovědi znovu.V jednom okamžiku jsem chtěl výše uvedené mazat,ale pak mi dorazil tvůj poslední příspěvek.Takže jsem nechal vše původní co jsem napsal.Nevím čím jsi byl ovlivněn,ale nechám to tu,aspoň uvidíš jak tvé příspěvky může někdo pochopit.

Ale souhlasím,jsem sobec,protože kupuji hry.

Takze te opravim - absolutne jsi mne nepochopil.. Precti si moje prispevky jeste jednou, at nepises hovadiny prosim. V zadnem pripade jsem nenapsal, ze ti, co si kupuji hru jsou neinteligentni - to jsem dokonce minimalne jeste 2x zduraznoval (1x, kdyz mne Nanaki spatne pochopil).. Po 3. se uz opakovat nehodlam.

Toho ubozaka si vyprosuju vzhledem k tomu, ze mi do nej nadava nekdo, kdo ani neni schopen pochopit/nebo snad precist? muj text. Chapu, ze pro tebe byl dlouhy a jelikoz jsi silene hrdy na to, ze kupujes origo (viz. tvuj podpis), tak jsi precetl jen prvnich nekolik radku z meho postu a jeste za horke hlavy jsi zacal psat odpoved - ale to je spatny pristup, jelikoz pak pises takove kraviny.

Ostatne, jestli se mi neomluvis - protoze jsi se do mne dost drsne v odpovedi BEZDUVODNE navazel - a neuznas svoji chybu - totiz to, ze jsi nepochpil muj text a ze jsem vubec nepsal o tom, o cem ty pises, tak ti davam ban. Upozornuji te na to predem, protoze si tvoje urazky beru osobne - ostatne to by asi udelal kazdy :) Svemu sefovi v praci, nebo svymu kamaradovi nebo tatinkovi nebo komukoliv taky nerikas ubozaku nebo "patnactiletej fracku bez penez". Takove nadavky jsou ubohe a ocekaval bych je od nejakeho zednika nebo v hospode u blbecku - tuhle diskusi povazuji na intelektualne mnohem vyssi urovni, nez co tu predvadis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle přístup nesnáším. PROČ ne? Proč nestáhnout? No tak proč nezabanovat? Proč nepodniknout razii? Proč nezačít trestat i poctivé hráče? Je to jeden velký kruh. Piráti škodí všem, sami sobě i ostatním, a jakmile to začne, jen se to zhoršuje.

Aby bylo jasno: Respektuji, když někdo stahuje hry protože na to nemá (což moc smysl nedává, pokud má konzoli, Move/Kinect, počítač, auto, ale to je vedlejší), případně když je hra jen singleplayer, který není tak kvalitní. Nicméně, pokud mi někdo řekne, že stahuje "protože prostě může", chce si hry jen "zkusit" nebo to dělá na truc Sony, pak mám dotyčného za naprostého *****a. Jednak si protiřečí (čím více se stahuje, tím jsou hry dražší a pak pořád dokola), jednak si vymýšlí blbosti, aby zamaskoval jiný umysl.

Nehledě na to, že stahuješ singleplayer hry - a z čeho má teda být hra živá? Případně studio, chcete-li. Multiplayerové hry mají placená DLC, která v podstatě nemusí mít konec (stále další mapy, zbraně atd) - to u singl hry prostě nejde.

Ano, není třeba kupovat každou hru, ale proč jí stahovat? nechápu tě. Ty si myslíš, že máš právo, nárok na to, tu hru mít? Zahrát si jí? Ne, to ani v nejmenším. Ty se domníváš, že tu hru prostě "musíš" mít. A to je taky blbost - nemáš na to peníze, nemáš "právo" to hrát. Jako s každou věcí. Vím, že každý si chce něco zkusit, něco mít, ale proč to krást (stahovat) ? Pro někoho ty hry i ztrácejí hodnotu, pro někoho ne, ale já si myslím, že si pak jen zvykneš a úplně přestaneš kupovsat hry - a to vede k změně mínění na "vyjde to, budu to mít".

EDIT: Na tvůj poslední příspěvek - "chceš-li CFW, hraj si jak chceš, ale nesmíš ovlivňovat ostatní hráče" - to je blbost sama o sobě. Už jen tím, že stahuješ a hackuješ, nutíš Sony aby na všechny (!) hráče uvalila určité omezení a nová pravidla.

Vavrinek: Tvůj příspěvek nemá (s prominutím) žádnou hodnotu - jsi očividně zaujatý, což je každému k ničemu :D. Máš pravdu, CFW umožní použít PS3 jako skutečně multimediální centrum - ale nebudeme si lhát, kdo z těch, co má CFW, to má jen kvůli Homebrew apod? 99% to má pouze kvůli hrám.

Anonymous: Pode mnou: Promiň, ale zneužíváš svého postavení, nemyslíš? Kdybys měl banovat každého, kdo tu někoho urazí, půlka fora by byla v čudu. Není to zbytečné?

Proc krast ? tak za 1. kazdeho kdo tady velice pise o KRADEZI ... Nikdy jsi nestahl mp3 ? nikdy Film ?

2. Ja mam 12 her na Ps3 a 6 stazenych ... nejsem z tech co to jen stahujou ... me jde oto ... ze nehodlam porad kupovat hry kdyz si sam nevydelavam ... az usoudim ze ta hra FAKT stoji za kupeni tak ji koupim !!!

Piraty jsou v dnesni dobe ,,Normal,, tak proc se nestat jednim z nich ? vis co vsechno si muzes za ,,usetrene,, penize koupit ?

k tem DLC ... samotne DLC bych u nekrerych titulu formuloval jako okradani hracu ,,puvodni,, hry ... a i to malo z DLC jim nechteli dat ,,zdarma,, kdyz si koupily jejich hru ...

pokud dostanu Ban ? muj problem muzu si za to sam ... trest je jasnej ...

Edit: Cena her se fakt neodrazi na tom jak moc se stahuje ...

a to k Multiplayeru ... kazde ma stejne pravidla pokud je porusi dostane ban - je jen na Sony aby poznala kdo je ten ,,hodny,,

Btw ... Je to ADMIN ... mas se knemu chovat seriozne ... uz treba jen kvuli tomu ze ma pravo banovat ( = za to co je receno na jeho osobu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc krast ? tak za 1. kazdeho kdo tady velice pise o KRADEZI ... Nikdy jsi nestahl mp3 ? nikdy Film ?

2. Ja mam 12 her na Ps3 a 6 stazenych ... nejsem z tech co to jen stahujou ... me jde oto ... ze nehodlam porad kupovat hry kdyz si sam nevydelavam ... az usoudim ze ta hra FAKT stoji za kupeni tak ji koupim !!!

Piraty jsou v dnesni dobe ,,Normal,, tak proc se nestat jednim z nich ? vis co vsechno si muzes za ,,usetrene,, penize koupit ?

k tem DLC ... samotne DLC bych u nekrerych titulu formuloval jako okradani hracu ,,puvodni,, hry ... a i to malo z DLC jim nechteli dat ,,zdarma,, kdyz si koupily jejich hru ...

pokud dostanu Ban ? muj problem muzu si za to sam ... trest je jasnej ...

Jen k tomu BANu - ty to uznáváš, ale většina lidí nadává na Sony, že je banuje, i když na to má nárok.

Technicky vzato je stáhnutí hry krádež, ale to nechme stranou, mnohokrát se to tu řešilo.

Jak jsem řekl, respektuji, že někdo nemá peníze - ale nemám rád, když mi někdo řekne "jde to, tak proč ne" - to, že 5/10 lidí stahuje, neznamená, že musíš i ty. Typické stádovité chování - jdeš s těmi, kterých je nejvíc. Nic proti tobě, to je normální lidské chování, jen je škoda, že ho lidé praktikují skoro všude.

DLC - mluvíš o Acitivisionu - to je bordel sám o sobě :D Většina jiných studií dává celkem férové ceny.

Stahování se neodrazí na ceně her: Vážně si to myslíš? Navíc, nemyslel jsem to tak, že za jedno stahování se hra zdraží o korunu, myslím to obecně. Čím větší ztráty, tím vyšší cena.

Anonymous: Promiň, ale zneužíváš svého postavení, nemyslíš? Kdybys měl banovat každého, kdo tu někoho urazí, půlka fora by byla v čudu. Není to zbytečné?

Ulipek: Je to admin, má všem měřit stejným metrem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No DLC je nanic u vice vydavatelu :)

No k tomu ,,stadu,, to si mysli ze pravda nebude .. tam jde oto ze je to Free ... Proto se na to lidi obraci a ,,delaji to,,

Priklad : Myslis ze si pujdes do obchodu koupit Brambory (ktere jsou predrazene) nebo si raci zasadis svoje a skoro zadarmo je vykopes ? (to ,,Skoro,, je tam proto ze tu ,,motiku,, musis koupit -> v nasem pripade Ps3) co se ti vyplati vice ?

ano je to blbej priklad ale jde o podstatu

Edit: Kdyby nemeril stejnym metrem ... myslis ze by tu jeste byl ? davno by deletnul jeho prizpevek nebo i cely jeho ucet ... staci parkrat kliknout ... ale neudelal to , respektuje pravidla )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous: No, tvoje příspěvky se dají opravdu pochopit docela všelijak, jsou napsané poměrně dost nejasně. Slušné chování by mělo vycházet z obou stran, a popravdě, zrovna ty nějakou extra slušnosti neoplýváš. Napsat někomu, že "plácá kraviny", "mele píčoviny", apod. není příliš v pořádku od obyčejného člověka, natož od moda. Měl bys docela často ubrat plyn. Ne každému se tvůj obhroublý styl musí zamlouvat.

ulipek: Pokud si z nějakého důvodu myslíš, že cena hry (DLC, apod.) neodpovídá obsahu, máš možnost si onu věc nekoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous: No, tvoje příspěvky se dají opravdu pochopit docela všelijak, jsou napsané poměrně dost nejasně. Slušné chování by mělo vycházet z obou stran, a popravdě, zrovna ty nějakou extra slušnosti neoplýváš. Napsat někomu, že "plácá kraviny", "mele píčoviny", apod. není příliš v pořádku od obyčejného člověka, natož od moda. Měl bys docela často ubrat plyn. Ne každému se tvůj obhroublý styl musí zamlouvat.

Omg ale vsak tady 90% lidi mele picoviny!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No DLC je nanic u vice vydavatelu :)

No k tomu ,,stadu,, to si mysli ze pravda nebude .. tam jde oto ze je to Free ... Proto se na to lidi obraci a ,,delaji to,,

Priklad : Myslis ze si pujdes do obchodu koupit Brambory (ktere jsou predrazene) nebo si raci zasadis svoje a skoro zadarmo je vykopes ? (to ,,Skoro,, je tam proto ze tu ,,motiku,, musis koupit -> v nasem pripade Ps3) co se ti vyplati vice ?

ano je to blbej priklad ale jde o podstatu

Edit: Kdyby nemeril stejnym metrem ... myslis ze by tu jeste byl ? davno by deletnul jeho prizpevek nebo i cely jeho ucet ... staci parkrat kliknout ... ale neudelal to , respektuje pravidla )

Pokud jde o ty brambory - já osobně bych šel do obchodu pro ty drahé, nemám trpělivost a čas na to se piplat s jejich sázením a opečováváním :D

Příklad je to špatný, ale chápu jak to myslíš (obě věci, které jsi uvedl, jsou legální, stáhnutí hry ne).

No, jak jsem již řekl - chce zabanovat někoho, protože urazil Anonyma (jeho) - co chvíli se tu uráží jiní uživatelé a zatím nic :)

A souhlasím s Nanakim: Anonymous má někdy vážně peprné příspěvky, které nejsou opodstatněné.

Varinek: Teď jsi nám předvedl, jak ty mluvíš jen samé inteligentní a etické věci :) EDIT: Omlouvám se za to jméno :D. Doufám, že jsi pochopil ironii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co má být? Právě mod by měl zachovávat aspoň určitou úroveň, hlavně pokud chce za podobné chování, co předvádí on, banovat.

Samozřejmě, lidí, co by mohli být slusnější je zde mnohem víc, to bezpochyby. Ale jen proto, že "to dělá většina" si nepřestanu myslet, že to není správné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uf uf - tada panove nezlobte se, ale kdyz ctu prispevky nekterych "expertu z karibiku", napadaji me jen slova naseho klasika (jiste uhodnete ktereho)

"...deb*l, blbecek, deb*l, blbecek, deb*l, blbecek jenom tamhle vzadu jsou dva deb**ove vedle sebe..."

ps - pro adminy, co mi ted budou chtit dat ban (upominku nebo jak se to tady jmenuje) jenom pripominam, ze toto je uplne normalni citat z oficialni divadelni hry ktery oficialne vysel na cd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už začíná být docela trapné, jak každé nové založené téma pár pořád stejných jedinců otočí vždy stejným směrem a o daném tématu se nakonec vlastně vůbec nediskutuje. Je to vždy "hraju origo a nekradu, jsem lepší než ty" Prosím tyhle lidi ať do témat týkajících se hacku radší vůbec nechodí ( k dané problematice stejně nemají co říct, jenom to, že jsou poctiví a nekradou,ale to už všichni dávno víme ) a diskutují třeba o tom, kolik mají v poličce originálních her, kolik nasbírali trofejí a kolik novinek Sony zase přidalo do nové verze firmwaru....

Anonymous se sice někdy vyjadřuje docela drsně, ale ve všem s ním naprosto souhlasím, je vidět, že má přehled.....

A teď už jen čekat na urážky od vás, "poctivců"....... jó,jó, jsem zloděj..... bla,bla,bla.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už začíná být docela trapné, jak každé nové založené téma pár pořád stejných jedinců otočí vždy stejným směrem a o daném tématu se nakonec vlastně vůbec nediskutuje. Je to vždy "hraju origo a nekradu, jsem lepší než ty" Prosím tyhle lidi ať do témat týkajících se hacku radší vůbec nechodí ( k dané problematice stejně nemají co říct, jenom to, že jsou poctiví a nekradou,ale to už všichni dávno víme ) a diskutují třeba o tom, kolik mají v poličce originálních her, kolik nasbírali trofejí a kolik novinek Sony zase přidalo do nové verze firmwaru....

Anonymous se sice někdy vyjadřuje docela drsně, ale ve všem s ním naprosto souhlasím, je vidět, že má přehled.....

A teď už jen čekat na urážky od vás, "poctivců".......

Spousta lidi ani nevi, co to je "poctivec". Tvrdi jak jsou poctivy ze nekradou, ze si hry kupujou, ale filmy stahujou v takovy mire ze se jim z toho az nafukujou disky. Ale to jim prijde malinko normalni a z moralniho hlediska v poradku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše pisina1 tak i já napíšu sem jako jsme napsal i jinám. A nebudu tady už říkat jak mě tyhle hádky rozčilujou. Mě přijde v první ředě ujetý proč se pořád kvůli každé novince okolo PS3 hecku zakládá nový topik? Na tohle mi třeba ikdo ze zakládajících neodpověděl...

to Anonymous: Jestli dáš ban zenyk79 tak tě poprosím projdi si ostatní topiky o PS3 hacku, banu, cfw a vybanuj všechny kteří se vnich napadají.

Konec konců by jsi si mohl dát přinejmenším kartu i za svou frázi za...ný Sony fašisti...

to 3dmaya:tohle už je taky moc tvůj post snad kopíruješ z tématu do tématu...

sry za ot;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Koupi si konzoli na hrani a chteji hrat - tak si do ni koupi hru :) Tak je to asi nejcastejsi.. Tihle "vetsinovi zakaznici" ani neresi nejake ocenovani a prispivani. Pouze si "sobecky" koupi hru, protoze si chteji zahrat, ani pritom nemusi myslet na ostatni :) Proste to berou jako normalni, nenapadne je, ze by to slo jinak, tak, ze by z toho ve finale autori nemeli nic atd atd.. Ale to uz se opakuju a dostavam se do kruhu :)

Za sebe taky říkám, že v mnohých tvých příspěvcích je obtížné se zorientovat, protože (ač třeba z tvé strany nechtěně) hýří dvojsmysly. Možná je to tím, že pro příspěvky v tak časných ranních hodinách jsou už přeci jen mozkové buňky unavené? ;-)

Vůbec nerozumím tomu "sobectví" v případě kupování her (některé skupiny lidí, jak píšeš), i když jsi to dal do uvozovek. Nevím, co to má s tím co společného. Nevím, jaké procento lidí (z těch, co hry kupují) jde do obchodu koupit hru a když vyndá z peněženky peníze se zamyslí a hlasitě si povzdychne "tak, a pár korun z této platby posílám vývojářům". Já takové lidi neznám, možná jsi si dělal nějaký průzkum. Já když jdu koupit hru tak proto, že ji chci, že se mi líbí, že ji chci hrát, že ji chci do sbírky,.... to je jedno proč. Anebo taky proto, že mi o ni řekne kluk, který ji třeba dostane jako odměnu za vysvědčení. Neumím si představit, že kupuju chleba a před zaplacením si řeknu "tak, a teď podporuju české pekařství". A hodit mě do skupiny "sobců", že si jdu koupit chleba jen proto, že mám hlad a potřebuji se najíst a na ty pekaře nemyslím?

Ale jak říkám, možná jsi to myslel dobře a jen špatně napsal, takže už se k tomu vracet nemusíme.

//Anonymous_: Myslel jsem to tak, jak pises - tedy ze lide si nekupuji hry kvuli tomu, aby prispeli vyvojarum. Nebo s vedomim, ze prispivaji nekomu.. Proste si je kupuji "jen", aby si zahrali. Je to samozrejmost, ale byla to reakce na LegionCZE, ktery tvrdil, ze si hry kupuje kvuli tomu, aby prispel a ze si mysli, ze takova je vetsina. Ja si to nemyslim a ty evidentne take ne, dle toho, co jsi ted napsal vyse :) Takze je to v poradku.

Priklad : Myslis ze si pujdes do obchodu koupit Brambory (ktere jsou predrazene) nebo si raci zasadis svoje a skoro zadarmo je vykopes ? (to ,,Skoro,, je tam proto ze tu ,,motiku,, musis koupit -> v nasem pripade Ps3) co se ti vyplati vice ?

Tohle srovnání není relevantní k situaci, která se tu řeší. Abys správně a porovnatelně uvedl to srovnání, musel bys totíž napsat:

"Myslis ze si pujdes do obchodu koupit Brambory (ktere jsou predrazene) nebo si raci prelezes plot k sousedum a vykopes si ty jejich, protoze to proste jde?"

Ty si tu hru sám taky nenaprogramuješ, takže nesrovnávej s vlastními bramborami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše pisina1 tak i já napíšu sem jako jsme napsal i jinám. A nebudu tady už říkat jak mě tyhle hádky rozčilujou. Mě přijde v první ředě ujetý proč se pořád kvůli každé novince okolo PS3 hecku zakládá nový topik? Na tohle mi třeba ikdo ze zakládajících neodpověděl...

to Anonymous: Jestli dáš ban zenyk79 tak tě poprosím projdi si ostatní topiky o PS3 hacku, banu, cfw a vybanuj všechny kteří se vnich napadají.

Konec konců by jsi si mohl dát přinejmenším kartu i za svou frázi za...ný Sony fašisti...

to 3dmaya:tohle už je taky moc tvůj post snad kopíruješ z tématu do tématu...

sry za ot;)

Presne tak , kym nebola PS3 jailbreaknuta bolo to tu prehladne , dali sa tu precitat zaujimave veci

Odkedy je PS3 jailbreaknuta je to tu samy pirat, ktorí riesia stale to iste , a zasieraju cele forum , uplne stratilo PS3 forum uroven , skoro do kazdej temy kde sa clovek pozrie sa riesi len JB, a kradnutie hier

A este ked clovek povie svoj nazor (pritom ani nebol OT) tak od moderatora dostane upomienku + mu zmazu prispevok ale pirati si tam veselo pisat mimo temu mohli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud umis alespon trosku anglicky , a mas v dnesni dobe rychlej internet (coz je normalni) tak proc nestahnout .... hlavne kdyz hodne z her jsou tipu singleplayeru a po jeho dohrani uz nema cenu hrat hru znova ... je tam sice multiplayer ale ten nekdy stoji za prd ... tak neni potreba kupovat KAZDOU HRU ... nerikam ze vsechny stahuju , ale pokud to neni vylozene hra ktera neprestane bavit ani po dohrani singlu tak jsem si ji vzdy koupil :)

Osobne som tohoto názoru. Veľmi podarené hry si oplatí kúpiť, ale aj tu je hranica do akej sumy. Myslím, že sa zhodneme na tom, že dať viac ako 30€ za hru je veľa.

Už začíná být docela trapné, jak každé nové založené téma pár pořád stejných jedinců otočí vždy stejným směrem a o daném tématu se nakonec vlastně vůbec nediskutuje. Je to vždy "hraju origo a nekradu, jsem lepší než ty" Prosím tyhle lidi ať do témat týkajících se hacku radší vůbec nechodí ( k dané problematice stejně nemají co říct, jenom to, že jsou poctiví a nekradou,ale to už všichni dávno víme ) a diskutují třeba o tom, kolik mají v poličce originálních her, kolik nasbírali trofejí a kolik novinek Sony zase přidalo do nové verze firmwaru....

Anonymous se sice někdy vyjadřuje docela drsně, ale ve všem s ním naprosto souhlasím, je vidět, že má přehled.....

A teď už jen čekat na urážky od vás, "poctivců"....... jó,jó, jsem zloděj..... bla,bla,bla.....

Prešiel som si zo pár topikov založené v priebehu tohto týždňa a jeden človek ma tu veľmi udivuje LegionCZ. Kámo nechcem sa ťa v žiadnom prípade dotknúť, ale vždy po tvojom poste sa tu téma rozbehne iným smerom a ľudia si tu skáču po krku.

Necháp ma zle, ale z tvojich postov mám pocit, že chceš vnútiť svoj názor iným čo o to vôbec nestoja. Preto sa nečuduj, že z druhej strany príde protireakcia, ktorá je pre teba nemorálna a nezmyslná, ale pre druhého normálna. Jednoducho by som to nechal tak a rešpektoval to čo sa tu píše aj keď príspevky niektorých jedincov stoja za starú bačkoru.

K téme. Určite to na populárnosti SONY po týchto opatreniach nepridá. Anonimous tu spomenul veľmi dobrú poznámku. Na miesto toho aby ľudí čo sa zaslúžili o hacknutie konzoly prebrali na svoju stranu ich radšej žalujú a zatýkajú. Je to nelogické a choré a hlavne v dnešnej dobe, keď vývoj nových technológií stojí tak veľa a vedci sa len tak nepovaľujú na ulici. Keby som mal byť majiteľom SONY, pánom čo vyvíjali ochranu by som nedal prémie alebo by sa mohli porúčať. Jednoducho je to hanba, že ich taký koncern nezamestná alebo neponúkne aspoň spoluprácu. V každom prípade som zvedavý, čím nás SONY prekvapí v budúcnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se někdo zlobí, že se SONY brání pirátství, tak ho sice chápu, ale zlobí se neoprávněně. Pokud se někdo diví, že Sony podniká právní kroky a motivuje policii k "neohlášeným návštěvám" u hackerů doma, tak je sám trochu podivín.

Argumenty, které tu byly proti Sony uvedeny, kulhají a jsou to lacině populistické a skoro levičácké kecy. Vím, že si tímto názorem popularitu nezískám, ale chci být objektivní.

Hack je de-facto krádež, stahování her není minimálně košer (pokud ne trestné) a určitě aspoň morálně je to nesprávné. Oponovat tím, že jsou hry předražené je taky liché - ano, některé jsou (hlavně novinky), taky se mi to nelíbí, ale to neznamená, že je správně si "hru obstarat jinak, zadarmo".

Ano, sám nemám vše legálně (nějaký soft na PC by se našel). A vím, že to není správné a pokuid mi někdo znemožní jeho používání, sice rád nebudu, ale nemůžu mu to mít za zlé. Stejně tak musím počítat s tím, že by mi v této souvislosti hrozil nějaký postih ...

Čili nesnažím se tu kázet vodu a sám pít víno, chci jen být objektivní. "Udělali jste paseku ? Nemůžete se divit, že se někdo brání". A pokud to někomu připadá ubohé, prosím. Chtěl bych vidět jeho, když by mu někdo sáhnul na jeho jmění/příjmy/apod.

Žaloby a policejní návštěvy jsou od Sony sice tvrdé, ale určitě ne ubohé. Mají za cíl uplatnit v praxi všechny ty papírové větičky, které skoro nikdo nečte, a to "Ze porušování autorských práv je trestné ...". A pokud by takovým tvrdým postihům nikdy nedošlo, piráti by se neměli čeho bát. Takhle se bát čeho mají. A to je smysl celého toho SONY hypu ... :-)

Samozřejmě by bylo asi "chytřejší" ty hackery zaměstnat, to každý hned plácne jako protiargument, ale když se nad tím zamyslí do detailu, zjistí, že to není tak jednoduché a má to i úskalí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se někdo zlobí, že se SONY brání pirátství, tak ho sice chápu, ale zlobí se neoprávněně. Pokud se někdo diví, že Sony podniká právní kroky a motivuje policii k "neohlášeným návštěvám" u hackerů doma, tak je sám trochu podivín.

Argumenty, které tu byly proti Sony uvedeny, kulhají a jsou to lacině populistické a skoro levičácké kecy. Vím, že si tímto názorem popularitu nezískám, ale chci být objektivní.

Hack je de-facto krádež, stahování her není minimálně košer (pokud ne trestné) a určitě aspoň morálně je to nesprávné. Oponovat tím, že jsou hry předražené je taky liché - ano, některé jsou (hlavně novinky), taky se mi to nelíbí, ale to neznamená, že je správně si "hru obstarat jinak, zadarmo".

Ano, sám nemám vše legálně (nějaký soft na PC by se našel). A vím, že to není správné a pokuid mi někdo znemožní jeho používání, sice rád nebudu, ale nemůžu mu to mít za zlé. Stejně tak musím počítat s tím, že by mi v této souvislosti hrozil nějaký postih ...

Čili nesnažím se tu kázet vodu a sám pít víno, chci jen být objektivní. "Udělali jste paseku ? Nemůžete se divit, že se někdo brání". A pokud to někomu připadá ubohé, prosím. Chtěl bych vidět jeho, když by mu někdo sáhnul na jeho jmění/příjmy/apod.

Žaloby a policejní návštěvy jsou od Sony sice tvrdé, ale určitě ne ubohé. Mají za cíl uplatnit v praxi všechny ty papírové větičky, které skoro nikdo nečte, a to "Ze porušování autorských práv je trestné ...". A pokud by takovým tvrdým postihům nikdy nedošlo, piráti by se neměli čeho bát. Takhle se bát čeho mají. A to je smysl celého toho SONY hypu ... :-)

Jenze ti kluci zadne hry nekradli :) Pouze prisli na diru v ochrane a vyvijeli pro to sve vlastni nastroje - nepouzivali k tomu zadne licensovane kody, ani kod chraneny autorskym zakonem - na to si davali sakra bacha.. Takze je ubohe takove lidi zavirat. Prirovnal bych to k tomu, ze by nekdo na netu ukazal jak sperhakem otevrit FABku a ty by jsi ho nechal zavrit... To je preci ubohe. Zakon porusuji Ti, co ty hry stahuji a hraji, ale ne ti, co prisli na chybu, tem by se mel vzdat hold a uznani - to neni zadne levicacke smysleni, ale normalni racionalni - jak ukazuji tisice lidi v diskusich po celem svete, co maji stejny nazor, jak ja - to jsme vsichni podivini? Nemyslim si. A jak uz jsem psal - nijak netvrdim, ze piratstvi je ok a ze by se melo branit. To ne. Nemam nic proti tomu, kdyz se spolecnost brani vlastnima silama, ale pouzivat k tomu silu pravniku, kde vyhrava vzdy ten, kdo ma vic penez a moc (Sony), je proste ubohe - nic vic, nic min.

Schvalne - kdybych si ted udelal nejaky software, nekdo mi v nem nasel chybu a ja bych uboze kontaktoval policii s tim, ze vim, kdo za to muze - myslis, ze by ihned udelali domovni prohlidku? Ne. Ale protoze Sony - a to je ten hnus.. Velky moloch je vzdy pred soudem vetsi, nez ty a ma vzdy vetsi pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu