Jump to content

RGH 2 - Pardubice, HK, Kolín či okolí?


Recommended Posts

2 Rendis,

promin, ale zajimalo by mne objasneni toho, co tu pises.

Bezproblemovy chod.

Co si pod tim mam predstavit?

Respektive to popis treba na nejake revizi desky a pripadne problemy o kterych mluvis.

V zásadě to je jednoduchý.To co bylo vydáno je softwarová část RGH2, ta tedy už k dispozici je.Krom jiného řeší i FAT konzole co byly aktualizovány na DB14717 a 14719,

CB 4577, 5772, 6752 v deskách, co se vracely z MS servisu atd.Je tam ale jedno velké ale. Nefunguje to spolehlivě se stávajícím glitch hardwarem Coolrunner revize b.Občas to bootuje pomalu, občas vůbec ale zase na druhou stranu někdy dokonce líp než RGH1.Takže to sice udělat jde, ale jak píše Rendis, je to dost nevyzpytatelné dopředu jak se to bude na konkrétní konzoli chovat.Proto to není na nabízení lidem a nikdo to nechce moc dělat (až na nejmenované místní kamikaze který nabídne úplně cokoliv).Já to zkoušel pro zajímavost na dvou svých testovacích konzolích a obě bootovaly dost mizerně (cca minutu i víc).Takže kdo chce RGH2 musí si ještě počkat na nový Coolrunner verze 2 (už to snad nebude dlouho),který tyto problémy pořeší a vše půjde jako na RGH1.

Kdo ale nemá 14717 a 14719 případně neglitchnutelnou revizi pomocí RGH1 nemá na co čekat, nový čip mu bude z uživatelského hlediska makat úplně stejně jako stávající Coolrunner revize b

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Já bych k tomu ještě doplnil, že před několika hodinami Team Xecuter vydal opravu pro RGH v2.0 pro Jasper konzole, která by měla řešit problémy typu - funkční Xell, ale nemožnost bootovat do dashboardu. Jejich Xebuild patche nebyly ze začátku úplně korektní a tento fix by to měl napravit.

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=85824

Vše pramení z toho co bylo již řečeno a sice, že SW část RGH v2.0 jakožto práci Team Xecuter někdo "ukradl" a vynesl ven. Následně někdo jiný prohlásil tuto práci za vlastní a tak musel TX reagovat zveřejněním RGH v2.0 a to i přesto, že práce na něm nebyly ještě zcela dokončeny a věci nebyly řádně vyladěny. Původně se totiž plánovalo RGH v2.0 zveřejnít až s příchodem nového HW, předurčeného pro jeho správné fungování - tedy CoolRunner v2.

Připojuji se tak k výše napsaným názorům Rendise a Xmoda, kteří se v této oblasti pohybují, vědí co dělají a o čem mluví a těm, kdo už je na RGH v2.0 odkázán stejným způsobem doporučuji počkat na vhodný HW. Úpravy HW pro RGH v1 jsou sice nějakým způsobem funkční, ale proč to lámat přes koleno. CoolRunner v2 na sebe nenechá zase tak dlouho čekat.

P.S. Zajímavé, že ti kdož ukradenou část RGH v2.0 prohlašovali za svoji práci dosud žádný fix nevydali :cheesygrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy