Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry hrat s flash disku???


Reesey

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Myslím, že by to mělo jít. Pokud ta flashka není nějakej šmejd, kterej by měl malou přenosovou rychlost. A co se týče toho, jak to na flashku dát, tak to ti musí poradit někdo kdo má flash na xboxu. Řekl bych ale, že stačí hru normálně nakopírovat. Jestli ale myslíš, jestli by šlo hrát hru z flashky na neflashnutém xboxu, tak to nepůjde. Protože ti xbox nedovolí instalovat hru na flashku. Alespoň myslím. Kdyžtak ať mě někdo opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl bych dotaz.. Taky hraju jednu hru než jí dohraju.Momentálně GTA IV..kdybych připjil flashku co má 4GB který ovšem nestačí na celý GTA tak šlo by to tak že by to bralo prostor na flashce a HDD ? Na HDD mam 3GB volný a když bych připjil flešku tak by to dělalo nákych 6.5GB..Jde to taklhe ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Měl bych dotaz.. Taky hraju jednu hru než jí dohraju.Momentálně GTA IV..kdybych připjil flashku co má 4GB který ovšem nestačí na celý GTA tak šlo by to tak že by to bralo prostor na flashce a HDD ? Na HDD mam 3GB volný a když bych připjil flešku tak by to dělalo nákych 6.5GB..Jde to taklhe ?

Tak to naprosto nelze .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte kupil som si xbox 360 S kinect star wars limited edition. A chcel som si tam dat hru cez 16gb flashku aj som ju naformatoval na fat32 a ked som to pychol do xboxu tak vsetko prebehlo ok a ked som ho dal naspet do pc aby som tam dal hru tak už bol plny usb. Može byt že si vyhradil miesto xbox na usb ? Poradte prosim. Neviem ako to tam mam dat. A este aku koncovku ma hra na xbox iso ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Měl bych dotaz.. Taky hraju jednu hru než jí dohraju.Momentálně GTA IV..kdybych připjil flashku co má 4GB který ovšem nestačí na celý GTA tak šlo by to tak že by to bralo prostor na flashce a HDD ? Na HDD mam 3GB volný a když bych připjil flešku tak by to dělalo nákych 6.5GB..Jde to taklhe ?

Na GTA V je potreba 16 gb flashdisk , na 8 gb se nevejde , instalace ma neco pres 8 gb . A samozrejme musite mit dvd v mechanice .

Hrat hry primo z HDD jde jen pomoci rgh .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Potvrzuji že flash neni potřeba, sám instaluji hry na neflashnutem xboxu s na přenosný usb HDD a funguje krasně, rozhodně lepší volba než utrácet za předražený orig. HDD od Mrkvosoftu.:roll:

Prosim vas suky88888 skouším to všelijak a porad nic jak dostanu hru z flesky do xboxu ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Když pominu, že reaguješ na čtyři roky starý komentář a pominu i to, že následující komentář v jiném vláknu určitě nebude od tebe:

jak dostat hru z flesky do xboxu

Pokud nemáš RGH a snažíš se přehrát v konzoli staženou hru, tak se ti to nepovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosim vas co to je pripoj k xku nemuyu tam najit tu memory prosim pomozte díky

Nevite někdo jestly ke hrani s flesky potrebuji xexmenu ???? díky

Vidím že tomu hodně rozumíte mužete mi pomoci jak hrát hry přes uxb flesku abych ho nemusel crackovat ???? moc díky

Upraveno uživatelem romeno
vícenásobný příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Co kdyby jsi místo toho spammování, zakládání multi-účtů zde na fóru a toho příšerného slohu raději trochu hledal a studoval, hm?

Začít můžeš třeba tady - http://console-forum.net/tema/141865-reset-glitch-hack-rgh-rgh2 kde zjistíš, že RGH se narozdíl od kalhot nijak nestahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte, měla bych dotaz. Mám xbox 360 a samozřejmě se mi nechce dávat pálku za hry tak sem přes torrenty stáhla hry a zkoušela jsem si to dát na HDD a spustit to. Dělala jsem to podle tohohle návodu https://youtu.be/OfFrwYtmxqs . Dala jsem to do Xboxu a nešlo mi to spustit. Mohl by mi prosím někdo dát návod pro ,,♥♥♥y,, co mám udělat a jak aby mi to fungovalo? Mohl by mi někdo nějak rozumě vysvětlit jak to mám udělat? Moc díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu