Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

nemusí já jsem u něho měl objednávku potvrzenou a druhý den mi poslal mail že hra bohužel byla prodána na prodejně že se omlouvá že to zapoměli na netu zrušit jmenuje se to storno objednávky má to v podmínkách :) já jsem z OVY a k němu sem tam chodím tak jsem nechtěl trapasit že si tam příjdu pro hru zadarmo :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen úplná blbost. na czc.cz při koupení her nad 1000Kč stačí zadat slevový kod HRA100 a máte 100kč slevu. Když se to zkombinuje s výhodnejma nabídkama tak to může potěšit.

Např Uncharted Collection z 1799,- na 1199,- + sleva 100Kč a ještě je k tomu zdarma kniha Uncharted. :) no neber to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZC jsou podvodníci, slevy u nich nejsou slevy, dají tam notebook do slev za 6999 a přitom stál i před "slevama" 6999. Nevím, jak to přesně funguje, ale dle mého názoru to je klamání zákazníka a za to jsou slušný pokuty...ale nedělá to jen czc...

hoši, drak se zblázní, zase off topic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve většině odvetvi to funguje tak, ze je vyrobku daná maloobchodní cena, která vychazi z predem danych tabulkovych hodnot. Jakékoliv jeji zlevnění je pak vzdy sleva, byť trva roky. Oni to mohli mit ve sleve pred akci a v akci to soupli k dalsimu vyrobku, ktery zrovna zlevnili. Takto to funguje temer vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jejich slevy na CZC-> uncharted kolekce za 1200 po slevě :D. to dělají se vším, televize zlevněná o 20k a přitom všude stojí stejně jako u nich, zmerdi

Ty děláš jak kdyby to bylo jinde jinak proboha....

https://www.tsbohemia.cz/ps4-playstation-ps4-risen-3-titan-lords-enhanced-edition_d225761.html

[h=3]Risen 3 Titan Lords - Enhanced Edition 490 Kč[/h]

http://www.kuma.cz/moto-gp-15-playstation-4

[h=3]Moto GP 15 799 Kč[/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kde to tam na tom JRC vidíš? Dřív tam měli v menu "Trade-in" akce, ale teď se za nic na světě nemůžu k probíhajícím Trade-in akcím proklikat. K tomu FC Primal se dá doklikat přes ten banner s reklamou na hru, co mají na úvodní straně, ale ten Division fakt nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu