Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomozete mi s rgh na jaspery ?


dp2dp2

Recommended Posts

ahojte

tak som si robil rgh na arcade jasper 512mb,dash 14699

vsetko islo v pohode az na konci ked som dal na usb kluc xenon.elf a updateflash.bin tak po nabotovani xell menu a vlozeni kluca mi na usb kluc nereaguje-nezacne flashovat nand.ked to dam cez jruner280 ako write image tak tiez nic.

nikdy sa mi nespusti xbox,,,

mam zalohu -cpu key,cely nand dump512mb,,aj dump 64mb..

tak som coolruner odpojil a davam tam spet 512,alebo 64mb dump ale nejako ho nemozem rozchodit na original dashboarde

original mi isiel len s pripojenym coolrunerom..

poradite?bud dokoncit rgh alebo spet na original dashboard

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Při zápisu freeboot image do NAND přes Xell musíš buď:

1) při současné přítomnosti souboru xenon.elf na USB flash mít soubor s image pojmenovaný nandflash.bin

2) nedávat soubor xenon.elf na USB vůbec a soubor s image pojmenovat updflash.bin a nechat jej zapsat přímo z Xellu raw metodou

Název updateflash.bin jak uvádíš ti z Xellu zapsat nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to som tiez skusal,preto si myslim ze mam asi zly coolruner

poradite postup krok za krokom ako ist spet na original dash???

Špatný coolrunner nemáš, když ti chodí glitch do xellu.

Postup vrácení zpět je snad zřejmý : flashnut zpět originální nand a vymontovat chip (nebo pro testy stačí přepnout přepínač na PRG, tímto vypneš, fyzicky ho můžeš vvmontovat až potom).

Pořád mi ale není jasný jakým HW si četl nand (NandX, JRP) a proč stejným způsobem zase nand nezapíšeš zpět a patláš se s xellem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam nand x

skusal som flashnut image na zaver cez neho ale nic nejde

ked dam original 512mb povodnu flashku cez nand x tak tiez nejde,raz mi isiel origo zo zapnutym coolrunerom

skratka nejde nic,,,len ked dam ecc tak ide xell

Tu puvodní nand otevřeš v Jrunneru (bude v source) a poté ji zapíšeš pomocí tlačítka Write Image přes Nandx do xboxu.Co znamená, že to nejde - nezapisuje to,nebo to zapíše a pak to nenaběhne ? Kdyžtak sem dej Jrunner log z tohoto zápisu (vyhoď z tohoto serial konzole atd)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu