Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

V 21. 11. 2017 at 10:03, Lano napsal:

To je dobra otazka. Je k tomu par rozhodnuti evr. soudu. Pokud si dobre pamatuju,tak narok nemas, pokud je cena evidentne chybou, coz ale v tomhle pripade a Black Friday casu neni moc zjevny. Nicmene pokud Ti konzoli neposlou, tak by ses o to musel hadat u soudu a ten nez rozhodne, tak se bude PS Pro prodavat za 5000 :-D.

Tak konzole je doma, prodali mi ji uplne v pohode, vubec jim ta cena 8.490,- nebyla divna, ted to maji za 11.690,-

Jinak se jedna o novou revizi cuh-7106 a pribalena hra je Elite Trooper Deluxe Edition (bezna cena 2000 :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tofi napsal:

Tak konzole je doma, prodali mi ji uplne v pohode, vubec jim ta cena 8.490,- nebyla divna, ted to maji za 11.690,-

Jinak se jedna o novou revizi cuh-7106 a pribalena hra je Elite Trooper Deluxe Edition (bezna cena 2000 :-)

 

Krasnej kauf... skoda ze to hned zmenili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, TomasP. napsal:

Jak se poznaji ty revize?Na czc je za 8490 uvazuji o pro ale co tak pročítam tak slim je tišší?

stare revize jsou 70XX -  CUH-7016B

nove jsou znaceny 71XX - CUH-7116B

Zkousel jsem na tom zatim GTA5 a GTSport a konzole je naprosto ticha, proti Slimakovi, ktery mam vedle vubec zadny rozdil v hlasitosti.

Mozna se mi to zda, ale prijde mi ze nacitani trati a vyskoceni ze zavodu do menu GTSport je o malinko rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: nekupoval jste nekdo nedavno, v dobe kdy zacala tahle vlna slev, Farpoint VR + Aim controller bundle v Xzone? 

Jde mi o to, zda vyridili vasi objednavku.

Objednaval jsem 16.11. asi 2 hodiny po zacatku slev s dostupnosti do 24 hodin. Momentalne maji vyprodano.

 
 
 
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu