Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Nejsem si jistý, ale mám dojem, že game neposílá některé věci mimo UK (záleží tuším na váze) a další věc, v UK sa používá jiná vidlica do zásuvky http://www.zasuvky.eu/zasuvky/velka-britanie

A je otázkou, jestli budou v krabici s ps4 i vidlica na EU vidlicu, popřípadě bys musel dokoupit adaptér.

Osobně bych si pohlídal black frajdej a vzal radši u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je další věc, na záruku jsem zapomněl. Osobně jsem chtěl brát z UK original náhradní díl (robot řazení) od Renóltu pro můj trafic, vyšel tam o cca 20t levněji. Když jsem sa pak ptal českého zastoupení fy Renólt, jestli můžu záruku uplatit i tady, vysmáli se mi že pouze u prodejce v UK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je další věc, na záruku jsem zapomněl. Osobně jsem chtěl brát z UK original náhradní díl (robot řazení) od Renóltu pro můj trafic, vyšel tam o cca 20t levněji. Když jsem sa pak ptal českého zastoupení fy Renólt, jestli můžu záruku uplatit i tady, vysmáli se mi že pouze u prodejce v UK.

 

To ses ale mel ptat firmy renault (hrozny auta) a ne firmy, která si těch 20 tisíc prirazi za ten dovoz :-))) u škody a vw platila na auta minimálně evropská záruka výrobce

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nejsem si jistý, ale mám dojem, že game neposílá některé věci mimo UK (záleží tuším na váze) a další věc, v UK sa používá jiná vidlica do zásuvky http://www.zasuvky.eu/zasuvky/velka-britanie
A je otázkou, jestli budou v krabici s ps4 i vidlica na EU vidlicu, popřípadě bys musel dokoupit adaptér.
Osobně bych si pohlídal black frajdej a vzal radši u nás.


Myslíš tu flexo vidlici - šňůru co stojí asi 20,- Kč a doma jich mas kupu od jiných spotřebičů?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, mirai_trunks napsal:

tak black friday na storecku je proti US celkem vysmech. her vice ale ceny jinde.

Hlavně zdá se to jen mě, nebo dělají klasikej "akce effect", jinak řečeno sleva 60% fajn...ale ne z ceny jako předtím... co vím GTA V bylo na storu v normální edici za 1300 max ...teď se cena slevy odvíjí od ceny 1799,-...to je teprve výsměch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 1 hodinou, tofi napsal:

SONY PlayStation 4 PRO - 1TB + StarWars: BattleFrtont II  ===  8490,-

https://www.softcom.cz/eshop/sony-playstation-4-pro-1tb-starwars-battlefrtont-ii_d206043.html

Jestli to tam za tu cenu bylo, tak hodinu po zveřejnění už je to za 11.690,-

před 56 minutami, Alister napsal:

Hlavně zdá se to jen mě, nebo dělají klasikej "akce effect", jinak řečeno sleva 60% fajn...ale ne z ceny jako předtím... co vím GTA V bylo na storu v normální edici za 1300 max ...teď se cena slevy odvíjí od ceny 1799,-...to je teprve výsměch

Ano, to je zcela běžné. Říka se tomu taky jinak "Nechceme slevu zadarmo" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mirai_trunks Ano, ostatně jako vždycky. Separování regionů se promítá, kromě nabídky PS plus, her a služeb, i do cen. Třeba při poslední akci byl Batman VR za 5 USD tuším v US storu, my ho tu teď máme 1. později v akci, za 2. v EUR/CZK a za 3. za cca trojnásobnou cenu. 

@Alister nezdá se ti to, asi to tak fakt je :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Smartmax napsal:

Na softcomu ta cena opravdu byla, ale jestli byla nějaká konzole skladem, to nevím...dodání bylo do 14 dnů, ale spíš si myslím, že to byl nějaký shotek :-)

byla tam a stihl jsem to dokonce za tu cenu objednat, nicmene jestli mi to nakonec dodaji to je otazka ? uvidime :-) (celkem by me zajimalo jestli na to mam narok, pokud se jednalo o jejich chybu ale proste to tam bylo :-)

https://cdn.pbrd.co/images/GUE9oms.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, tofi napsal:

byla tam a stihl jsem to dokonce za tu cenu objednat, nicmene jestli mi to nakonec dodaji to je otazka ? uvidime :-) (celkem by me zajimalo jestli na to mam narok, pokud se jednalo o jejich chybu ale proste to tam bylo :-)

To je dobra otazka. Je k tomu par rozhodnuti evr. soudu. Pokud si dobre pamatuju,tak narok nemas, pokud je cena evidentne chybou, coz ale v tomhle pripade a Black Friday casu neni moc zjevny. Nicmene pokud Ti konzoli neposlou, tak by ses o to musel hadat u soudu a ten nez rozhodne, tak se bude PS Pro prodavat za 5000 :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, IniTW8X napsal:

@mirai_trunks Ano, ostatně jako vždycky. Separování regionů se promítá, kromě nabídky PS plus, her a služeb, i do cen. Třeba při poslední akci byl Batman VR za 5 USD tuším v US storu, my ho tu teď máme 1. později v akci, za 2. v EUR/CZK a za 3. za cca trojnásobnou cenu. 

@Alister nezdá se ti to, asi to tak fakt je :/

No nejsem zrovna fanatik co to sleduje každý den, ale co vím za 1300 bylo GTA V když jsem ho tehdy kupoval nový :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu