Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

obdivuju xmoda a tora četl jsem poslední 3 stránky kde bylo jak na xexmenu a update pro avatara přitom je vše krásně napsané v návodě a co z toho plyne

je že až tu budu příště psát nějaký návod tak začnu od konce :idea: a pak bude možná otázek míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Update na vyšší verzi přes ofic. update DB nesmíš v žádném případě udělat, to uděláš právě v J-Runneru.

Pokud ti to píše "Wrong Key" tak ho máš buď špatný, nebo ho špatně zadáváš, nebo máš špatný dump tvojí orig. NAND anebo namísto CPU KEY zadáváš DVD KEY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, update DB se mi povedl, vč xex menu, dashlaunch i fsd. Když jsem ale zupdatoval avatry, nejde mi spustit dashlaunch (309) - jen zčerná obrazovka a xbox musím vypnout natvrdo. FSD ale spustit jde. Před updatem avatarů mi šel i dashlaunch. Kde může být problém? Update byl stejné verze jako NXE.

edit: dashlaunch 307 hlásí, že nelze nainstalovat, protože nepodporuje kernel 2x.

edit2: z ničehonic to opět jde. Nechápu..

Upraveno uživatelem xbpet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DObrý den,

mám problém s updatem na 16537, vytvoril jsem si updflash v J runneru a nahrál přes xell, nechal xbox 2 min vypnutý a ted když ho pustím tak svítí dioda červeně a na Tv je tento nápis : https://www.dropbox.com/s/vys5ublt5zfuvs6/2013-10-03%2010.47.05.jpg

Co stím prosím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě ti tady někdo poradí lépe, protože se tomu moc nevěnuji, ale vidím na obrázku error E71 a když zadáš chybu E71 do googlu, tak ti vyjede například toto - http://www.theultimatexbox360repairguide.com/how-to-fix-xbox-360-e71-error.php . Zřejmě se při updatu stala nějaká chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mam takovy mensi problem. Nemuzu updatnout Avatary ani Kinect. Delam vse podle navodu z prvni strany, xko flashku s updatem nebere ani kdyz jdu do Xexmenu. Dash mam 16537 nejnovejsi hry me jdou napr. GTA V., F1 2013, NHL 14...smazal jsem i Launch.ini a nic nepomaha. Muze me nekdo pls poradit....diky

Mam vyreseno. Xko update vzalo, nemel jsem prejmenovavat na $$ystemUpdate, ale nechat origo nazev $systemupdate.

Diky Marcos za postrceni.....

Upraveno uživatelem Dudu27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj potřeboval bych poradit kamarád si dělal aktualizaci podle návodu a nějak se mu nepodařila. Tak mu zkouším pomoct.

Po zapnutí konzole naběhne jen logo Xboxu a dál se nedostanu.

Tak sem to chtěl zkusit aktualizovat ještě jednou přes Xell ale nějak mi to nejde pišeto

Xell spustit jde ale dole to jen píše toto:

Looking for files on local media and TFTP

detached controller 0nf TfTP: no answer from server

TfTP: packet send error

trying sda0:/kboot.conf...

trying sda0:/xenon.elf

trying sda0:/xenon.z ...

trying sda0:/vmlinux...

trying sda1:/kboot.conf...

trying sda1:/xenon.elf

trying sda1:/xenon.z ...

trying sda1:/vmlinux...

trying sda2:/kboot.conf...

trying sda2:/xenon.elf

trying sda2:/xenon.z ...

trying sda2:/vmlinux...

trying sda3:/kboot.conf...

trying sda3:/xenon.elf

trying sda3:/xenon.z ...

trying sda3:/vmlinux...

Trying TFTP 192.168.1.98: kboot.conf...

A to furt dokola

Jedná se o Xbox Fat Falcon s RGH

EDIT: Tak na tohle sem už přišel stačilo na flešku dat ještě xenon.elf (z Rawflash v4) ale pro změnu mi to zase píše: trying to make sense of uda let's assume it's fat

Zkoušel sem i updflash.bin přejmenovat na nandflash.bin

Xell je XeLL-Reloaded v0.993

EDIT 2: Tak jiná fleška nepomohla

EDIT 3: Vyřešeno byla to naprostá blbost stačilo jen na konci nandflash.bin vymazat .bin a jde to :D

Upraveno uživatelem PitBull
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, prosím Vás, dneska jsem updatoval DB na 2.0.16537. Všechno proběhlo ok, pak jsem nechal box asi 2 minuty odpojený zapl ho. Najel do klasického MS dashboardu a měl jsem vybrat účet, ke kterému se chci přihlásit. Když ale vyberu svůj účet a dám "A" tak vyjede to okno, které vyjíždí když se zmáčkne xbox tlačítko, ale není tam nic napsané a xbox se sekne. Zkoušel jsem se nepřihlásit a spustit xexmenu, ale jakmile dám spustit tak zase vyjede to okno a box se sekne :-( nepomůže mi někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Updatoval jsem podruhé, takže už jsem měl CPU klíč a original NAND. Stáhl jsem si J-runner a do něho additional pack s DB 2.0.16537. Vytvořil jsem novou NAND a hodil ji na flashku, kterou jsem měl naformátovanou na xbox format. Dále jsem na flashku nahrál NAND flasher, který jsem v xku spustil a podle instrukcí updatoval. All operations succesful a vypnul jsem box. Vytáhl z elektřiny na 2 minuty. Připojil zpět a spustil. A teď bych chtěl nastavit dashlaunch, ale nemůžu protože když chci spustit xexmenu tak vyjede to okno, při kterém se to sekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu