Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neupdatovat na dashboard 2.0.13142.0 alebo 2.0.13141.0 !!! Nespusti ziadnu palenku!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj borci potřebuji se zeptat, včera jsem kontroloval v abgx1.0.5 assasina brotherhood, a když ho dám do xka zůstane mi černá obrazovka, mám lt+1.1 a dash12625, je možné že abgx už patchuje ochranu ap25 na nové lt+ 1.9 a na lt+1.1 už to nejde???

EDIT: vyřešeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, mám starší flash, vždycky dávám hry ve Wave patcheru na wave 3 a všechno vždycky fungovalo, nikdy jsem nic neupdatoval. Až dnes jsem vypálil Dirt 3 a chce to po mě update, můžu to normálně updatovat, nebo mi nepůjdou už starší hry, poradí někdo pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, mám starší flash, vždycky dávám hry ve Wave patcheru na wave 3 a všechno vždycky fungovalo, nikdy jsem nic neupdatoval. Až dnes jsem vypálil Dirt 3 a chce to po mě update, můžu to normálně updatovat, nebo mi nepůjdou už starší hry, poradí někdo pls?

No, musim říct, je to zapeklitý problem. Doporučuju ti kliknout nahoře (nebo i dole) na odkaz [první] a přečíst si to hezky od začátku, zrovna Dirt 3 je hodně propíraný. Ale jinak sorry za OT, jen to občas nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, mám starší flash, vždycky dávám hry ve Wave patcheru na wave 3 a všechno vždycky fungovalo, nikdy jsem nic neupdatoval. Až dnes jsem vypálil Dirt 3 a chce to po mě update, můžu to normálně updatovat, nebo mi nepůjdou už starší hry, poradí někdo pls?

DIRT 3 má wave 11 , takže vyžaduje DB 12625 . Na ten to můžeš updatovat a nic se nestane - všechny starší hry ti půjdou kromě her s AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops ) .

Nemůžeš ale updatovat z DVD - když se instaluje DB z opatchované hry na nižší wave , tak se update DB správně neprovede . Musíš udělat update přes flešku . Stáhni DB 12625 zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o nějaký shrnutí? Mám LT+ 1.1 a furt čekám, až se to nějak vyřeší s těma novejma dashbordama, abych už mohl zkusit online..

1. Jde hrát online i bez nejnovějšího dashe, nebo ne?

2. Pokud nejde, tak jaký je nej řešení? Počkat ještě, nebo stáhnout nejnovější dash a pak znova flashnout už na ten LT+ 1.9 a bude to vše jako dotenkrát s tím LT+ 1.1? Teda, že půjde hrát online s relativně malým rizikem banu..

Díky :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

1.) Bez nejnovějšího dashe tě to na live ani nepustí, update to stejně bude chtít.

2.) Nejlepším řešením je určitě počkat na LT+ 2.0 :D Ale pokud chceš hrát teď na live s tím relativně malým rizikem banu, tak přesně jak říkáš - Updatovat na nejnovější dashboard a pak reflashovat na LT+ 1.9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu poprosit o nějaký shrnutí? Mám LT+ 1.1 a furt čekám, až se to nějak vyřeší s těma novejma dashbordama, abych už mohl zkusit online..

1. Jde hrát online i bez nejnovějšího dashe, nebo ne?

2. Pokud nejde, tak jaký je nej řešení? Počkat ještě, nebo stáhnout nejnovější dash a pak znova flashnout už na ten LT+ 1.9 a bude to vše jako dotenkrát s tím LT+ 1.1? Teda, že půjde hrát online s relativně malým rizikem banu..

Díky :party:

Podmínka využívání služby LIVE je mít nainstalovanou poslední verzi Dashboard.

Mechanika nesmí být spoofována (originální mechanika nesmí být vyměněna za jinou, např. LiteOn za Samsung).

Řešení je následující:

- vrátit mechaniku do původního stavu (zapsat OFW)

- aktualizovat na novou verzi Dashboard (2.0.13146.0)

- zapsat CFW LT+ v1.9 (LiteOn, BenQ) či LT v1.9 (Samsung)

Pozn.: Toto neplatí pro mechaniky Hitachi, neboť tyto mechaniky nebyly zasaženy novou verzí Dashboard (2.0.13146.0).

Vše pak bude fungovat jako doposud, s vyjímkou her s AP2.5, protože proběhly změny v DvdAuthEx (DAE) tabulce. Tyto hry stačí jen upravit pomocí abgx360 a znovu vypálit.

Seznam AP2.5 her:

- Assassin's Creed: Brotherhood

- Call of Duty: Black Ops

- Call of Duty: Modern Warfare 2

- Fable III

- Halo Reach

- Need for Speed: Hot Pursuit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám XBOX Slim s aktuálním dashboardem 2.0.12625.0 a podle všeho mám mechaniku Lite-On s FW 9504. Pokud jsem teď správně pochopil, pokud se připojím na Live a aktualizuji DB, flashne se mi FW na 0272.

Můj dotaz zní: Budu moci v budoucnu bez problémů flashnout na LT+ 2.0 až vyjde s výhodou mé mechnaiky, která má odemčený zápis bez výměny její desky/čipu? Nebo bych to tím updatem totálně podělal?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám XBOX Slim s aktuálním dashboardem 2.0.12625.0 a podle všeho mám mechaniku Lite-On s FW 9504. Pokud jsem teď správně pochopil, pokud se připojím na Live a aktualizuji DB, flashne se mi FW na 0272.

Můj dotaz zní: Budu moci v budoucnu bez problémů flashnout na LT+ 2.0 až vyjde s výhodou mé mechnaiky, která má odemčený zápis bez výměny její desky/čipu? Nebo bych to tím updatem totálně podělal?

Díky za odpověď.

není to problém, update můžeš udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, chtěl bych se zeptat, mam mechaniku HITACHI ( která podle všeho má zůstat flashlá ) tak když updatuju na DB 2.0.13141.0 budu moct hrát po live? I se stejným rizikem jako před tímto updatem? Díky za odpovědi.

ano, riziko je pořád stejné, vždy je nějaké

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, chtěl bych se zeptat, mam mechaniku HITACHI ( která podle všeho má zůstat flashlá ) tak když updatuju na DB 2.0.13141.0 budu moct hrát po live? I se stejným rizikem jako před tímto updatem? Díky za odpovědi.

Toto si cital ?

http://console-forum.net/tema/124065-1-otazka-1-odpoved?p=1112435#post1112435

Nic sa nezmenilo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu