Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Mám stejný dilema, přečetl jsem recenze křížem internetu a viděl nespočet gameplay videí a obávám se, že mi nic nepřesvědčilo k tomu, abych si hru za tři kila koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kauza FIFA14 je u konce, balicek mam v praci a v pondeli vyzvednu a dostal jsem jeste kupon na 200kc na vsechno, KAK dostane kvalitni hodnoceni

Takže poučení pro mne pro případný příští nákup podobně "slevněného" zboží:

1) Platba hned na účet

2) Makat ideálně pro známou firmu v oboru elektro a nechat si to poslat přímo do práce

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U akce order 1886 u jrc za 1 Kč při výměně dvou her aspoň v hodnotě 599 kč je úplná sra***. Pod akcí bylo napsáno, nevztahuje se na objednávky vytvořené přes internet ale když jsem tam dnes volal tak to platí pouze na hry které byli objednané přes internet a dnes je prý už pozdě. Jel jsem zbytečně kvůli dvou kusům order který jsem nakonec musel koupit normálně :D asi příště budu kupovat hry od větnamců protože v JRC sami nechápou co se děje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný dilema, přečetl jsem recenze křížem internetu a viděl nespočet gameplay videí a obávám se, že mi nic nepřesvědčilo k tomu, abych si hru za tři kila koupil

Tak já to nakonec vzdal, vypadá to na pěkně odfláknutou hru, takže si počkám, až se budu za pět let nudit a koupím to v bazaru za pade..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U akce order 1886 u jrc za 1 Kč při výměně dvou her aspoň v hodnotě 599 kč je úplná sra***. Pod akcí bylo napsáno, nevztahuje se na objednávky vytvořené přes internet ale když jsem tam dnes volal tak to platí pouze na hry které byli objednané přes internet a dnes je prý už pozdě. Jel jsem zbytečně kvůli dvou kusům order který jsem nakonec musel koupit normálně :D asi příště budu kupovat hry od větnamců protože v JRC sami nechápou co se děje...

Pres internet to objednat nejde, protoze musis nekde predat ty hry protihodnotou. Ale je nutne (na prodejne) to objednat predem, protoze pak se muze stat, ze uz nebudou mit na tuto akci volny kus.

Upraveno uživatelem miz012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si tu hru vyzvedával a všechno šlo úplně v pohodě. Limitky jim prý nepřišly, ale i tak je to super akce, dát jim dvě starší hry a mit doma fungl novou pecku. Ale čekal jsem, že bude uvnitř alespoň nějaký sešítek nebo něco podobného jako bylo třeba u GTA V, WD, Evil Within a tady teda nic :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to nakonec vzdal, vypadá to na pěkně odfláknutou hru, takže si počkám, až se budu za pět let nudit a koupím to v bazaru za pade..

Hele pokud chces neco z tohohle žánru, tak daleko lepší reference jsou na Sherlocka. Já s na něj chystám po The Order. za 3 kila ale jeste asi neni... na Storu byl snad za 680.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby někdo v pomatení smyslů chtěl koupit The Order 1886 přes Xzone.cz (což je asi nejdražší varianta), tak jedna stovečková slevička tu je díky tomuhle (POZOR, NELEKNĚTE SE!): https://instagram.com/p/zVd81gR0Br/?modal=true https://www.facebook.com/jirkakral.cz/photos/a.395833570468412.107188.394992363885866/927081294010301/?type=1

Postup získání slevy = viz popisek u fotky (platí týden).

Upraveno uživatelem Wyder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebláznětě lidi :wohow: já tam taky sice dřív nakupoval, ale ty jejich ceny ted, to fakt nechápu. Ted už delší dobu nakupuju jen na originákách a fakt super, jak ceny, tak komunikace, balení zboží atd..

Pokud nechápeš Xzone, napiš nám názor na JRC :D

Originalky jsou super, mají dobré ceny a líbí se mi, že u každé hry je jasně vidět, jaký mají přebal a manuál(lokalizace) a jazyk hry...dobrý obchod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o JRC ani nemluvím, to je kapitola sama o sobě :wohow: ale jako, každého věc kde nakupuje že ano.. já si svých peněz vážím a záleží mi jak a kam je investuju :party:

Mám to stejně, ale je sranda, že JRC je nejpředraženější obchod(vyjma těchto akcí, jako byla s The Order apod. ) a minimálně půlka lidí zde na foru ten obchod obhajuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se pár lidl z frienf listu a na normal s tím, že to hraješ prvně a sbíráš předměty a vše , tak to trvá kolem 12hodin...upřímně, já dával třeba TLoU na speedrun s tím, že jsem si doposbíral pár věcí na normal za necelých 6 hodin. Je to podle mě individuální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, ale lidi mají tendenci u her co jsou tohoto typu počkat na bazar. Tím klesá i cena v obchodech protože lidi to novy za plnou cenu kupovat nechtějí. To bych viděl jako hlavní příčinu. Délka hraní může byt i 15 hodin ale když hra už pak nic nenabidne( platinu atd.) tak to lidi zkratka za plnou nechtějí. Nepamatuji se kdy naposled sberatelka slevila o 500 druhy den po releasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní a nejdůležitější příčina proč spadla cena již druhý den je to, že na The Order (všechny verze - normal, collector, special) byla promo akce dotována přímo sony, ta akce trvá na tuto hru a bundle PS4 s The Order do 27.2., poté už by měla být za "plnou cenu". Jistě Vám nemusím říkat, jaká je nákupní cena v promo akci, když si někteří jedinci vcera prodávali za 1190 Kč. Otázka je, kolik kusů uz se prodalo, pokud dostatek, cena jen tak nahoru nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu