Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Zrovna jsem byl na CZstoru:

Alien Isolation - 729 Kč

COD AW - 1259 Kč

COD Ghosts - 899 Kč + tuna DLC

Jinak kupa season passů

A několik indiánů v akci

Pro mě osobně nezajímavá nabídka.

A HLAVNĚ = NOVÉ PS+ HRY (APOTHEON, TRANSISTOR A ROGUE LEGACY) KE STAŽENÍ

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, kdo má ještě zájem, nebo kdo chtěl (už si nevzpomenu, kdo všechno měl se mnou rozjednáno), tak je možnost stále ještě zakoupit pár kousků The Order 1886 za 1350 Kč (nutnost je platba předem) + pošta 50 Kč.

Nejlepší cena na trhu -> http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/the-order-1886/#section

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

+ mám ještě možnost sehnat posledních pár kousků Dying Light obsahující následující:

všechny D1 kusy budou obsahovat 2 DLC, viz níže.

· Cuisine & Cargo

· Ultimate Survivor Bundle

+ Pokud by jste si u nás nějaké kusy doobjednal, máme jako bonus ještě zvlášť DLC NIGHT CLUB

Cena: dohodou + doprava 50 Kč

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, kdo má ještě zájem, nebo kdo chtěl (už si nevzpomenu, kdo všechno měl se mnou rozjednáno), tak je možnost stále ještě zakoupit pár kousků The Order 1886 za 1350 Kč (nutnost je platba předem) + pošta 50 Kč.

Nejlepší cena na trhu -> http://hry-pro-playstation-4.heureka.cz/the-order-1886/#section

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

+ mám ještě možnost sehnat posledních pár kousků Dying Light obsahující následující:

všechny D1 kusy budou obsahovat 2 DLC, viz níže.

· Cuisine & Cargo

· Ultimate Survivor Bundle

+ Pokud by jste si u nás nějaké kusy doobjednal, máme jako bonus ještě zvlášť DLC NIGHT CLUB

Cena: 1330 Kč + doprava 50 Kč

CZ určitě nebude co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď otázka, jestli k tomu bude opravdu tato verze hry nebo je to zase jenom udělaná koláž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu