Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

Zdravim. Tak na Kasa.cz jsem dnes za 6 790,- objednal, ihned zaplatil kartou online a ted mi objednavku telefonicky potvrdili. Meli to spatne nacenene jako nejaky balik PS3 + hra a tem, co to stihli objednat a zaplatit to poslou. :) Pry jsme takovi stastlivci 3.

Koukal jsem na to rano a rikal si, zda jich nemam zkusit objednat treba 5, ale ze bych je strelil, ale pak jsem si rikal, ze treba dojde k nejakymu padu ceny a prodaval bych to s nejakym vydelkem tezko, tak jsem objednal 1 kus pro brachu k Vanocum.

Je to nahoda, ale stava se to. Kdyz jsem pracoval u VF, tak tam nekolikrat podobny "problem" nastal pri nacenovani telefonu na web a vzdy se tem par jedincum, co to stihli objednat, telefon napriklad za 1Kc posilal. Nicmene tam se to opravdu delalo zamerne a hlidalo se, aby neslo vic jak treba 5 ks. Druhej den to bylo na mobil.cz a reklama zadaco pro firmu...

Stezovat si nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza_K1 Ta klavesnice super,ale nemaj nic skladem.... myslis, ze by mohla fungovat i na tv Samsung Smart Tv ???

Zkusil jsem to objednat, tak uvidime. Pro TV nevim, ale pro PS4 funguje. Bez specialnich tlacitek urcenych pro PS3...

To objednej, vyzkousis a kdyztak vratis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu