Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4 dělá fakt hluk !


Saee4

Otázka

Recommended Posts

  • 0

ano platí záruka 24 měsíců je to z jednoho prostého důvodu, oni dávají nový kus kvůli neopravitelnosti v takovém případě nejsi povinen přijmout, ale můžeš si nechat vrátit peníze. Pokud samozřejmě přijmeš je to v podstatě nový nákup nového kus, na který se vztahuje oněch 24 měsíců. Požádej o nový paragraf, doklad, účtenku... a pokud by se cukali, rpostě si nech vrátit peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze pokud je vymena za novy kus tak se zaruka pouze prodluzuje o dobu kdy trvalo reklamacni rizeni. Hajzlove...nicmene zmena obcanskeho zakoniku prisla v platnost 1.1.2014, ps4 je koupena 2013 takze na ni musim podle stareho OZ dostat novou 2letou zaruku.....volal jsem na DTest a na ČOI....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jiz jsem prevzal takze pouze musim zkusit tu zaruku....jinak je to

§ 3028

(1) Tímto zákonem se řídí práva a povinnosti vzniklé ode dne nabytí jeho účinnosti.

(2) Není-li dále stanoveno jinak, řídí se ustanoveními tohoto zákona i právní poměry týkající se práv osobních, rodinných a věcných; jejich vznik, jakož i práva a povinnosti z nich vzniklé přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona se však posuzují podle dosavadních právních předpisů.

(3) Není-li dále stanoveno jinak, řídí se jiné právní poměry vzniklé přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona, jakož i práva a povinnosti z nich vzniklé, včetně práv a povinností z porušení smluv uzavřených přede dnem nabytí účinnosti tohoto zákona, dosavadními právními předpisy. To nebrání ujednání stran, že se tato jejich práva a povinnosti budou řídit tímto zákonem ode dne nabytí jeho účinnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jakže podle toho jaká je to verze PS :D

Třeba PS 4 Pro ..

dělá hluk :D o to žádná :D 

ale v roce 2021 🙂 kdy jsou hry jinak optimalizovaný a jsou náročnějsí na grafiku si užívám 4K ( moje televize HDR neumí :D )

a ano pocituji větší hluk větráku pouze u RDR 2, snow runner a i občas far cry 5 :D i někdy u COD Warzone

jinak si to dává docela v cajku :D ale u jak již vypsaných her je grafika na jiném levlu :D a hodím sluchátka u užívám si kvality obrazu :D 

a jak zde bylo psáno .. pořiďte si xbox :D ale kvalita bude o to horší a to jsem ho měl :D 

Konec hlášení a jeden klystýrek poslušně hlásím :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Díky za koment po 6ti letech. Supr práce. 

Jinak jsme vroce 2021 a dnešní generace konzol je již bohudík tichá. Konec hlášení a nekrolock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu