Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Ahoj mam zaujem o kupu Sony Playstation 4 - 1TB + 5 her (God of War 3 Remaster + The Last of Us CZ + Uncharted Collection napr: https://goo.gl/IOogGv. Vie mi niekto povedat ci tie hry su formou vlozenych kodov alebo su priamo fyzicky v baleni? Dakujem.

Včera jsem si pro tenhle bundle byl v Alze a jsou to opravdu krabicovky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj včera mi internetovy poskytovatel nějak upravoval doma internet a najednou mi hry nechcou jit hrat online ale v ps4 internet jde (stahovany dem,youtube,internet) ale třeba battlefield4 a project cars se chovaji jakoby net nešel a to jak přes kabl tak wifi absolutně to nechápu. Internetovém poskytovateli sem volal a říkal že on Neví. Neví někdo čím by to mohlo být? Díky

edit: bylo to wifi routerem, dal jsem místo něj klasický switch a jede to.... absolutně nechápu jakou to mělo souvislost že v ps4 net šel ale ve hrách to psalo něco s ps network

Upraveno uživatelem Krabbio
problém vyřešen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj na PS store su teraz u niektorych titulov velmi dobre ceny. V popise je napisane, ze hry mi ostanu nastalo. Co v pripade ak sa mi pokazi PS4 a vymenia mi ju za novu? Budem mat moznost si zakupene hry cez PS store opatovne stiahnut aj do novej konzole? Je nejaka moznost zalohovat na PS4 "save" hier externe (napr: USB kluc) alebo je nutne vyuzit nejaky online backup? Kde tuto moznost najdem na PS4 settings? Za vsetky odpovede dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry se ukladaji na externy uloziste automaticky, pokud mas zaplacenu sluzbu ps+.

Kdyby se ti ps4 pokazila, tak si je muzes stahnout znova, protoze hry se vazou na ucet a ne na konzoli. Takze si poridis novou konzoli, prishlasis se se svym starym uctem a stahnes. Pokud by opstala stara konzole aktivovana jako primarni, tak si ji muzes zresdetovat pres web a aktivovat tam svou novou konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nebudeš mít aktivní PS+, tak samozřejmě nebudeš mít přístup k online úložišti. Jak dlouho zůstávají sejvy v cloudu po ukončení PS+ se asi nikde přesně nedozvíš, ale pár měsíců to určitě bude.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Never ending story... PS4 je malinko vykonejsi ale to stejne poznat neni. Jen obcas maji nektery hry na xOne nizsi rozliseni. Ve finale rozhodujou pouze exkluzivity ktery chces na dany konzoli hrat. Ja volil jednoznacne PS4 kvuli Uncharted, The Last of US Remastered a mnoha dalsim hram. Na xOne neni jedina hra ktera by me mrzela ze si ji nemuzu zahrat. Navic nesnasim Microsoft a na Playstationu jsem vyrostl. Tod subjektivni nazor... nekdo jiny to muze mit zase uplne naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Zdravím-prosím vás známej neví zda Ps4 ci xbox one..která konzole je opravdu nejlepší a v čem?.Prý je Ps4 dosti hlučná proti xboxu.Nevím zda i ten nový 1TB verze.Dík za info.

Za prvé - tohle je sekce "Playstation 4 - všechny info sem". Není zde nikde psáno, že je to téma pro dotazy a navíc, pro dotazy máš hned vedle téma "Playstation 4 - Otázky a odpovědi".

Za druhé - jelikož se mi při položení podobné otázky rozeznějí zvony v hlavě a hlasy šeptající "WTF", zkusil jsem a to ZATÍM jen na jedno kliknutí:

LINK1 LINK2 LINK3 LINK4 LINK5

Takže se ptám - WTF? Are you people really serious?

Za třetí - jsi tu nový, neber si mou výtku osobně. Ale tvůj příspěvek tu nechávám a nemažu jen z jediného důvodu, a sice aby jej každý další bral jako odstrašující případ, protože každý další dotaz stejného charakteru odměním zablokováním účtu na dobu minimálně jednoho týdne. Ne proto, že by dotaz tohoto charakteru nějak porušoval pravidla, ale protože ten stejný dotaz si zde lze jednoduše vyhledat stejně tak jako jsem to udělal já, protože dotaz tohoto charakteru je úplně stejný jako dotaz "Intel nebo AMD?", "Slepice nebo vejce?" a podle toho se taky na něj dá odpovědět.

Vy stálejší členové tohoto fóra, mimochodem autoři mnou výše nalezených témat, byste se měli chytit za nos a hanba by vás měla fackovat zde nejenže pokládat takové dotazy, ale především násobně duplikovat stejné témata.

Až budu mít čas a udělám tisíc jiných důležitějších věcí zde na fóru, tak se pokusím dotazy tohoto stejného charakteru seskupit na jedno smetiště a nechat ten odpad na jednom jediném místě.

Upraveno uživatelem drak3go
Korekce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Moderators

PS4 mám permanentně připojenou k internetu takže netuším jestli je to nějaká novinka a ani jsem se s tím nesetkal, ale tuším, že právě digitální verze her si to musí zkontrolovat než je spustí jestli nejsou např. kladené či co já vím dalšího [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne problem je u tebe:D Staci konzoli pripojit na chvili online a bude to ok. Kazda hra je na rok a ma tam expiraci a kdyz ji chces pustit po expiraci,tak ti to neumozni.Proste potrebuje na chvili pripojeni pro overeni,ze sis koupil clenstvi na dalsi rok.

To se mi stava kazdy rok u vity

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsme permanentne online ale nejak me to odhlasila u far cry 4 nereseil jsme to pak jsem byl teda porad off sel jsem zapnout bloodborne goty edici kterou mam ani ne mesic a nesla spustit a koukam i na ostatni hry a na vsech ktery si digitalne byl zamek a nesly proste spustil a jak jsem psal jak u mych koupenych her (bloodborne) her z ps+ a i u blbych dem ze store .... to je nejaky novy DRM na ps4 nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jak moc seš si jistý tím, že MUSÍ... Očividně asi nemusí když s tím má problém. Dle mě je to právě kontrola toho zda hru vlastníš a pokud si to konzole nemůže online ověřit prostě dané hry zablokuje tečka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ho nebude mít aktivovaný jako primární tak mu hry nepůjdou, když mu nebude fungovat net. Jeden známej měl problémy s licencemi na hry (jenže měl ale také nasdílené hry z jiných účetů atd.) a pak musel odstranit všechny účty, restore licenses a až poté mu to začalo znovu fungovat. A samozřejmě - aktivace musí proběhnout online (stejně jako na PS3 nebo na vitě), pak si to neověřuje už nic. Pokud to nemá aktivované tak mu to licenci bude ověřovat při každém spuštění hry.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se jedna o to,ze kdyby 13.2. vyprsel psn+ a on si koupil novy a aktivoval ho treba 12.2. a pak byl offline a hru pustil 14.2., tak mu to napise,ze ma smulu.

takze se musi pripojit online,aby to ta hra zaregistrovala, protoze ma ulozenou expiraci 13.2. a 14.2. uz je po.Takhle to funguje na ps3,ps4 i ps vite. Vim to z vlastni zkusenosti,protoze jsem si vzal vitu do vlaku a chtel jsem hrat hry a mel jsem smulu.Takze jsem si musel pres mobil vytvorit sit a na tu jsem se pripojil a vse bylo vyreseno.

Takze se zmenila expirace ze 13.2.2015 na 14.2.2016. Vse je jako priklad, snad je to k pochopeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu