Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

Ahoj,potřebuju pomoc.Aktualizoval sem dle návodu,až na poslední bod je vše ok.Ale prostě ten systemupdate (i když sem ho přejmenoval) se sám nespouští.Spustil sem hru a taky nic.

Díky moc za radu.

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Pokud už máš nainstalovaný dashlaunch (FSD se ti samo spouští) tak to update musíš mít přejmenovaný na $$ystemUpdate a musí to být stejná verze oficiálního dashboardu jakou si generoval image, tedy asi 16747.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problémek...aktualizoval jsem vše podle návodu a po instalaci updatu měl proběhnout restart do MS DB ale konzole vůbec nenajede...tlačítko pro zapnutí svítí uprostřed a na ovladači se přetáčí a dělá že najíždí ale asi půl hodiny nic.

Update: nenajede ani do xellu při zapnutí tlačítkem eject

Upraveno uživatelem Rank3r
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problémek...aktualizoval jsem vše podle návodu a po instalaci updatu měl proběhnout restart do MS DB ale konzole vůbec nenajede...tlačítko pro zapnutí svítí uprostřed a na ovladači se přetáčí a dělá že najíždí ale asi půl hodiny nic.

Update: nenajede ani do xellu při zapnutí tlačítkem eject

Tak to seš druhej, první jsem byl včera já heč !!!!! Myslím si, nebudeme první ani poslední. Něco se děje, to není samo sebou. Možná se v MS probudily a nabrali hochy z Brněnského VUT.

S Torem už jsem mluvil a vypadá to, že flašeři budou mít podzimní žně :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdravím, mám problémek...aktualizoval jsem vše podle návodu a po instalaci updatu měl proběhnout restart do MS DB ale konzole vůbec nenajede...tlačítko pro zapnutí svítí uprostřed a na ovladači se přetáčí a dělá že najíždí ale asi půl hodiny nic.

Update: nenajede ani do xellu při zapnutí tlačítkem eject

Tak to jsi někde musel udělat chybu. Dej sem log s J-Runneru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně tam problém je. Stalo se mi to dneska na dvou 4GB V2 Coronách. Vysledoval sem to a podle mě je problém v posledním Jrunneru - chybně vygeneruje Xebuild image a ta pak nenajíždí. Zkusil sem to samý vygenerovat ze stejného dumpu přes AutoGG a ta najede naprosto normálně. Nenajede ani Xell takže pak už to nejde reflashnout jinak, než hardwarově. Takže než se to vyřeší aktualizací Jrunneru, generujte aktualizovanou nand pomocí AutoGG (to je spíš rada pro experty, SW je to mimořádně hnusný)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Doporučuju neupdatovat J-Runner aktualizací z dnešního rána, v nastavení prozatím vypnout funkci "Enable File Checks/Downloads" až do vyřešení situace.

Ti co ještě dnes J-Runner při spuštění neupdatovali by mělo být vše při starém, pro ty co updatovali jedině návrat k předchozím souborům.

J-Runner byl dnes aktualizován s ohledem na nové příchozí CR4 XL a ladí se za pochodu a toto je výsledek (FAIL).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to seš druhej, první jsem byl včera já heč !!!!! Myslím si, nebudeme první ani poslední. Něco se děje, to není samo sebou. Možná se v MS probudily a nabrali hochy z Brněnského VUT.

S Torem už jsem mluvil a vypadá to, že flašeři budou mít podzimní žně :party:

Včera se mi stalo to samé. Přišel jsem k Xku, zapnu jej a dlouho nic a až po nějaké době zmizl symbol XBOXu, ale místo FSD se objevilo menu MS. O to vtipnější je, že jsem s Xkem nic nedělal, nemám na to vědomosti. Flash jsem si nechal dělat a pokud něco funguje, a do úterý fungovalo, tak do toho nešťourám.

Takže jsem si lámu hlavu jak z té šlamastiky ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém, který způsobil nefunkční RGH na revizích Corona po aktualizaci skrze J-Runner spočíval ve špatném odkazu v souboru "_glitch2.ini".

Soubor: /xeBuild/16747/_glitch2.ini

Nefunkční varianta, kde se TX snaží o podporu Winbond 2KB RAM, vypadá následovně:

[coronabl]
cbb_13121_corona.bin,a716445f

Původní a funkční varianta:

[coronabl]
cbb_13121.bin,6f3f9c18

Řešení:

  1. Otevřete J-Runner a v nastavení odškrtněte položku "Enable File Checks/Downloads" a potvrďte OK.
  2. Otevřete soubor "_glitch2.ini" a upravte dle výše uvedeného.

Upraveno uživatelem Rendis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok soused je asi další případ ... po mojí úspěšné aktualizaci Jaspera někde minulý týden, jsem šel dnes k němu aniž bych se sem díval na varování updatnout jeho box ... 1.Simple 360 NAND Flasher 2. stažení flashdmp.bin 3. J-Runner update na 16747 .... 4.Simple 360 NAND Flasher a updflash.bin se X-Box resetoval a už nenaběhl ... jen bliká zaleně tlačítko power ..... dá se s tím něco dělat ? je to Model 1439 takže asi corona?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás lidičky,

nejede mi nová FIFA 15. A po procházení přízpěvků jsem si tak nějakak vyvodil, že bude potřeba aktualizovat dashboard. Já mám verzi 16203. O úpravách konzolí nevím vůbec nic. Flasher, co mi dělal RGH, tak toho využít nemůžu, protože to už nedělá. Chci se zeptat, jestli bych to dokázal podle návodu aktualizovat sám, nebo to raději svěřit někomu, kdo aspoň ví oč jde. Pro mě je to z prvního pohledu složitý návod.

Díky moc za info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, ten problém s aktualizací dashboardu je pouze na revizích Corona? Já mám Falcon a tak nevím zda mohu aktualizovat. A nebo jaká aktualizace mi stačí k tomu, aby mi fungoval Kinect, mám 16547. Díky :)

Upraveno uživatelem drahos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu