Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Oni slíbili 20 her, ne 20 exkluzivit... pvní rok X One má vyjít 8 exkluzivních her. Podle mě se ale pár z nich nakonec dostane třeba na PC, přece jenom to je Miscrosoft.

Nikde nemůžu najít datum vydání PS4, Xbox One je slíbenej na listopad a PS4 jsem našel jen 'Holiday 2013', což je dost obecný...

Ještě jedna věc, a to že Xbox One letos v ČR a na Slovensku nebude, zdroj konzolista.cz

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=xbox-one-letos-v-cr-a-na-slovensku-nebude-174927

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
zrovnavat je potreba v perspektive, nie zrovnatelne.. proste, ak ako hrac kameru nevyuzijes, to ze nieco stoji je ti uplne ukradnute, kedze preto musis zaplatit viac.. to je vsetko

To co říkáš je nesmysl, ale nebudeme to tu zasypávat off-topicem.

Sony se konecne naucil o cene konzole nikoliv o cene periferii. Korektujte mne ale slysel jsem, ze startovni balicek bude mit DS4 i kameru ne?
Přesně tak v únoru nebo kdy bylo představení tam to bylo řečeno a ráno o ničem takovém nikdo nemluvil ....

O to možná hůř, že v tom pro potenciální zákazníky není jasno, ba co víc někteří (a bude jich hodně) žijí v iluzi, protože sdělení Sony v tomto směru nejsou jasná, ostatně to není nic nového.

Pokud se bavíme o diskutované ceně 399 EUR/USD/GBP, tak nezahrnuje kameru.

http://scei.co.jp/corporate/release/pdf/130611a_e.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kazdem pripade,kazdy kdo uvazuje o koupi konzole,chce mit konzoli, co nejlevnejsi. Accesories jako kamera se da vzdy dokoupit, pokud nebude zrovna potrebna pro hru,kvuli ktere si konzoli kupuje. Takze od sony vyborny tah,ktery prilaka vice zakazniku. Lidi vidi hlavne cenu, u nektery to bude nejdulezitejsi kriterium.

Jinak pro ofic. bojovkarske turnaje je sony jasny vitez uz jen kvuli pujcovani disku a nedulezitosti byt online. Si vzpominam na cannes,kdy jsem musel plati za online pripojeni 10 euro:) Neumim si predstavit pak ty vicenaklady u xboxu pro gamingu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Z obchodního hlediska máš určitě pravdu a jsem přesvědčen, že takto i v Sony uvažovali. Nikoliv tak, že kamera bude "nepotřebná" nebo řekněme "nadstandard", ale šlo o to mít poutavou cenu. Mnozí si kameru dokoupí postupem času a už nebudou řešit, jestli tak výsledná pořizovací cena je finálně třeba i vyšší, než koupit bundle buď stejné, anebo konkurenční platformy. Takže v tomto směru od Sony určitě dobrý obchodnický tah.

Myslím, že nejsem daleko od pravdy když řeknu, že drttivá většina z vás tady si tu kameru dříve či později k té konzoli dokoupí. Jen co se ukáže kde všude bude potřeba.

Btw aby někdo nenabyl dojmu, že tu hájím jednu či druhou stranu tak tomu tak není, snažím se být naopak objektivní a konzole ostatně jako tomu bylo i předtím budu pořizovat obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz taky nestiham hrat na ps3,tak uz mi zustal jen konicek nakupovat hry a pak si je vystavovat a doufat,ze si je nekdy zahraju. nakonec to stejne dopadne,ze asi vetsinu prodam a jen collector´s zustanou.

PS4 uz chci mit jen z principu,ze vlastnim vsechny konzole od sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dojmy z konference:

DOBRÉ:

- žádné DRM, žádné "always online", žádné zakazování použitých her, region free

- PS4 je výkonější a přesto je o 100 USD levnější, než Xbox One

- exkluzivní tituly vypadají suprově

- Gaikai umožní streamovat PS3 hry na Vitu i PS4

ŠPATNÉ

- Sony se na E3 OPĚT vysralo na PS Vitu, věnovali ji asi 5 minut a představili jen 2 "nové" (a navíc ne nijak významné) hry, přestože zaměstnanci Sony teasovali "něco velkého"

- Fail v podobě sekání a zamrzávání her při live demech (AC IV a Destiny)

- K online hraní bude potřeba PS+ účet (mě osobně to ale nevadí, protože se vyplatí mnohem víc než Xbox Live Gold)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj 9012525050_22e7a363b7_c.jpg

jinak na predchozi strance jsem psal, ze konzole nema zadne velke pruduchy jako u xOne. Coz se bohuzel potvrdilo:

ps4_front_back.jpg

a obavam se, ze minimalne v tomhle je xOne reseny lepe. Bojim se prehrivani jakmile konzole pusti narocnejsi hru...:(

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fotce, kde je PS vyfoceno zezadu, můžu předpokládat, že přes výstup AUX bude možno zapojit ext. repráky přes synche? Momentálně mám ke své PS3 monitor bez integrovaných repráků, do kterého ženu obraz přes hdmi a zvuk vedu přes multi out do beden a VELICE nerad bych na tom cokoliv měnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze jen vzadu, takze ten teplej vzduch se bude muset hnat zkrz celej uzavrenej prostor dozadu, mezitim vse ohreje a za 2 roky tu je YLOD

YLOD se vyskytoval zejmena v nejstarsich PS3kach kvuli zastaralemu vyrobnimu procesu. Po dukladnych rozborkach kazdy zkusenejsi technik potvrdil, ze chlazeni nebylo vubec spatne vymyslene. Bohuzel 90nm procesory vyssim teplotam neodolaji, zejmena v mensim uzavrenem tele konzole. Slimky uz tim problemem netrpi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda bude fungovat takhle??Pokud jsem to pochopil dobre.PS3 jsem nikdy nemel.PS4 budu mit zaplacenou tu sluzbu PS plus a z tama si (zaplatim)stahnu za par stovek hry z PS3 a normalne je budu hrat online zdarma??? Treba bych ze zacatku nechtel davat dost penez za nove tituly na PS4 tak si postahuju za par stovek hry z PS3 (gran turismo6,unchardet atd?) ??? Diky moc za vysvetleni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DAFAK? Vždyť PS4 se bude díky modernímu výrobnímu procesu zahřívat méně, než PS3. Navíc si vezmi, že v dnešní době jsou na trhu výkonější notebooku, než PS4 a ty chlazení také nemají bůhvíjak obrovské.

taky vsechny tyhle vykony notebooky chcipaji na jednu a tu samou zavadu... prasknuti chipu na zakladni desce vlivem prehrati...

s HW dost pracuju, zivi me, a tyhle reci o tom, ze moderni vyrobni proces nepotrebuje chladit... to je k smichu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz clovek s microsoftu rekne ze z xone to posrali tak to uz neco znamena:))a nebrecte furt kuli necemu.nelibi se vam tak nekupujte nikdo vas nenuti.a k ty cenejen tolik: ps kamera stoji 59 e ne 100 e co je vlastne rozdil u ceny konzol

Odesláno z mého GT-N7000 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky vsechny tyhle vykony notebooky chcipaji na jednu a tu samou zavadu... prasknuti chipu na zakladni desce vlivem prehrati...

s HW dost pracuju, zivi me, a tyhle reci o tom, ze moderni vyrobni proces nepotrebuje chladit... to je k smichu :)

Měl jsem už 11 notebooků s wattovým výkonem vyšší, než PS4 a s žádnými problémy jsem se nesetkal. Ono jde ale taky o to, jakou značku/model člověk koupí, to je jasné, a taky to, že notebook (narozdíl od konzole) člověk nebude používat (třeba) 6let...

Každopádně to, že "moderni vyrobni proces nepotrebuje chladit" jsem nenapsal, a pokud tedy "pracuješ s HW", tak bys měl vědět, že čím víc W - tím větší teplo, a že starý 90nm procesor a grafikou měly mnohem větší spotřebu (=více se zahřívaly), než ty nové, postavené na 28nm (ačkoliv jsou mnohonásobně výkonější). ;)

Opravdu bych se nebál. Sony je HW společnost a narozdíl od MS s přehříváním neměli problémy. YLOD je oproti RROD u Xboxu velmi ojedinělá záležitost. Naopak MS chlazení u nového Xboxu One schválně naddimenzoval, aby už se podobné fiasko neopakovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu