Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Ahoj, jsem tu nový a potřeboval bych poradit. Koupil jsem si přes Store předplatné na 12měsíců. Podle nabídky jsem si vybral předplatné s hrou BATTLEFRONT. Nevím v čem je problém, ale dostal jsem pouze předplatné bez hry. Prosím, víte někdo kde jsem udělal chybu ? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

V mailu když bude kód tak to poznáš většinou tam bývá položka - redeem code. Na ní stačí většinou jen kliknout a dál nemusíš nic dělat.
Jinak info zde https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/store---transactions/voucher-redemption/how-to-redeem-a-voucher-code-using-ps4/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Děkuju, budu tedy čekat.
A ještě mám pár otázek nezkušeného nákupčího na Store.
Píše se tu, že v rámci předplatného můžu mít jednu hru měsíčně zdarma. Jak poznám která to je ?
Jsou někde stránký PS STORE v češtině ?
 

Bohužel store v češtině není. Jinak nabídka her je zde https://store.playstation.com/#!/en-gb/monthly-games/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME
Je jich více než jen jedna [emoji6]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 6. 2017 at 17:19, didi13 napsal:

Ahoj, jsem tu nový a potřeboval bych poradit. Koupil jsem si přes Store předplatné na 12měsíců. Podle nabídky jsem si vybral předplatné s hrou BATTLEFRONT. Nevím v čem je problém, ale dostal jsem pouze předplatné bez hry. Prosím, víte někdo kde jsem udělal chybu ? Děkuju

zdar.. jak si to udelal? ja dneska nabil penezenku za tisic, ze si koupim taky clenstvi na rok a nejde to.. ty k*rvy me presmerovaly na platbu kartou.. 3mesicni kupon koupit a zaplatit pres penezenku jde, ale rocni ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu