Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Samopalle, ty si už vymýšláš hůř než nějaký poslanec nebo ujfaluši (nic jsem neplatil a ta částka nesouhlasí) :lol:

Já jsem s plusovými hrami naprosto spokojený. Na vitě freedom wars, reality fighter, na ps3 moh warfighter, persona, anebo fc blood dragon sou pecky. A že někdo nemá svatou trojici nadstrojů? Jeho chyba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perry aby hned nedal poděkování ještě nedávno si vlastnil Xone pěkně ti vymyli mozek :)

Mandaz no když to bereš takhle že je to chyba nevlastnit všechno podle mě je to blbost mít ps3 i ps4 a o vitě ani nemluvím :) každopádně byla debata o ps4 hrách v rámci ps+ nevím co tu vytahujete hry na ps3 a vitu

osobně si myslím že konkurence je dobrá věc proto nechápu jak si tu psal že xone nic jiného nezbývá než dávat lepší hry myslím že správně by na to měla sony reagovat, ale to se nestane, protože jak si psal sony se prodává dobře super názor :) jinak Mandaz čtu mezi řádky aby si mi pak nenapsal že si vymýšlím :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samopalle, ty si už vymýšláš hůř než nějaký poslanec nebo ujfaluši (nic jsem neplatil a ta částka nesouhlasí) :lol:

Já jsem s plusovými hrami naprosto spokojený. Na vitě freedom wars, reality fighter, na ps3 moh warfighter, persona, anebo fc blood dragon sou pecky. A že někdo nemá svatou trojici nadstrojů? Jeho chyba :D

diky diky,usetril jsi mi 300,- jsem zapomnel,ze freedom wars byly zdarma:D Hned jsem si to uveril na psn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mi vadí na téhle super uber high power generaci

1/ Season Pass - jeden z důvodu proč si myslím, že vyvojáři nežerou trávu

2/ Kvalita Her - koupím si hru za 1.700,- a ta hra se mi seká,(zdravím Bethesdu)

3/ jsem retard a ignoruji bod 2/ a koupím si hru za 1.600,- a jede tak na 20 fps při akci(zdravím Avalance Studios)

4/ obecně v těch hrách vidím velmi malý posun, možná to změní VR ale moc tomu nevěřím

PlayStation®Plus mi nevadí platit, sem tam si něco z nepřeberného množství indí titulu něco zahraju (resogun, rocket league), spíš mě štve že si nemůžu najít nějakou srdcovku hru,kterou budu hrát hodně dlouho online. Destiny mě totálně naštvalo(přitom Halo byla tak perfektní sériie) No uvidíme snad něco dorazí :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle indie taky celkem rád. Rád si je zahraju na mobilu, na tabletu nebo na Vitě. Ale abych kvuli nim žhavil PS4, zapínal svoji obrovskou televizi a ničil si analogy na DS4, to teda ne. Chápu, že to dají na PS4, kvůli prodejnosti, ale že plno takových her není ani na Vitě, to mě celkem dostává. Je to škoda, že na výkoným železu hrajeme hry z roku 1 a na konzoli primárně určené k takovýmu typu her není kromě Helldivers a dalších asi 2 her, není žádná pořádná hra (Valiant Hearth, Never Alone, starý díly GTA a plno dalších titulů). Jaký je pak důvod si tu Vitu kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dubnu by měla být v plusku mj. i hra Dead Star, a to hned v den vydání. Vývojáři těm, kdo si hru přeobjednali, dali vědět,že si hru budou moci v dubnu stáhnout v rámcu pluska.

EDIT:

o_291c6e0e.jpeg

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau kluci a holky , nemáte někdo jednodení plusko? Na svém účtu ho mám a mám účet nastaven i jako primární, ale potřebuji si na jiném účtu stáhnout zdarma tank a to jde jen s aktivním pluskem a nechci kupovat zbytečně další měsíční.. Tak kdyby někdo měl navíc, tak prosím do zprávy. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saixx jak jsem psal v tom prvním příspěvku, mám na primárním účtu plusko tak bych ho samozrejme použil, ale na dalším účtu ti plusko nesviti , jen můžeš hrát online jestli rozumíš ,jak to myslím. .proto si to na tom jiném účtu nemohu ve storu zadarmo zakoupit.. nejde to, chce to aktivní plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na prd když používám předplacené kupony a chtěl jsem těch 220kč využít.

Ještě se zeptám když koupím plusko na nějakém slotu a aktivuju jako primární, bude aktivní i na mém hlavním účtu, popřípadě i na ostatních sek. účtech u sebe v konzoli? Myslím že to tak funguje...

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu