Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna HDD v Playstation 4


BlackFrogg

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators
Ahoj

Ano update lze stáhnout, ale já měním disk za větší a tím pádem potřebuji přeinstalovat celý OS,tedy jestli jsem to dobře pochopil, z tohoto odkazu

ten by měl mít velikost cca 860 MB jenže nefunguje. Update má jen 320 MB a nejde nainstalovat...

vysvětli mi jak si mohl smazat OS? Pokud měníš HDD za větší tak nic jiného než oficiální update od SONY není a ten má zmiňovaných 320mb které ti údajně nejdou nainstalovat.

Tady je návod přímo od samotného výrobce : https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/system---hardware/storage---data/upgrade-playstation-4-hdd/

+ návod přímo pro instalaci : https://www.playstation.com/en-gb/get-help/ps4-system-software/

Pokud budeš postupovat správně musí to jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemas pravdu. Pupo pise dobre....potrebuje nainstalovat firmware,ktory ma okolo 700-800 MB. Tych 320 MB je len aktualizacia a to mu je nahovno. Takisto som to riesil prednedavnom. Ja som tam na tej oficialnej stranke nasiel dva subory. Aj ten vacsi,aj mensi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
V 21. 11. 2016 at 20:33, pupo napsal:

Muhehe :wacko: ...tak OS stažený odsud PS4 odmítá nainstalovat, neb požaduje versi 4.06 a novější,takže patrně stará verse ...ale našel jsem tento a ten už by instalovat chtěla, jenže je to bezpečné ten Techspot ?

Předtím tam byla verze 4.05, teď už to ukazuje 4.06. Zkus to stáhnout znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Muzes pouzit jakekoli 2,5 palcove SSD, nicmene klasicka PS4, ma jen SATA 2 rozhrani, tedy ani plne nevyuzijes to SSD, za me to rozhodne cenu nema. O jake hlucnosti se bavis  ? Kdyz hrajes, tak huci vetrak a kdyz ne, tak pochybuju, ze slysis obyc HDD, pokud od toho nejsi 30cm, zahrivani to same, nema to zadny vliv na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Když před výměnou HDD provádím zálohu, zálohují se data všech profilů, co na PS4 používáme, nebo jen toho aktuálně přihlášeného, a budu muset dělat zálohu pro každého zvlášť? Nikde se mi to nepodařilo najít.

 

EDIT: Tak si odpovím sám, pokud by si také někdo nebyl úplně jistý. 

Volba (Nastavení) > [Systém] > [Zálohovat a obnovit] zálohuje všechna data všech uživatelů. Po případné obnově z této zálohy budou obnoveny všechny uživatelské profily, bude pouze nutné u každého uživatele se při prvním přihlášení přihlásit k PSN. Více v manuálu - Zálohovat a obnovit | PlayStation®4 Uživatelská příručka

Naproti tomu volba (Nastavení) > [Správa dat ukládaných aplikacemi] > [Data uložená v systémovém úložišti] slouží k záloze dat pouze aktuálně přihlášeného uživatele. Při výměně HDD by tedy bylo nutné provést zálohu pro každého uživatele konzole zvlášť. Více v manuálu - Data uložená v systémovém úložišti | PlayStation®4 Uživatelská příručka

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu