Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 - Jak na to?


kazmen

Otázka

Zdravím, rád bych se zeptal jednu věc. Máte někdo zkušenost s BurnerMAX Payload Tool? Dneska jsem zkoušel vypalovat GTA 4: Episodes from Liberty City pomocí ImgBurn, vše proběhlo v pořádku i kontrola. Další kontrola v KProbe2 mi vyhodila

Date : 29.12.2012 14:18:45

Model : 2-0-0-0 E:TSSTcorpCDDVDW SN-208AB LA02

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 3827474

Sampling count : 236058

Errors : 0

PI Max : 43

PI Average : 1,62

PI Total : 48251

PIF Max : 3

PIF Average : 0,05

PIF Total : 1524

Po spuštění v Xboxu se načte pouze obrazovka s nápisem Xbox 360 a dál se nic neděje.

Zajímá mě tedy jestli sem pochopil princip správně a při této metodě neni nijak potřeba upravovat FW mechaniky a co sem udělal špatně :)

Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Mám externí mechaniku od Samsungu (TSSTcorp CDDVDW SE-218BB TS00). BurnerMax 0.5 aktivován. Projeto přes Abgx. V ImgBurn mi to našlo tu větší velikost, takže by mělo být vše ok. Disc is unreadable.

Jde tam totiž o upřesňující nastavení.. nějakou dobu trvá, než doladíš, přesné nastavení, které sedí na tvou mechaniku.. návod a nastavení, které je napsáno výše, je laděno na jinou mechaniku, takže je docela jasné, že to asi nebude fungovat.

takže rozhodně to není k ničemu!

Vracím se ke staré dobré metodě Truncate, kdy jede úplně vše bez jakýhkoli chyb.

samozřejmě, pro tebe už toto téma k ničemu není. když ti to funguje, tak proč to měnit.

Jen by mě zajímalo, jak zprovoznit staré AP2.5? hry, kde s LT3 prostě nejedou a musí se znovu vypálit (škoda médií).

mě pár dvd taky nejede. některé hry opravil patch, který se nabídnul ke stažení při spuštění hry (z xbox live), ale jiné jsem vyhodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoši, mám tu liteon ihas 124 d, vypálil jsem na pohodu metal gear revengeance, v xboxu to ukáže ikonu, že ta hra na tom napálená skutečně je, dám spustit ale hodí to chybu. Teď nevím zda přesně něco o tom, že není k přečtení nebo jinou hlášku, ale může mi s tím někdo poradit? Vůbec netuším, co je to ABX nebo co a k čemu to je, ničím jsem to neprojížděl, prostě rovnou vypálil s použitím burneru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo, děkuju... už jsem zjistil, čím to je. ABGX jsem stáhl, naučil se s tím pracovat, několik her jsem tím opravil, doplnilo to data z databáze, vytvořilo soubory .dvd, ale tato hra hází dost častou hlášku o 12 sektorech, ale není u nich v databázi, takže to nedokáže opravit a doplnit, už vím čím to je, jen nevím, jak tu hru teda pořešit, ale děkuji za odkázání předtím na téma ve fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle toho co sem našel na netu fungujou i jiný revize, koukni na ten odkaz. Další věc je, jak tu někdo psal, že místo přehrávání firmwaru použít BurnerMax se kterym by to mělo jet a pokud ani to by nešlo tak jednoduše ve 14 denní lhůtě mechaniku vrátit a jeto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle toho co sem našel na netu fungujou i jiný revize, koukni na ten odkaz. Další věc je, jak tu někdo psal, že místo přehrávání firmwaru použít BurnerMax se kterym by to mělo jet a pokud ani to by nešlo tak jednoduše ve 14 denní lhůtě mechaniku vrátit a jeto...
a Alex121:

Děláte si srandu? Celé tohle vlákno je o tom, jak správně nastavit iHAS rev. D a jiné tak, aby korektně vypálila dvd :-D

víte vůbec, do jakého tématu přispíváte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No je to o BurnerMax Payload Toolu, ne jenom o iHAS mechanikách pokud jsem to dobře pochopil, já jsem jen odpovídal na otázku a předtím jsem objasnil proč má GyroX takové štěstí to si myslím, že může být dobrá informace pro někoho kdo má stejnou mechaniku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zde jsou podporovane mechaniky:

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php/97292-BurnerMAX-Payload-Tool-Compatibility

ja jsem koupil LITE-ON iHAS 124-04 DU a funguje. Opruz je neustale nastavovani, ale co hlavne ze jde.

Postupuji podle techto stranek s nastaveni IMGBURN

[TABLE=width: 754]

[TR]

[TD]http://xboxpirate.eu/forums/topic/1172-imgburn-settings-for-xgd2-and-xgd3-games/[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]http://www.ixtreme.net/ixtreme-lt-lite-touch-download/33961-c4e%92s-burnermax-payload-tool-v0-15-a.html

a vse funguje.

Je ale rozdil mezi vypalovanim XGD2 a XGD3, tak pozor na to.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Upraveno uživatelem andik007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dulezite je pro tuto IHAS

For ihas burners B, C and D, recommended settings are:

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Disabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Enabled

OPC history - Do not clear

ale pozor je to jen na XGD3, na XGD2 ma byt defaultni nastaveni!!

A jeste pozor na nastaveni v IMGburn - Layer brake u obou formatu her je rozdilne!!!

Me to na PC funguje, nevim jake maji vypalovacky ostatni uzivatele, kteri pali stejnou metodou? Tezko rict, staci drobna zmena a fungovat to nebude! Viz me prvni pokusy, kdy jsem znicil par DVD nez jsem prisel na to co s tim a ze je rozdil mezi napalovanim XGD3 a XGD2.

Upraveno uživatelem andik007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím všechny.Mohl by mi prosím někdo poradit s vypalováním XGD3 her na Xbox 360 s touto vypalovačkou?Měl jsem IHAS 124 B,ale ta dosloužila tak jsem koupil novou.Na Alfacompu píšou rev.D,ale je to rev.E,ale i ta by měla být kompatibilní.Prohledal jsem už spoustu stránek,ale nedaří se mi správně nastavit aby byla hra čitelná v Xboxu.Buď to nenaběhne vůbec nebo se to při instalaci sekne.Zatím jsem zkoušel Battlefield 4 a Crysis 3. Ani jedna nefunguje.Hry jsou projeté přes ABGX.Používám Imgburn 2.5.7.0 Zničil jsem už celé balení Dvdček. Dvd používám osvědčené Verbatim dvd+r dl mkm 003.Četl jsem,že uživatel keras má stejnou vypalovačku a psal jsem mu soukromou zprávu,ale zatím se neozval.Díky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://forum.imgburn.com/index.php?/topic/21033-various-drives-burnermax-payload-mkm-003-00/page-2#entry149945 tady jsem našel testy přímo na té mechanice ,ale vůbec se v tom nevyznám.Ještě jsem si všimnul,že ty testy jsou v Imgburn 2.5.8.0 jestli to má vliv? Upraveno uživatelem petur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Po dlouhé době ahoj kluci... Omluvám se za neodpovězené SZ. Je to dávno co jsem tu byl naposled.

Jen se chci podělit o info ohledně pálení xgd3 her.

Po delší době jsem děckám zase pár her smahnul imgburnem pomocí Payload Toolu.

Bohužel úspěšnost se zmenšila a nevěděl jsem proč.

Nna vině bylo zřejmě "nesmyslné testování v kprobe".

Snažil jsem se v kprobe dostat na solidní čísla. Jen pro zajímavost origoš hra na stříbrném nosiči má PI=20 a PIF=2 (max. hodnoty) To je paráda.

Mě se povedlo dostat s verbat. MKM 003 singapur s rychlostí max. (doba pálení 15 min.) na PI nějakých 200 a PIF 0,5. S nižší rychlostí pálení (měla by u těchto dvd být 4x) se hodnoty PI a PIF dokonce zvyšovali. DVD v xboxu nešly instalovat a hry ze samotných dvd také nešli spustit - chyby čtení (erorry v kprobe samozř. žádné). Zkouška u několika kusů a pořád výsledky 50/50 a spíše víc špatných než dobrých. Fuj.

Zkusil jsem dát nastavení na palírně ihas124 rev. E toto:

FHT=on

OHT=off

OS=off

SB=on

OPC=on

rychlost 4x

buffer 300Mb

A výsledky v kprobe PI=1034 (průměr 470) PIF=99 (průměr 22)!!! Říkám si a safra to je průser. No nicméně hra šla k mému velkému údivu naprosto v pohodě nainstalovat na hdd a v pohodě i hrát!!!

Tak jsem zkusil další dvd a výsledky podobné (o trochu menší ale pořád kolem PI=800 a PIF=99) a zase hra v pohodě valila!

Nyní už jsem udělal cca 10 DVDček s těmito trystními a šílenými hodnotami v kprobe ale všechny do jednoho naprosto v pohodě fungují a jsou čitelné v xboxu!!!

A to se tu všude píše že PI má být do 250 (nejlépe kolem 100) a PIF tak do 5. Je to velice divné ale jak je vidět vůbec to není důležité a vyvrací to veškeré informace. Takto vysoké hodnoty by přece vůbec neměli fungovat???

Takže teď prdím na nějaké výsledky pálení v kprobe kterému jsem přikládal velkou důležitost.

Nízké hodnoty mi nešli a vysoké jdou v pohodě??? Divné ale je to prostě tak.

Ano můžete namítnout, že jde spíše o rodíl maximálních a průměrných hodnot PI a PIF

ale u nízkých PI a PIF hodnot byl mezi max. a prům. hodnotami daleko menší rozdíl a stejně nechodily!!!

Jen mě zajímá zda je vůbec nějaký rozdíl v zap/vyp parametrů FHT,OHT,OS,SB???

rychlost 4x a OPC=on chci takto ponechat.

Upraveno uživatelem keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Nna vině bylo zřejmě "nesmyslné testování v kprobe".
Je to velice divné ale jak je vidět vůbec to není důležité a vyvrací to veškeré informace.

Výborně, svým nahodilým testováním aníž bys měl tušení co děláš a co vlastně která hodnota znamená jsi vyvrátil fakta samotného autora FW Burner Max a Payload Tool, vyvrátil jsi fakta samotných autorů SW IMGBurn, kteří narozdíl od tebe o problematice pálení zjevně nic nevědí, jejich návody a doporučení jsou zcela marná a zbytečná, existují jen proto aby zmátli uživatele a udělali je vlastně jen proto, protože se nudili a konečně svět poznal někoho, kdo vnesl do této problematiky světlo a odhalil veškerá tajemství kolem vypalování a to na základě "absolutně netuším co měním a jaký dopad na výslednou kopii má ta která hodnota".

A to vše navíc po více než roce, když už se pálení XGD3 stalo víceméně rutinní záležitostí a téma zde již více než rok spalo!

Well done! fpalm.gif

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu