Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Na storu je ted 50% sleva na Freedom Cry (AC IV). Chci koupit ale je tam dvakrat za odlisnou cenu. Drazsi znacena coby PSN game ma i vetsi velikost. Chapu to dobre ze ta drazsi je samostatne hratelna hra za to co k te levnejsi je zapotrebi i full hra AC IV Blag Flag? Diky za objasneni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na storu je ted 50% sleva na Freedom Cry (AC IV). Chci koupit ale je tam dvakrat za odlisnou cenu. Drazsi znacena coby PSN game ma i vetsi velikost. Chapu to dobre ze ta drazsi je samostatne hratelna hra za to co k te levnejsi je zapotrebi i full hra AC IV Blag Flag? Diky za objasneni...

Přesně tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Poradte prosim nekdo... Vzdy jsem platil na storu pomoci kreditky a pokazde si to ztrhlo rovnou odpovidajici castku. Pak jsem kvuli predobjednavce BF Hardline tehdy dobil penezenku na 150 kc a mozna i neco spatne nastavil protoze nyni chci neco koupit a vzdy to chce zaplatit zbylou castkou z penezenky (coz je logicke) ale ten zbytecek si nechce ztrhnout z karty presne ale rovnou opet po 150 kc nabitim do penezenky. Jak prosim nastavim aby se mi uz zadna penezenka nenabijela a ztrhavalo si to pouze presnou a konkretni castku z karty? Diky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak minimální dobíjená částka je těch 150,-. Freedom Cry stojí 204,50 tudíž opět to bude chtít dobít těch 150,- protože je to pod ten daný limit, pokud by stál 304,50 dobije se ti to co je potřeba navíc a v peněžence nezůstane nic ;)

Jinak pokud máš možnost PayPal zkus to přes něj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začaly velké slevy na PS store !!

Členové PS+ ještě obdrží dvojnásobnou slevu !!

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/10/double-discounts-sale-starts-today-with-extra-savings-for-ps-plus-members/

Např:

Wolfenstein: The New Order

Standard discount 35%; PS Plus discount 70% = 540,-

Knack

Standard discount 30%; PS Plus discount 60 = 480,-

The Evil Within

Standard discount 30%; PS Plus discount 60% = 600,-

Ride

Standard discount 25%; PS Plus discount 50% = 875,-

Tropico 5

Standard discount 20%; PS Plus discount 40% = 1020,-

Metro Redux

Standard discount 25%; PS Plus discount 50% = 480,-

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pro fanoušky a nadšence série MGS jedna dobrá zpráva - limitovaná edice konzole PS4 v designu nově příchozího MGS: The Phantom Pain bude navzdory původním zprávám o dostupnosti pouze v Japonsku také nakonec dostupná i v Evropě.

Za mě musím říct, že ze všech těch limitovaných edic v poslední době (Bloodborne, Batman, ...), kdy na světlé konzoli byl jen potisk na horním krytu, má tahle červená opravdový šmrnc a celkově jí to moc sluší :)

http://blog.eu.playstation.com/2015/06/09/limited-edition-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-ps4-coming-to-europe/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci chtěl jsem se zeptat slyšel jsem že první kusy ps4 měly vadné DS4 prej se tam sekal analog nebo co a že sony je samozřejmě zdarma měnila. Včera mi došel ps4 + druhý DS4 objednáno z herního světa. Jde to nějak zjistit aby to nebyla ta špatná várka? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty ovladace jsou hruza aspon teda zpracovani. Po 9 mesicich mi prvni zacal ve hrach sam chodit, tak jsem koupil novy, rikam si zkusim modrou barvu no tak jeden je na reklamaci a druhy mam asi 15 dnu a uz mi blbne dotykova plocha. Pri zmacknuti skripe a obcas vynechava a to je zrovna ta cast ovladace, ktera se pouziva nejmene a ovladac je uz na prave strane rozjety a vrze. No kvalita, ze bych zvracel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lze deaktivovat behem cca 10 min i min .. dej to do youtubka najdes navod.. rozsroubujes - primitivni - opatrne sundas kryt ... prelepis izolackou 4 piny takovyho flexi pasku a zandas prelepeny zpet... krasna prace, lze to krasne vratit zpatky..

vydrz padu cca dvojnasobna.. doporucuju .. udelal sem to druhej den po koupi pska.. pac me stvala vydrz a lesknuti se baru v telce.. (mam plazmu s tim lesklym sklem ... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem jedinej posuk kterymu se ten svitici ovladac libi :wohow: V nekterych hrach napr Alien Isolation tomu dava ty pravy grady... ve tme za zvuku toho chraplavyho pipaku to ma fakt koule. Ale s tou vydrzi vas chapu... ja hraju vzdy jen na par hodin a nabijim pres noc takze me vydrz tolik netrapi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi tak, resit ze jeste ovladac sviti a jak to vypnout to uz je opravdu k smichu :-D. Vydrz baterie je na pohodu vetsina ma dva ovladace a dobijeci stanici a nemusis nic resit. A pokud se k ovladaci budes chovat jako prase a bude ti na zem padat dvakrat za den, tak je jasne ze pujde brzy do kytek. Ja mam dva oba od vydani konzole a vypadaji jako nove.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale já nějaké zrovna dvakrát jemné pracky nemám (bývalá mi tvrdila, že mám ruce jak smirklpapír) a ovladač mám po cca půl roce naprosto bezvadný. Hraju nárazově podle zakázek, někdy jako třeba tento týden jsem ps4 vůbec nezapl a někdy (většinou v zimě) hraju docela hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz a xboxovej (360) ovladač si v ruce měl? Já jen že jsem před PS4 měl Xbox a hned první den po koupi mě praštilo do očí, jak je DS4 dílensky daleko hůř zpracovanej a rozvrzanej. Sice mi doteď funguje OK, ale do kvality Xbox ovladače měl fakt daleko.

Ale já nechci začínat flame, jen musím říct, že má Zafata pravdu, tak by bylo možná lepší ubrat z toho fanboyství... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ještě teď všechny konzole a Xovladac má úplně jednu obří nevýhodu. Je těžkej jako kráva. Je parádní, ale těžkej jak vemeno. Já mam ps4 4 měsíce a levej analog už je ochozenej. Ovladač vydrží moji denní nálož 5 hodin a pak je KO. Musím to met furt v zásuvce. Přes den nemám nabíječku a nechci to nechávat v elektrice 18h. Takže pro mě je výdrž docela podstatna věc, pokud srovnám s ps3 a xkem... Co mi vydrželo týden intenzivního hraní na jedny baterky... Tak to se fakt nedá. Ps3 ovladač po 5 letech 3 dny v kuse intenzivně. Nechápu smysl toho světýlka. Ani ty dotykový plochy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu