Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vypalování her LT 3 na LG GH22LS30


FJakub

Recommended Posts

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda mi půjdou vypalovat hry na mechanice LG GH22LS30 je mi o nové hry, dnes jsem si donesl nový flash xbox jestli se nepletu měl by to být LT 3 (tedy ten nejnovější).

Rád bych rozjel hry typu Saints row the third, FIFA 15, GTA 4,

Děkuji moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím, XGD3 hry (ty novější) vypálíš korektně pouze na mechanice, která je kompatibilní s iXtreme Burner FW (pouze iHas-124B) či s mechanikou, která je kompatibilní s BurnerMax Payload Tool - což tvá mechanika není. Pro další info mrkni do mého topicu (viz. podpis).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se ještě zeptat na toto, nelezl jsme to zde na forum:

V současné době se situace s XGD3 řeší pomocí Payload Tool (obdoba FW iXtreme Burner MAX), který je kompatibilní s mechanikami založenými na čipu MTK. Jelikož je to drtivá většina všech v dnešní době dostupných mechanik, můžete si vybrat ze široké škály za řádově pár stokorun.

P.S. Existují fóra kde jsou témata věnovaná všemu okolo XGD3 a jsou tam zkušenosti a doporučení široké komunity s různými modely současných mechanik a tipy na ty nejvhodnější. Existují dokonce mechaniky, které pod záštitou jiného výrobce než Liteon obsahují totožný HW jako původní mechaniky iHAS 124.

Jde mi o ty mechaniky založené na čipu MTK, zda se dá sehnat seznam a zda je toto vypalování spolehlivé ;)

Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu