Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

takze mi chces rict ze PS now nema nic spolecnyho s hranim her z PS3 na PS4? Myslel jsem to jako doplneni andreasovi odpovedi ale whatever.

BTW sluzba funguje to ze nejsi v closed beta neznamena ze to nefunguje -..- , ano nic to spolecnyho nema s PS+ aspon tedy zatim.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde netvrdím, že PS Now nemá nic společnýho s hraním PS3 her na PS4. Na to se tu taky ovšem nikdo ani neptal. A jistě chápeš rozdíl mezi testováním a "fungováním". K veřejnému a hlavně celosvětovému spuštění služby koneckonců nemusí vůbec dojít. Každopádně pokud dobře chápu princip té služby, tak to opravdu nebude mít s PS+ a s IGC nic společného. A vzhledem k tomu, kolik předplacených video a hudebních služeb je v ČR dostupných na PSN storu pro PS3, PS4 a Vitu (žádná), tak bych si nedělal moc velké naděje ohledně fungování služby v ČR. Každopádně je fajn, že jsi doplnil san andreasovu odpověď ;) Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, povedlo se vám stahnout free hry z PS4 za June? Mě to při Trine i Pixel hodí connection error (včera večer i dnes ráno). Nemůžu stáhnout ani DEMA - v podstatě nic z PSN. Úlet ale je, že na PSN se normálně dostanu takže v připojení problém nevidím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyřešeno - zase to pohnojil update firmware na 1.71 - kdyby měl někdo problém tak tady je řešení:

http://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/Playstation-4-DNS-Failure-NW-31250-1/td-p/21423393/page/3

pro mě stačilo místo Wifi použít kabel a nastavit " manualy set DNS 208.67.222.222 and 208.67.220.220 "

dík vše za pomoc!

Upraveno uživatelem Konysss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si nastavit tyto DNS:

DNS1: 8.8.8.8

DNS2: 8.8.4.4

Funguje wifi (UPC). Takže potvrzeno! :party:

jo, na google dns je vždy spoleh - takže to mi nešlo, ale podle rady nastavit si DNS na 208.67.222.222 ; 208.67.220.220 to už jede.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové, mám dotaz. Hry, které si stáhnu zdarma když mám Playstation plus mi zůstanou ikdyž už si PS Plus nepředplatím a nebo mi zmizí? Četl jsem, že potom co člověk předplatné neobnoví, tak mu zmizí. Já jsem si totiž pořídil tu 14 denní verzi, abych si to vyzkoušel a stáhnul jsem si resogun. Dneska mi 14 dní skončilo, ale hru pořád mám, tak se ptám jestli je to nějaká chyba a nebo mi hra zmizí později, nebo dokonce zůstane. Díkyza info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu