Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

16GB u iPhone by ti mělo stačit. Když budeš mazat aplikace který nepoužíváš, nenatáhneš si tam všechnu hudbu z kompu a budeš čas od času stahovat fotky (částečně řeší fotostream), tak jsi v klidu. Na filmy se na iPhone stejně nedá dívat a když už něco, tak stačí Voyo app atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Piggy: jojo jak říkam, pokud to nechceš používat hlavně jako ipod tak nebudeš mít problém...podle mě nebudeš ani muset mazat fotky ani aplikace... (po roce používání ip4 8gb sem mazal jen minimálně aplikací a žádné fotky a hudby sem měl 2-6gb..)

tak když sme u těch dohadů a obalech atd...::P

závěr si z toho každý asi vyvodí sám.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi spadnul iphone asi tak z metru na zem v baru a po stranách se lehce ošoupal, ale nic extrémního, bál sem se, že to bude horší... Takže bych ho taky považoval za poměrně odolnej mobil :D

btw: už sem ho dal radši do toho fakin krytu a všem to doporučuju taky, ikdyž bez něj ten mobil vypadá 10x luxusněji.

Upraveno uživatelem Wind
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak už ho mám konečně taky doma!

jo je super! rychlost, padne do ruky, pohodlná velikost...nemam si na co stěžovat! :) KONEČNĚ!

E: jen mě štve že některé aplikace pořád nejsou optimalizované...ikdyž to jsou "známé" apps (např skype a další...)

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po několika dalších dnech používání můžu dodat ještě tohle:

1. Velikost displeje je úžasná. Displej se zdá hodně veliký, ale přitom mobil výborně padne do ruky a bez problémů se ovládá. Také znatelně lehčí než iP4.

2. Opravdu rychlý, oproti iP4(s) o dost rychlejší. I při asi 35 spuštěných aplikacích se ani trochu nezpomalí a neseká. Aplikace které si mi na iP4/s sekali tady běží výborně.

3. Foťák skvělý, panorama taky super.

4. Jak se tady zmiňovala ta výdrž baterky, tak to bohužel musím říct, že oproti 4ce moc rozdíl nevidím.

5. Bohužel pořád není mnoho aplikací optimalizovaných pro větší displej (např. skype, youtube, viber ad.)

6. Už by to chtělo jb :D

Peterson, apple.cz, myslím že mají nejlepší ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně mají nejlepší ceny. Taky sem se rozhodl pro apple.cz kvůli ceně, ikdyž je dlouhá čekací lhůta. Chtěl sem se jenom ujistit, protože mi bylo divný, že už ti iPhone přišel, ale na stránkách mají stále napsáno expedováno 3-4 týdny. Zítra bude s největší pravděpodobností objednávat. Jinak pro jakou barvu si se rozhodl? Já se nehorázně na novej iPhone těším, protože přecházím z iPhone 2G na 5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem taky musel čekat ty 4 týdny ;) mám černou, taky sem se rozhodoval, a musim říct že sem se rozhodl správně...vypadá opravdu luxusně :) no počkej si až, až budeš čekat poslední 2 dny, možná to nevydržíš :D

myslim že si nebudeš mít na co stěžovat z 2g>5 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, budu muset čekat 4 týdny od doby, kdy sem si iPhone objednal? Já to chápal tak, že 4 týdny se čeká, než iPhony dorazí do ČR. Taky budu brát černej, ikdyž na internetu kolovaly nějaký informace o škrábancí apod. ale asi to nebylo tak horký. :) tak si myslím, zažiju takovej malej evoluční skok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano budeš čekat 4 týdny od objednání....ale myslím že barva nemá vliv na škrábance...

To si piš, že má. Součástí bílé verze iPhonu je hliník v jeho základní stříbrné barvě, do který když se udělá škrábanec tak neni vidět... U toho bílýho skla je to naprosto stejná, zkrátka na tom bílým jsou škrábance vidět mín než na černým. Kdyžto černá verze má taky orig. stříbrný hliník, ale přestříkaný na černo takže když se do toho hliníku udělá větší škrábanec, tak má stříbrnou barvu. Naštěstí to tak lehce poškrábat nejde. :))

Jinak už mě celkem štve to klepání autofocusu na fotáku, opravdu mi to tam chrastí nějak abnormálně + tlačítko home mi nějak divně křupe, ikdyž přes něj přejíždim jenom prstem... opravdu docala nepříjemná věc na produktu za 17k... Takže to budu muset řešit reklamací, kterou lidi, kterým se to děje na netu doporučují. Opravdu jsem zvědavý, k čemu mi teď bude ta fakin nano sim... resp. co mám asi tak používat po dobu reklamace iP5?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tojo, jsem zvědavej, jak dlouho to budou u Vodafonu řešit. Mám za to, že první rok záruky jdou veškeré reklamace normálně přes Apple, ale o druhý rok už se stará Vodafone a jeho slavné servisy... každopádně opravdu nevím, co budu dělat po dobu reklamace z tou jejich pojebanou simkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simku ti bezplatně vymění ;) ale spíš by mě sralo být měsíc bez iPhone (podle mě ti ho vrátí ale tvůj problém zůstane.. :D ) No ale potom každopádně napíš, jak si dopadl...

haha tohle je můj příspěvek č. 888, odeslán ve 23:23 11.11. N1CE :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože... tak sem blbej, že sem to blbě pochopil. No nic. Je to k nasrání.. další 4 tejdny. Díky za info

Tak to vážně nasere. 1. Den jsem to tak taky chápal :D

Já si to předobjednal na normálním shopu(nehejtujte, cena mi je jedno a nemám kartu....)

Nedokázali mi potvrdit jestli se na mě dostane ta první várka(do konce Listopadu) ale ani mi zmr*i z TS Bohemia neřekli kolik mají předobjednávek.

Takže prostě musím čekat ze dne na den, co se bude dít a je možné že to bude až před Vánoci( druhá várka).

Takže to mám skoro jako ty :D

PS:Normální člověk co měl 4Sko a upgraduje tak to tak neprožívá jenže toto je můj první iPhone!.(předtím kopy iPodů...)

Myslím že mu nebudu moci co vytknout protože to pro mě bude mega skok(z HTC Wildfire)

Ty dny vážně neubíhají a já umírám.Jenže umřu teprve až zjístím že se na mně nedostala první várka(když se na něco moc těším tak se to vždy posere :D)

Edit:Nevíte tu někdo kolik kusů asi dojde? Aspoň cca?

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak iPhone 5 je doma!!!! Včera jsem tu na foru našel odkaz na aukro, tam jsem si náhodou projel iPhony a dneska už je doma!

16GB Black zakoupený v T-mobilu, starý měsíc a půl.Byl jsem tam osobně a majitel mi ukazoval že mu stačí jeho 4Ska a že se o to moc bojí když pije na akcích :D

Stál 17k

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu