Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

avatar


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Musíš si stáhnout oficiální soubor updatu dashboardu ze stránek xbox.com. Verze musí být stejná s verzí, kterou máš nahranou v konzoli.

Vyzve tě to k updatu, ten potvrdíš a doplní ti to soubory avatarů a kinectu.

Neudělá to nic s RGH??? Tak proč se aktualizace DB dělá přes J-Runner??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neudělá to nic s RGH??? Tak proč se aktualizace DB dělá přes J-Runner??

Jestli on nebude rozdíl v tom,že tohle není aktualizace, protože používáš stejnou verzi dashboardu jak je napsáno červeně, aby to nešlo přehlédnout.To samozřejmě s RGH nic neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož mi chybí Avatarek a chtěl bych ho zase ,tak mě tenhle problém zajímá.Stáhnul jsem si ofiko DB samozřejmě stejný (16197.0) hodil na flešku a NIC :-( je možné ty avatary hodit jiným způsobem třeba přes HORIZON?

Jestli máš instalovaný dashlaunch, tak se samozřejmě nestane nic tak jak to stáhneš.Musíš složku přejmenovat na $$ystemupdate a pak se to chytí.Přejmenuj,přeskoč do oficiálního DB a pak vlož tu flashku.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tezky si precist navod na aktualizaci db pro rgh co bud musis prejmenovat update aby ho to pustilo nebo vypnout blokovani updatu v dashlaunch

Aktualizaci DB pro rgh nám zasebou nevím proč bych měl hledat něco tam je téma tady tak tady se ptám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:coolgun::coolgun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš instalovaný dashlaunch, tak se samozřejmě nestane nic tak jak to stáhneš.Musíš složku přejmenovat na $$ystemupdate a pak se to chytí.Přejmenuj,přeskoč do oficiálního DB a pak vlož tu flashku.

Super povedlo se děkuji za radu rychlá a spolehlivá a taková pí....na jen přejmenovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to stačilo napsat, mám čerstvě RGH a aktualizaci jsem dělal podle zdejšího návodu poprvé byl jsem rád že se mi to povedlo,no hold jsem asi něco přehlidnul :-D hlavně že mám svého avatárka :-) a né tu šedou obludu.Jo a jdou tam stáhnut nějaké věci na avatara a hodit to tam??? třeba odsud xbox360iso.com/avatar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jdou je tam i peknej pack se spoustou veci na ne ale musis si udelat live profil coz uz tak jednoduchy neni ale jde to a ten zas blbne v nekterejch hrach priklad tiger woods kinect tech je ale jen par na takovy mam druhej profil offline uz jsem to dlouho nedelal ale ty veci jsem pak do xka kopiroval s replace guid pres yaris swap navod na live profil jak na avatary a dlc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jdou je tam i peknej pack se spoustou veci na ne ale musis si udelat live profil coz uz tak jednoduchy neni ale jde to a ten zas blbne v nekterejch hrach priklad tiger woods kinect tech je ale jen par na takovy mam druhej profil offline uz jsem to dlouho nedelal ale ty veci jsem pak do xka kopiroval s replace guid pres yaris swap navod na live profil jak na avatary a dlc

jak uělat live profil na BANOVANÉ konzoli :-) :-) kinect nemám to neřeším to je pro batolata :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou, ale je o trochu složitější a můžes si poničit svůj profil a tobě bych to ani neradil s tím tvým přehlížením.

áááááá další chytráček já zapoměl tady je každý KING ale mě je chlapečku 38 takže nás dělí nějaký ten pátek ak se uklidni !!!!!! proto zde hledám odpovědi a když nemůžu něco najít tak se zeptám.Od toho to tady je!!!!!!!!!! pokud jsis nevšim a pokud nechceš dát užitečnou radu nebo návod tak se tady do toho NESER !!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych rek ze je jedno ze ma ban netyka se to jen kinectu ale ve vetsine her live profil funguje normalne na nejaky dlc je i potreba fifa ...,precti si navod jak na avatary a dlc, potrebujes flashku ,pc, modio, hex editor, horizon a nevim co jeste je to tam do detajlu popsany

edit: sory s tim kingovanim nerikam ale tim spis ze ti je osmatricet by sis mel precist ty navody kde to vse je uz napsany nekolikrat a varovani o poniceni profilu je na miste

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow::wohow::wohow::wohow:

to bych rek ze je jedno ze ma ban netyka se to jen kinectu ale ve vetsine her live profil funguje normalne na nejaky dlc je i potreba fifa ...,precti si navod jak na avatary a dlc, potrebujes flashku ,pc, modio, hex editor, horizon a nevim co jeste je to tam do detajlu popsany

edit: sory s tim kingovanim nerikam ale tim spis ze ti je osmatricet by sis mel precist ty navody kde to vse je uz napsany nekolikrat a varovani o poniceni profilu je na miste

:wohow::wohow::wohow::wohow::wohow::wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dallasek, prosím tě začni se aspoň chovat jako 38letý a nebo si oprav to číslo co máš napsané u věku, protože se tak nechováš.

proto zde hledám odpovědi a když nemůžu něco najít tak se zeptám
tak jsi to zase přehlédl, protože tu na fóru je návod:http://console-forum.net/tema/135225-jak-na-avatary-dlc, já rád pomůžu ostatním, psal jsem ti že je to složitější a může se i stát, že při dalším updatu J-Runnerem můžeš mít corrupted profile, u lidí jako jsi ty, kteří nejsou technicky zdatněší (ani já nejsem) si to většinou pokazí a za pár oblečků na avatara to nestojí, to si kup radši panenku a oblékej si ji. A pokud jsi dělal update Db J-Runnerem podle Tora tak všechno na co ses tu ptal tam bylo napsané.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dallasek, prosím tě začni se aspoň chovat jako 38letý a nebo si oprav to číslo co máš napsané u věku, protože se tak nechováš. tak jsi to zase přehlédl, protože tu na fóru je návod:http://console-forum.net/tema/135225-jak-na-avatary-dlc, já rád pomůžu ostatním, psal jsem ti že je to složitější a může se i stát, že při dalším updatu J-Runnerem můžeš mít corrupted profile, u lidí jako jsi ty, kteří nejsou technicky zdatněší (ani já nejsem) si to většinou pokazí a za pár oblečků na avatara to nestojí, to si kup radši panenku a oblékej si ji. A pokud jsi dělal update Db J-Runnerem podle Tora tak všechno na co ses tu ptal tam bylo napsané.

mamlasu co furt řešíš???? už to mám hotové tak tady nespamuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu