Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Konzolista uz zverejnil hry na duben...

Hráči na konzoli PlayStation 4 dostanou slušnou zombie hororovou survival hru Zombi od Ubisoftu, ale také vesmírnou střílečku Dead Star, která teprve vychází začátkem dubna. Na PlayStationu 3 to bude survival záležitost I Am Alive a Savage Moon. Na kapesní konzoli PlayStation Vita se pak dostanou hru A Virus Named Tom a Shutshimi.

cely clanek

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=odhaleny-dubnove-hry-pro-cleny-playstation-plus-awip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci buďte aspoň trochu soudní a nebuďte jen jak to stádo ovcí. Devízou PS+ vždy byly především hry v každém měsíci a zvýhodnění v podobě slev. To je prostě neoddiskutovatelný fakt. Teď to v Sony změnili a vy si to tu budete zdůvodňovat tak, že je to vlastně v pořádku, že teď se platí za mulťák a to co bylo v PS+ devízou je teď vlastně jen pouhý bonus navíc? Sony to podělala, anebo jinak, změnila obchodní politiku a dopad na uživatele je spíš negativní, tak si tu nic nenalhávejte.

Stát se tohle u konkurence, tak už vidím jak ji tu hateří rozcupují na kusy :roll:

No nevím, ale zavedla to (placený mp) konkurence a sony to pouze okopírovala. Ano, na ps3 se jednalo o bonusovou službu, kdežto teď je to služba na placený mp. Komu se to nelíbí nebo to není schopen pochopit, není problém prodat ps4 a koupit si jinou konzoli.

U konkurence se to dělo za dob x360, kdy pokud si dobře vzpomínám, jednu dobu nedávali ani plné hry. To zase okopírovali od sony. Takže každé má to svoje a tvoje skoro plačtivé komenty o soudnosti a haterech by spíš potřebovaly zrcadlo.

V mnoha věcech s tebou souhlasím ale s tímto komentem absolutně ne.

Btw doufám že zas nevyfásnu nějakou kartu jak se mi to tu už stalo když jsem si dovolil nesouhlasit s modem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Asi jsi mě dost dobře nepochopil. Především já jsem ten poslední, kdo by nad něčím plakal. Mně osobně je totiž úplně jedno, jaké hry jsou v tom či onom programu. Přečti si ale několik stran nazad plných komentářů, tvých nevyjímaje, jak se obracíte kam vám Sony udává směr. Nemyslím si že by to jak píšeš někdo nechápal anebo tomu nerozuměl, co se v PS+ změnilo. Myslím si, že to chápou téměř všichni, ale to nutně neznamená, že se s tím ztotožňují. Vymlouvat se na to, že někdo něco od někoho "okopíroval" je alibistické. Kdyby PS4 dostala zelenou barvu, tak tu budou mnozí skákat až do stropu a dost možná by svoji PS4 i prodali. Taky bys neřekl, že je to v pořádku, že ne. Ale že převzali placený mulťák, tak je to vlastně v pořádku, protože s tím vlastně přišel Microsoft?

Víš co mi to přípomíná? Jednu nejmenovanou společnost provozující satelitní služby u nás. Bylo nebylo, existoval balík programů zdarma. Jenomže proč na tom nezačít vydělávat? A tak se jednoho krásného dne objevil tzv. Servisní poplatek pro všechny, za to, aby spokojení zákazníci mohli mít kvalitní servis, služby a všechny ty kecy kolem. Kdo vlastní, tak ví.

A ne neboj. Nejsem sebestředný a nemám potřebu aby se mnou všichni souhlasili a sdíleli můj názor. Kdo sdílí vidím pod svým příspěvkem a kdo ne, nejsem dítě abych ho za to bodoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vetsinou hry z psn+ vubec nehraju(mimo vita) a psn+ kupuju z principu,kdyz je levny. To ze ta sluzba mozna skonci driv nez vyprsi moje licence taky neresim. Nevyuzivam ani cloud a proste jen hraju online a staci mi to.

To ze si to platim jeste na jpn a usa store uz je hole silenstvi:D

Tim chci vlastne rici,ze mi uz sony v minulosti dala tolik,ze nemohu skoro ani nadavat. Vzdyt vetsinu her na vitu mam od ni zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi mě dost dobře nepochopil. Především já jsem ten poslední, kdo by nad něčím plakal. Mně osobně je totiž úplně jedno, jaké hry jsou v tom či onom programu. Přečti si ale několik stran nazad plných komentářů, tvých nevyjímaje, jak se obracíte kam vám Sony udává směr. Nemyslím si že by to jak píšeš někdo nechápal anebo tomu nerozuměl, co se v PS+ změnilo. Myslím si, že to chápou téměř všichni, ale to nutně neznamená, že se s tím ztotožňují. Vymlouvat se na to, že někdo něco od někoho "okopíroval" je alibistické. Kdyby PS4 dostala zelenou barvu, tak tu budou mnozí skákat až do stropu a dost možná by svoji PS4 i prodali. Taky bys neřekl, že je to v pořádku, že ne. Ale že převzali placený mulťák, tak je to vlastně v pořádku, protože s tím vlastně přišel Microsoft?

Víš co mi to přípomíná? Jednu nejmenovanou společnost provozující satelitní služby u nás. Bylo nebylo, existoval balík programů zdarma. Jenomže proč na tom nezačít vydělávat? A tak se jednoho krásného dne objevil tzv. Servisní poplatek pro všechny, za to, aby spokojení zákazníci mohli mít kvalitní servis, služby a všechny ty kecy kolem. Kdo vlastní, tak ví.

A ne neboj. Nejsem sebestředný a nemám potřebu aby se mnou všichni souhlasili a sdíleli můj názor. Kdo sdílí vidím pod svým příspěvkem a kdo ne, nejsem dítě abych ho za to bodoval ;)

Píšu tam někde, ať už v dnešních nebo bývalých příspěvcích, že je v pořádku platit mp? Ne, protože to v pořádku není, na jakékoliv platformě. Ale když sony viděli, že tu u jiných prochází, udělali to samé. Proč by "zbytečně" přicházeli o peníze. To je normální obchodní rozhodnutí, které se mi sice nelíbí, ale protože chcu dávat eržice a krůtovi na perdel ve fifě, musím platit. Nebo se mi těch cca 1200cz za rok zdá moc a neplatím.

A ohledně mých komentů, část je míněna vážně, část ironicky a navíc, když se podíváš nazad, uvidíš že i já si dělám srandu z indiánů a kostiček. Takže tato tvá narážka byla úplně zbytečná. Pokud by ps4 dostala jenom zelenou barvu, koupil bych ji i přebarvil načerno, protože tak je to správné a tak to má byt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tendle mesic mi sony hodne stouplo v ocich a tesim se na vsechny tri hry na ps4 :)

aspon vidíš jak je jednoduché dělat z lidí ovce, rok nám sony cpe kostku za kostkou ted se jednou uráčila dat hru a už píšeš toto :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu