Jump to content

RGH dash 15574


Recommended Posts

Jj, jde o tu mou konzoli jak jsem trouba přehrál dash na 15574 a chtěl jsem si nechat udělat RGH takže zatím stále nejde ,zatím není nějaká známější doba kdy půjde co?? To sejen čeká než to nějakej borec zmákne apak to půjde všem..

Tak to je.Čeka se až to nějaký borec softwarově zvládne a pak to půjde všem.Už to snad dlouho trvat nebude,byly oznámeny několikrát částečné úspěchy.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Jj, jde o tu mou konzoli jak jsem trouba přehrál dash na 15574 a chtěl jsem si nechat udělat RGH takže zatím stále nejde ,zatím není nějaká známější doba kdy půjde co?? To sejen čeká než to nějakej borec zmákne apak to půjde všem..

Ve tvém případě už je teď sice pozdě, ale pro ostatní by to mohlo být nápovědou - pokud někdo zvažuje RGH, jen si ještě není třeba úplně jistý a v průběhu svého rozhodování a čekání chce i nadále chodit hrát na XBLive a spouštět nejnovější hry, není nic jednoduššího než si ze své konzole nechat vyčíst NAND a získat CPU KEY, který je základem předpokladu úspěšné instalace RGH. Tato image by přitom měla být vytvořena z takové verze dashboardu, při které je možné vždy k aktuálnímu dni spustit Xell a získat tak potřebný CPU KEY. Ke dni psaní tohoto příspěvku je max. možná verze dashboardu, při které je to ještě možné, 2.0.14719.

Příklad:

1. Mám k aktuálnímu dni instalovaný DB 15574 a dosud nemám ze své koznole zjištěný CPU KEY. V tomto případě musím aktuálně čekat na vypuštění metody pro spuštění Xell k získání CPU KEY přičemž stále platí to stejné pravidlo, že až do doby zjištění CPU KEY si každým dalším updatem dashboardu snižuji šance na možnou instalaci RGH (každá nová verze dashboardu už teď přinese vždy čekání na to, než vyjde metoda možného spuštění Xell na dané konzoli).

2. Mám k aktuálnímu dni instalovaný DB 14719 (příp. nižší), nejsem si ještě jistý jestli RGH chci, ale chci jít hrát na XBLive, případně nová hra po mě vyžaduje instalaci novější verze DB než momentálně používám. V tomto případě si nechte udělat zálohu vaší stávající NAND s verzí DB 14719 (příp. nižší), nechejte si vyčíst CPU KEY a až poté proveďte update na vyšší verzi DB ať už k tomu máte jakékoliv důvody. Se zálohou NAND a CPU KEY budete mít v ruce náístroj, se kterým se k instalaci RGH budete moci kdykoliv vrátit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy