Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak spustit GTA 5 na Xboxu


remarkcz

Otázka

1

Postup pro RGH a interní disk ( větší jak 4gb)

1.Rozbalit obě DVD pomocí image browseru

2.Ve složce kam jste rozbalily DVD najděte první DVD a otevřít složku a najít adresář content ten nakopírovat buď přímo přes ftp (total commander) do xboxu na hdd1 (kde tento adresář taky je) nebo pomocí flešky nakopírovat přes file manager v FSD

3.DVD 2 nakopírovat na externí disk popřípadně do interní složky z Games

2

na RGH konzoli

1) DVD 2 rozbalit je jedno jakým programem - funguje ISO2GOD i Xbox Image Browser a nahrát do stejné složky kam normálně dáváš hry - celé beze změn - zkrátka jako vždy.

Příklad : já to mám třeba převedené v ISO2GOD a nahrané v hdd1:\hry\545408A7

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem 4 soubory (celkem něco pod 8 GB) ze složky \content\0000000000000000\545408A7\00000002

a ty nahrát do stejné složky na interní disku - tj do hdd1:\content\0000000000000000\545408A7\00000002

V menu xboxu po nascannování bude jen DVD 2 ze kterého to normálně pustíš.

Kdo nemá interní disk tak ten bod 1) má na externím disku a 2) narve na flashku přes Modio, jinak je to stejný.

3

DVD1:

This DVD has to be installed on your console's internal HDD or a USB drive which was formatted using your console. The size of the USB drive should be enough for the entire disc. Extract DVD 1 using Xbox Backup Creator (or any other application you prefer) and copy the 'content' folder from the extracted files to your internal HDD or the external xbox formatted USB drive.

When you transfer your files, they should look like this

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000000

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000001

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000002

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000003

i.e. 1 folder called 00000002 and 4 files inside it.

DVD2:

Files from DVD 2 have to be treated like a normal game which means you can either make an ISOrip (using XBC or other apps) and use that on your JTAG/RGH or make the ISO into a GOD container.

[h=2][/h]

Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

Co budete potřebovat:

Získání složky 'Content':

1. Stáhněte si program 'exiso' (link nahoře) a dejte jej kam chcete (třeba na plochu). Pozn.: Pokud program klasicky spustíte, nic se nestane - problikne jen příkazový řádek.

2. Obraz s DVD1 přetáhněte (Drag&Drop) na soubor 'exiso.exe'

3. Nechte program pracovat, právě extrahuje soubory, které naleznete v nově vytvořené složce, která je na stejném místě, jako vaše ISO.

Přesunutí složky 'Content' na flashku:

Uvnitř nově vytvořené složky s extrahovaným obrazem uvidíte toto:

PeUfMpc.png

Vše, co potřebujete, je ve složce 'Content', takže jí otevřete.

Uvnitř složky 'Content' najdete složku se jménem "0000000000000000", což je složka stažených/nainstalovaných věcí v Xboxu. Uvnitř této složky otevřete další složku - "545408A7" - a nakonec složku "00000002". Nyní vidíte tyto soubory

JMa9xJa.png

"Injecting" souborů pomocí programu Horizon:

Připojte vaši upravenou USB flashku a pomocí funkce Drag&Drop přeneste všechny soubory vždy
po jednom
! Otevře se tohle okno:

97al.png

Klikněte v tomto okénku na tlačítko "Save to Device" a vyberte vaše USB. Stejný postup opakujte pro všechny 4 soubory v této složce ("00000002")

Kopírování souborů z flashky na Xbox HDD:

Tohle je už hračka a nejspíš to znáte, ale jen pro jistotu to sem dávám.

1. Připojte flashku do Xboxu

2. Jděte do "System Settings > Storage > Memory Unit / USB"

3. Jděte do "Games" a měli byste vidět sekci GTA V.

4. Zmáčkněte na ovladači "Y > Move" a zvolte váš HDD.

Jakmile kopírování dojede, máte hotovo!

Nyní již stačí vložit DVD2 do mechaniky a spustit - hra by měla jít bez problémů.

Tento tutoriál jsem testoval na LT+ 3.0 (DB: 16537)

Na flashi není co řešit, prostě vypálíš klasickou metodou (XGD3) obě DVD.

ŘEŠENÍ ZÁVADY -> The game couldnt start try to download again

Erroru se zbavíte pokud nahrajete nejnovější kernel do vaší konzole. Dashboardem to není a toto je jediné řešení. Přehrání kernelu v konzoli je naprosto jednoduché, takže si najděte návod

Nejčastější dotazy :

  • Narvu 8 GB souborů na 4 GB interní pamět xboxu ? : Ne
  • Jak to teda mám udělat ? : Vzít si flashku alespoň 16GB a tu naformátovat v Xboxu (settings/storage/configure) na FatX. Pak na ní v PC nahrát soubory stejně jako je uvedeno v bodu 2)
  • Na DVD 1 jsou ještě další soubory než ty v Content, mám je někam kopírovat ? : Ne
  • Musím aktualizovat FSD, Dashlaunch, Skiny aby to šlo ?: Ne
  • Musím aktualizovat oficiální dashboard ?: Pokud máte 16202 a vyšší tak ne, jinak ano
  • Jak se ta aktualizace na RGH konzoli dělá ?: http://console-forum.net/tema/146075...ramem-j-runner
  • Na jakou verzi mám aktualizovat ? : Na poslední dostupnou ať to nemusíte dělat brzy znova. Aktuálně to je 16537
  • Nejde mi přes Xbox Image Browser rozbalit DVD 1. : Potom to rozbalte třeba pomocí programu Xbox 360 MP Gui

Sorry kluci za kopírování návodů ale já mam objednanou originálku a sám RGH ani nic jinýho nemam :)

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 636
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Přidané obrázky

Recommended Posts

  • 0

Ahojte lidi :-) prosim o radu :-) data mam na usb naformatovanym na xboxu. Vse se spusti a zacne nacitat :-) probehneou asi 2 vteriny ukazky a pak se xbox restartuje, zacne se vse znova nacitat a pak skoci upozorneni: The game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed. Please replace the storage device and re-intall the game data if issues continue to occur. Zkousel jsem vymenit flesky a nepomohlo to :-) nesetkal se nekdo s timto problemem? :-) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Kdyby si napsal jakou verzi Xboxu mas tak bych té odkázal na patřičný návod (RGH s 4GB HDD nebo 250GB)

Takže ten první červené 123 je pro RGH 250GB, pak je návod pro lidí co hrají pálené hry a nedaří se jim nainstalovat obsah (Flash LT+ atd) a poslední je návod pro RGH s 4GB mrzakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V správcovi súborov mám v ROOT nasledovné :

Game:

HDD1 mám môj disk ktorý som tan vložil (300GB). Kupoval som konzolu bez HDD, nakoľko som doma mal vlastný HDD, ktorý som vložil do púzdra a nasledne do konzoly, naformátoval som ho v konzole a myslím že je v poriadku, nakoľko ho v konzole vidím ako HDD1 a cez FileManager viem naň kopírovať

OnBoardMU:

Prosím Vás ktorý spôsob inštalácie z prvej strany mi pôjde?

Upraveno uživatelem m6692
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ďakujem za odpovede, podarilo sa mi nainštalovať a spustiť GTA5. Všetko ide ako má, akurát by som Vás poprosil o radu. Po nainštalovaní mi ide GTA5 spustiť cez FileManager. Akým spôsobom viem dostať túto hru do Games vo voľbe Library.

Vyriešené, stačilo zadať správnu cestu pre scan.

Upraveno uživatelem m6692
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj díky návodu jsem hru konečně rozchodil, takže děkuju :) mám ale problém. Hned na začátku vždy když zapnu hru tak mi vyskočí výzva že nejsem přihlášen na profilu a ať se přihlásím, ale přitom přihlášený sem... zkoušel jsem i jiný nebo nový profily ale nepomáhá, takže se mi hra neukládá, protože když konečně dodělám pilotní misi, tak mi okno vyskočí znova a když ho odmítnu tak musím vypnout autosave kterej mi napíše, že failnul. takže bych musel hrát furt od začátku :/ co mám dělat? post-73325-14687193026276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Doufam ze ti to pomuze a ze mas jen spatny datum v Xboxu.

Jinak nevim, vyzkousej google co ti k tomu problemu jeste vyhodi.

Cetl jsem jeste neco o tom ze to muze delat nejaky TU do hry a taky nekdo psal ze je to normalni ze to chce pripojit na server od Rockstaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
nene :D interní mám 16GB a profili bych měl mít na něm a zbejvá mi ještě asi 200mb na tom interním

Obávám se, že verze Xboxu 360 s interní pamětí o velikosti 16GB neexistuje (pokud teda nemyslíš 20GB HDD ve staré verzi Phat X360, který může ukazovat kapacitu 16GB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu