Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Bonusová hra pro vrkýbl the persistance jde hrát i bez kýblu. Ale bohužel pokud máte menu konzole v češtině, hra sa spustí nejspíš holandsky. A nikde v menu hry jsem nenašel možnost změny jazyka. A měnit jazyk konzole kvůli tomu nemíním :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, mirai_trunks napsal:

Liná obludo😂 Zkusím nainstalovat na Engliš systém:)

Ano. Su líný. Su dokonce v ottově slovníku naučném vyfocen pod termín lenost.

před 35 minutami, miz012 napsal:

Musis stahnout rovnou PS5 verzi

Ta mi stáhnout nešla, pouze ps4 verze. U ps5 to po mne chtělo 799czk peněz a na to jim kakam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Godfall (PS5)

Mortal Shell (PS4)

Lego DC Super-Villains (PS4)


Je vysoko pravdepodobné, že tento leak je pravdivý, no je potrebné to uviesť v raritnom prípade, že to tak nebude. Zdroj je totiž ten istý, ktorý leakol zoznam hier v predchádzajúcich mesiacoch.fb4da94ce0eb16341b54dd81e18a27d3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ten Godfall nebude "full" hra?

Following the acclaimed Fire & Darkness expansion and free Lightbringer update in August, we’re happy to announce Godfall: Challenger Edition, which allows new players to experience the game’s trio of endgame modes, minus the story content of the base game and Fire & Darkness expansions, and grants existing players new exciting features and rewards to enjoy.. As you already may have heard , Godfall: Challenger Edition will be available on PlayStation Plus from December 7 through January 3.*

 

Tak je to tak... z konzolisty:

UPDATE: Hra Godfall v Challenger edici bude obsahovat pouze zmíněné tři herní režimy. Ty jsou součástí endgamu, takže vývojáři umožní hned na začátku dosáhnout požadovaný level, aby je bylo možné hrát. Tato edice nebude obsahovat kampaň hry ani velké příběhové rozšíření Fire & Darkness.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ruku na srdce, příběh stojí za prd:) a je to jenom příprava na endgame zábavu:) Uvidíme. Mám v Godfallu tak 60h a příběh je max na 7 formou jdi tam, všecko vymlať a vyzbírej tokeny ať se otevře další mapa, zabij 3 velitele armád v každé lokaci a pak end boss:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu