Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

  • Junior Moderators
před 2 hodinami, Martinoslav napsal:

Za kazdych utracenych 1250 Kc na PS Store v breznu dostanete 250 Kc zpatky. Podminky zde: https://www.playstation.com/cs-cz/legal/march-cashback/

Pokut to chápu tak jen jednou: 

   An Eligible Person will only receive one Voucher Code pursuant to this Offer. No additional Voucher Codes will be supplied for second or subsequent transactions of the Minimum Spend or more, or any transactions for multiples of the Minimum Spend.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Sony slušná akce na PS4 Slim se hrou Horizon . http://sony.centercz.cz/cz/e-shop/1124167/c18626-konzole-playstation-4/sony-playstation-4-500gb-d-chasiss-slim-span-horizon-zero-dawn-zdarma-span.html .

Takže když se to tak vezme prodáte novou zabalenou hru za 1200,- a máte Psko za 5300,-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, craig27 napsal:

V Sony slušná akce na PS4 Slim se hrou Horizon . http://sony.centercz.cz/cz/e-shop/1124167/c18626-konzole-playstation-4/sony-playstation-4-500gb-d-chasiss-slim-span-horizon-zero-dawn-zdarma-span.html .

Takže když se to tak vezme prodáte novou zabalenou hru za 1200,- a máte Psko za 5300,-:D

já tam hru Horizon nevídím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@rkolarik to se může stát, ta nabídka byla zveřejněna v neděli a dnes je úterý. Mnohy jsou akce třeba jen v jeden konkrétní den, v takovém případě je potřeba mít kliku a reagovat hned.

To stejné jsem si všiml o pár příspěvků výše, žes reagoval podobně. Já na ten odkaz klikal chvíli po zveřejnění a hra Horizon Zero Dawn u té konzole opravdu byla. Je možné, že v daném případě se jednalo o chybný popis prodejce, protože v tu dobu zrovna tu konzoli nabízeli za nižší cenu, a tak mohlo jít o klasický obchodní trik (snížili cenu u konzole tím, že z ní dali pryč bundlovanou hru, ale zapoměli to odstranit z popisku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, drak3go napsal:

@rkolarik to se může stát, ta nabídka byla zveřejněna v neděli a dnes je úterý. Mnohy jsou akce třeba jen v jeden konkrétní den, v takovém případě je potřeba mít kliku a reagovat hned.

To stejné jsem si všiml o pár příspěvků výše, žes reagoval podobně. Já na ten odkaz klikal chvíli po zveřejnění a hra Horizon Zero Dawn u té konzole opravdu byla. Je možné, že v daném případě se jednalo o chybný popis prodejce, protože v tu dobu zrovna tu konzoli nabízeli za nižší cenu, a tak mohlo jít o klasický obchodní trik (snížili cenu u konzole tím, že z ní dali pryč bundlovanou hru, ale zapoměli to odstranit z popisku).

Přesně. V době kdy jsem to uveřejňoval, tak konzole za tu hru byla, proto je podle mě nesmyslné psát, jakou cenu vidíte. Mnohdy ty nejlepší akce trvají pár hodin, max. den, takže je potřeba toto vlákno sledovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, drak3go napsal:

@rkolarik to se může stát, ta nabídka byla zveřejněna v neděli a dnes je úterý. Mnohy jsou akce třeba jen v jeden konkrétní den, v takovém případě je potřeba mít kliku a reagovat hned.

To stejné jsem si všiml o pár příspěvků výše, žes reagoval podobně. Já na ten odkaz klikal chvíli po zveřejnění a hra Horizon Zero Dawn u té konzole opravdu byla. Je možné, že v daném případě se jednalo o chybný popis prodejce, protože v tu dobu zrovna tu konzoli nabízeli za nižší cenu, a tak mohlo jít o klasický obchodní trik (snížili cenu u konzole tím, že z ní dali pryč bundlovanou hru, ale zapoměli to odstranit z popisku).

ok, nechtěl jsme se nikoho dotknout,že dává špatné odkazy, neuvědomil jsem si, že ty příspěvky jsou třeba den dva staré, moje chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu