Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fotite? Ukazte sve vytvory (CF) svetu. ;)


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rad se podivam na odkazy :roll: aspon jsem nevznikl na internetu jako ty :(

Někdo slušne upozorní, že to nejsou tvoje fotky, a ty ho hned chceš nějak shazovat? Navíc tomuto se nijak říct nedá, protože tady ztrapňuješ jenom sebe....Jde jasně vidět, že jsi se tady snažil vyniknout, ale když někdo přišel na to, že to není tvoje, tak se z toho snažíš vyplést...On to napsal slušně a navíc toto téma se jasně jmenuje : Ukažte SVÉ výtvory....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo slušne upozorní, že to nejsou tvoje fotky, a ty ho hned chceš nějak shazovat? Navíc tomuto se nijak říct nedá, protože tady ztrapňuješ jenom sebe....Jde jasně vidět, že jsi se tady snažil vyniknout, ale když někdo přišel na to, že to není tvoje, tak se z toho snažíš vyplést...On to napsal slušně a navíc toto téma se jasně jmenuje : Ukažte SVÉ výtvory....

jako vazne nejsou moje? :lol: ... vaz slova ;)

EDIT: jak jsem rad rekl podivam se na originalni odkazy.. kdyz to tvrdis :)

Upraveno uživatelem Cachus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice trochu OT, ale jak jsi spokojený s tím setovým objektivem Nikon 18-55 ? Já sem si koupil staré tělo na aukru a zatím jsem jenom přikoupil na aukru taky toho tamrona 70-300, tak potřebuju aji něco menšího, a přemýšlím, že bych nějaký ten Nikon 18-55 koupil taky z aukra, jak tam bude zrovna něco levnějšího...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný není, fotím s ním hlavně krajiny a s tím filtrem, se už s ním dají pořídit dobré fotky.

Tohle je vlastně focený, seťákem bez filtru a není to upravené

bay_by_tomaskuzel-d5yn8e2.jpg

a tohle je focený s filtrem, a taky neupravená

winter_paysage_by_tomaskuzel-d5ynw2o.jpg

Dá se říci, že ten objektiv používám nejvíce, zatím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu