Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Jj dík, na to jsem se taky koukal. Sleeping a ještě ten COD MW 3 za 219. Musím se rozhodnout. Ikdyž je to pořád výhodné, protože potom to třeba můžu vyměnit za jinou hru na PS4. Jen se trošku bojím, aby pak necouvli. Každý jim tam bude házet COD a oni pak řeknou, že už to nechtějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....za KZ na ps4 mi nabídly 350... Za nba2k14 myslím 650 nebo 750.... Pochybuju že za starý cod dostanete 600 :P a dat se musej 2 hry a každá musi mít hodnotu těch 650.....samozdrejme vykupkni cena jrc :P a za hru zaplatíte 1 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem nepochopil o čem pišeš ale mi hry prodavame. Oni vezmou hry za preowned cenu což je jejich cena za kterou hru prodavaji nee vykupuji. Takže za cod ti třeba daj 200 ale sami jí prodavaji za 699 to je jedna hra plus ta sama a mam to 400 a 1kč za watch dogs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se právě bojím toho, že každý jim tam bude cpát COd a oni řeknu dost, už chceme něco jiného. A nebo máš sice předobjednáno, ale stejně jako při startu PS4 nevíš jestli se na tebe dostane. A pak ti doma zůstane 2x COD. Teď jestli to risknout, nebo ne :-)

P.S. Tak jsem taky objednal. Výměna za Sleeping Dogs za 229 a PES 2014 za 300. Prý garantují dodání, takže by problém být neměl. Už jen, aby hra stála za to .-)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu