Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Dekuji za odpoved,zkousel jsem to tu prave najit a nedarilo se,takze velke dik. Jinak jak vidim,je lepsi se na nic neptat,aby to tu nekoho nepobourilo.

Jinak ano mas pravdu,spatne jsem napsal otazku,tim "hloupym" jsem prave myslel to,ze to tu nemuzu najit,tak jsem se tim omlouval. Ale uprimne jsem cekal presne tuto reakci,ze se to nekomu nebude libit.

normálně se ptej... hledá se to opravdu špatně a vetšinou když nebudeš mít takovou smůlu jako teď tak ti normálně odpoví člověk, kterej není psychicky narušenej a hned se neposere když se někdo na něco zeptá, k tomu forum přeci jenom slouží. 8)

btw. určitě zkusím invizimals to mě vždycky zajímalo a rozhodně Magicka ! :D

PS: když už to teda musí být 100% tak ať zakladatel tématu tyhle věci napíše do prvního příspěvku :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hledá se to opravdu špatně a vetšinou když nebudeš mít takovou smůlu jako teď tak ti normálně odpoví člověk' date=' kterej není psychicky narušenej a hned se neposere když se někdo na něco zeptá.[/quote']

Pokud tenhle topic čteš pravidelně a dlouho, tak sám víš, že jsou tu stále dokola opakující otázky, ne jenom tohle. Díky tomu se tu jakákoliv užitečná informace hledá dost těžko. Přitom by stačilo kdyby tuhle informaci dal admin nebo zakladatel topicu do prvního příspěvku, to máš pravdu. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam dotaz,dneska jsem si chtěl pořídit svůj první PS+ .

Když jsem vybral že bych chtěl PS+ na rok tak mi tam vyběhly možnosti zaplacení kreditkou,paypal atd..

Dal jsem paypal protože to je pro mě nejlepší volba,dal jsem přihlášení na paypal a pak to po mě chce nějaké identifikace z pasu nebo občanky,to jako vážně musím?Přijde mi to poněkud nestandartní vypisovat někde tyto údaje.Nebo to mohu napsat smyšleně?

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobně jsem své první plusko kupoval pomocí předplaceného kreditu http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/playstation-plus-365-day-subscription/

Většinou to vyjde levněji, nemusím nikde zadávat své údaje a ještě mi zůstane prázdná krabička na ps4 hru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zkusit vypsat falešné údaje můžeš za to nic nedáš, ale možná je tak 50/50 že to projde ;)

EDIT: já osobně z toho strach nemám páč mám silné(+ jiné) heslo jak na PP tak i Sony navíc data u nich jsou po tom průseru co byl kdysi údajně šifrovaná a co se týče PP tak tam asi nebudou taky jen tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já právě nevím, nějak jsem to nesledoval a nevím, jestli nějaký update v průběhu měsíců přidal možnost platit Paypalem i na CZ PSN.

Jen vím, že na začátku to nešlo, že všichni byli hurá, je tam možnost platit přes PP, ale nakonec se ukázalo, že jen pro US adresy.

Tady je na to téma nějaká diskuze, ale pravda je to staršího data, takže od té doby se mohlo něco změnit.

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/So-Paypal-method-won-t-work-from-other-countries-Complain/td-p/39401285

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, osobně jsem své první plusko kupoval pomocí předplaceného kreditu http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/playstation-plus-365-day-subscription/

Většinou to vyjde levněji, nemusím nikde zadávat své údaje a ještě mi zůstane prázdná krabička na ps4 hru :D

Když bych si toto koupil půjde mi to použít třeba na němcký účet.Nemam založený US...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu