Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alien: Isolation


eman07

Recommended Posts

Proste neni pytlik jako pytlik :D ...proste na jedny tenisky a hotovo...akorat kdyz vidim tu kvalitu tak se bojim o hrnek na kavu co ma bejt k Gta V.... Jinak ke hre...popravde grafiku jsem cekal lepsi...Vyhlazovani hran nic moc(bile carky)... Jinak ale pekny efekty svetla atd...a hudba(hlavne dyn.rozsah)je uzasna!!!Akorat se porad peru s nastavenim Gamma...jednou je to malo,pak moc..A filmecky se trhaji:(

O hrnek se bát nemusíš, mám ten, co dávali k oldgen verzím a je povedený. Normální keramika, ucho taky z keramiky, jen díry pro prsty mohly být (alespoň pro mne) trošku větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Outlast jsem rozehrál s kamarády a hned v první místnosti co máš konfrontaci s nepřítelem (nahodit generátory ve sklepě) jsem utíkal a křičel jak malá holka až se my všichni smály :) Takže něco pro mě a můj yt kanál asi :) Na JRC mají stále artbook tak to vemu tam..na pytlík kašlu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Artbook? Tak ko kouknu...ja to ted hraju a bojim se i ted...neni ani tak strasne strasidelny kdyz te sejme ale ten moment pred tim je brutalni...Alien zacne sycet a oak se strasne rychle rozebehne primo na tebe,a to kdyz vidis jak na tebe bezi s otevrenou tlamou a naprazenejma prackama...no..uff...:D Outlast je hodne lekavej,ja si doma taky parkrat zakricel (zena taky) :D ,tohle je spis o strachu a vydeseni...a u me to teda funguje na jednicku...:D Jinak zkusil jsem DLC Last survivor a je hodne kratky...To DLC se odehrava na Nostromu jak Rip musi znicit lod a uprchnout do transporteru,moc hezky udelany ale dost kratky...Ted hraju Crew expendables...Pak se vratim k Isolation...jinak jsem koukal na twitch a lidi hrajou jeste jedno DLC - jak Dallas s tymem jde prozkoumat lod Tvurcu....to by mne zajimalo kde ho vzali...chci ho:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste neni pytlik jako pytlik :D ...proste na jedny tenisky a hotovo...akorat kdyz vidim tu kvalitu tak se bojim o hrnek na kavu co ma bejt k Gta V.... Jinak ke hre...popravde grafiku jsem cekal lepsi...Vyhlazovani hran nic moc(bile carky)... Jinak ale pekny efekty svetla atd...a hudba(hlavne dyn.rozsah)je uzasna!!!Akorat se porad peru s nastavenim Gamma...jednou je to malo,pak moc..A filmecky se trhaji:(

Tak v PC verzi mám vyhlazování na max a těch čárek jsem si nevšimnul, ale mrknu se schválně jestli je to tam taky. A ty čárky myslíš jako kolem objektů? Co se týče gamma nastavení, tak s tím jsem se taky chvíli pral, ale teď je to v poho. Potom když je baterka, ikdyž omezená. Co se týče filmečků, tak ty jedou plynule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis jako hrany nekterych objektu...jak mas proste hranu tak jsou na ni jakoby carky...ale evidentne to byl problem na zacatku hry,protoze jsem si toho uz dlouho nevsiml...jinak to s tema filmeckama plati...jsou jakoby trosku trhany,koukal jsem na twitch a maji to vsichni...nevadi...jinak s gamou uz jsem si taky poradil...chce to trochu laborovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kluci

Potrebuji poradit.Jsem trochu zaseklej v jednom ukolu jak mam zachránit toho doktora Murdoca(nebo jak se jmenuje).Sedi v mistnosti za sklem a ja nevim jak se k nemu dostat?Nejakou keycard jsem nasel v predchozim ukolu u tech dvou mrtvol.Neumim dobre anglicky,takze se me to blbe preklada.

Jinak hra supr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze jo,to bylo pri prvnim setkani.Ale ted mam za ukol ho zahranit,a ja nevim jam se k nemu dostat.Chodil jsem vcera 2h kolem te jeho mistnosti a proste nevim jak se tam dostat.Jsou tam jedny dvere ktere sice blikaji oranzove,ale otevrit nejdou.Rikal jsem si ze treba trhavinou,ale zatim nemam vsechny soucastky na zhotoveni.A tim pristrojem na odkodovani dveri to nejde a sachta tam zadna nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj. Mam dotaz... ten zrnitej obraz ma ta hra schvalne??? Dokazu si predstavit ze to tam tvurci dali kvuli autenticnosti ale hned od prvniho zapnuti mi to leze docela dost na nervy. Vypnout to asi nejde co?

EDIT: Sorry za paniku... nejsem moc zbehlej v anglictine. Nastesti jsem na to prisel jak se to vypina:)

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

ty "čárky" o kterých tady píšete, na hranách objektů, nejvíc viditelných hlavně při dopadu světel, mě taky štvou.. ale koukal jsem se na různá videa a mají to všichni, takže dle mého neřešitelný detail, který leze na nervy a krásnou atmosféru a autentičnost poněkud ze hry sráží.

mimochodem, nikdo se tu nevyjádřil k placeným DLC:

1) Corporate Lockdown

2) Trauma

3) Safe Haven

4) Lost Contact

5) The Trigger

Hrál to někdo? Já teprve včera dohrál Alien: Isolation a chystám se na DLCčka.. Nejdříve tedy projedu obsah z Nostroma (Crew Expendable a Last Survivor) a pak zkusím těch pět DLC výše.

Nicméně, těch 5 DLC má být v různých režimech, jako "survivor mode" a "salvage mode".

Co přesně je to za režimy? Ví to někdo?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu