Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
13 minut zpět došlo tohle...google translator mi úplně nepomohl..ale chápu to že zrušili preorder?

Ano, přesně to to bohužel znamená :( Zdá se, že Amazon FR ruší objednávky napříč zeměmi zatím teda ne všem, ale přibývá jich. Bez udání důvodů, ale zřejmě buď zjistili, že jich nebudou mít dost a tak objednávky, které už nedokáží vykrýt, anebo je kontaktoval vydavatel a nařídil jim dodržovat přísnější pravidla distribuce, potom by to zřejmě znamenalo, že kromě FR adres to zruší postupně všem.

Mně zatím informace o zrušení nepřišla, stále mě i pak živí naděje 2ks objednaných z Amazon UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak ja bych vydel i vysvetleni v tom za puvodne to mel mit v prodeji jen co.uk....

To by museli rušit i na španělském Amazonu kde to spustili dříve, a i na německém a to se neděje. Zatím.

Jinak nás co tu jsme to zatím nemusí moc znepokojovat, protože jak jsem pochopil tak všichni jste si v dostatečném množství rezervovali i na UK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu