Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Znechucen být můžeš, ale nic s tím neuděláš, MS nabízí podobné sra*ky. Jediné co mně dlouhodobě uklidňuje je přísun slevněných digitálních her. Jedinou hru kterou z PS+ jsem hrál delší dobu byl Infamous a začínám přemýšlet, jestli by mě nevyšlo levněji jí koupit v krabicové verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra Mortal Kombat X,ktera vyjde pristi mesic bude vyzadovat k hrani online psn+, sony si to vynutila bohuzel.

Jinak japonske psn je trochu jine nez to nase a americke, je tam 2x tolik her, bohuzel pro vetsinu neni eng nazev. Jinak na twitteru probehla omluvna akce pro Francii a Rusko, v techto zemich jsou hry oznamovany nejdrive a pry to bude dnes vecer. Tak uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno byl za pár kaček, taky jsem nad ním uvažoval. Je možné že od toho čekám příliš... chvílemi si říkám že jedinou výhodu vidím v těch zlevněných hrách, tak doufám že se tento měsíc pochlapí, protože kamarád s XBOX One mě doslova drtí větami jo to jme měli zdarma, jo tohle jsem koupil za dvě stovky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají kliku:cheesygrin:

Leaving PS Plus:

4th March: Apotheon

4th March: Transistor

4th March: Thief

4th March: Yakuza 4

4th March: Rogue Legacy (PS4/PS3/PS Vita)

4th March: Kick and Fennick

Entering PS Plus:

4th March: Oddworld: New ‘n’ Tasty (PS4)

4th March: Valiant Hearts (PS4)

4th March: Papo and Yo (PS3)

4th March: Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)

4th March: OlliOlli 2: Welcome to Olliwood (PS4/PS Vita)

4th March: CounterSpy (PS4/PS3/PS Vita)

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/03/playstation-plus-march-oddworld-dishonored-olliolli-2/

Jako pochlapili se fakt slušně, za mě maximální spokojenost na dva měsíce dopředu:bash:

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě Oddworld, opět hovadiny a nemá cenu kvůli tomu pořizovat ps plus. Každopádně Oddworld vyšel i na PC a dělají se české titulky, ikdyž asi nebudou až tak potřeba. Čekal jsem konečně nějakou větší hru, třeba Knacka a zase nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jako vždy - velké ♥♥♥♥♥. AAA hra žádná, samé lži.

Co bys chtěl za cca. 100 Kč měsíčně? Tyhle malý hry nebo indie jsou mnohdy lepší než některé AAA hry. Radši krátká a zábavná hra, která zabaví na pár hodin a člověk si jí po čase rád projde znova, než nudný AAA titul, který zapnu pouze jednou. Takový Valiant Hearts se mi líbí mnohem víc než pro mě nudný Injustice. Jsou to hry, který by si člověk jen tak nekoupil, ale když je dostane zdarma, tak proč ne. Zahraju si je s chutí, nehledě na to, že AAA hry, který bych si představoval (The Order 1886, Unity, CoD, GTA V,...) tam stejně nikdy/v nejbližší době nedají a člověk si je stejně musí koupit sám. Když už si ten online musím platit, tak tohle je každopádně příjemný bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo samozřejmně za ty prachy to ujde, ale já už mám všech těch indie her pokrk. Proboha, to už snad můžou hrát jen opravdoví masochisti. Každý měsíc 2 indie hry. Na pc toho taky vychází dost. Úplně se s tím roztrhl pytel. Je tam plno skvělých titulů o tom žádná, ale je toho už prostě moc. Jednou za čas prosím, ale každý měsíc dvě hry? Už prosím ne...

P.S. Je to jen můj subjektivní postoj, prosím brát s rezervou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu