Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
BlackFrogg

Výměna HDD v Playstation 4

Recommended Posts

Ahoj

Ano update lze stáhnout, ale já měním disk za větší a tím pádem potřebuji přeinstalovat celý OS,tedy jestli jsem to dobře pochopil, z tohoto odkazu

ten by měl mít velikost cca 860 MB jenže nefunguje. Update má jen 320 MB a nejde nainstalovat...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Ahoj

Ano update lze stáhnout, ale já měním disk za větší a tím pádem potřebuji přeinstalovat celý OS,tedy jestli jsem to dobře pochopil, z tohoto odkazu

ten by měl mít velikost cca 860 MB jenže nefunguje. Update má jen 320 MB a nejde nainstalovat...

vysvětli mi jak si mohl smazat OS? Pokud měníš HDD za větší tak nic jiného než oficiální update od SONY není a ten má zmiňovaných 320mb které ti údajně nejdou nainstalovat.

Tady je návod přímo od samotného výrobce : https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/system---hardware/storage---data/upgrade-playstation-4-hdd/

+ návod přímo pro instalaci : https://www.playstation.com/en-gb/get-help/ps4-system-software/

Pokud budeš postupovat správně musí to jít

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemas pravdu. Pupo pise dobre....potrebuje nainstalovat firmware,ktory ma okolo 700-800 MB. Tych 320 MB je len aktualizacia a to mu je nahovno. Takisto som to riesil prednedavnom. Ja som tam na tej oficialnej stranke nasiel dva subory. Aj ten vacsi,aj mensi. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 21. 11. 2016 at 20:33, pupo napsal:

Muhehe :wacko: ...tak OS stažený odsud PS4 odmítá nainstalovat, neb požaduje versi 4.06 a novější,takže patrně stará verse ...ale našel jsem tento a ten už by instalovat chtěla, jenže je to bezpečné ten Techspot ?

Předtím tam byla verze 4.05, teď už to ukazuje 4.06. Zkus to stáhnout znovu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu