Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation VR


mikas_cze

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
to je sice pěkný, ale na hraní kostiček na ps+, bez sluchátek a bez mikráku, ti na ot zatím každej sere... protože určitě nebudu mět VR, abych na to musel nandavat ještě sluchátka... takže shrnmě to... hraní kostiček z ps+, jeden lcd display bez sluchátek a mikráka čelenka pro teplouše s kabelem za 10990 Kč...daleko dražší než konzole sama... worth it.

cože? :D

ta čelenka pro teplouše má sluchátka a je bezdrátová a určitě bude mít i mikrák.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezdrátová není, sluchátka tam jsou nějaká peckoidní, kamerka a ovladače rovněž vlastní.....

eRikovy vyhraněné názory nemusíš brát v potaz, protože o hraní kostiček by to bylo možná u něj. On zřejmě neviděl kolik stojí sety od konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf???? 3D brýle s drátem? tak to ať si strčí někam, raději budu mít na hlavě autobaterii než zakopávat o drát........ Mám 2 ovladače jen proto abych měl vždy k dispozici jeden nabitej ale z hlavy mi bude trčet drát ne?? :D :D :D

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf???? 3D brýle s drátem? tak to ať si strčí někam, raději budu mít na hlavě autobaterii než zakopávat o drát........ Mám 2 ovladače jen proto abych měl vždy k dispozici jeden nabitej ale z hlavy mi bude trčet drát ne?? :D :D :D

viz výše....nevím, jak by sis představoval, že to pojede bezdrátově. Nějak to musí být propojené s onou výpočetní jednotkou. Nějak to musí být napájené....Technologie je to v začátku...nepochybně další verze budou lepší a lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Tak je to jinak, lze hrát i normální hry! Q: Will I be able to play non-VR games and watch video content on PS VR?
PS VR has a feature called Cinematic Mode, which lets users enjoy content in 2D, including PS4 games and movies, on a giant virtual screen while wearing the VR headset. The PS Camera is required for initial setup, but not when actually using Cinematic Mode.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zážitek je to moc pěkný. U dema se spouštěním klece pod moře jsem skutečně cítil, že klesám. Mozek to dokáže oklamat :) Rozlišení je trochu nižší, ale v zásadě to nevadí. Bojím se ale, že u některých her mi bude špatně. Přítelkyně zkoušela Battlezone a po pár minutách hraní to vzdala, že se ji dělá špatně. Já to radši nezkoušel. Dnes vyzkouším další dema. Čeká mě Until Dawn: Rush of Blood, EVE:Valkyrie, DriveClub a Kitchen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6/6/2016 at 14:08, nonevim napsal:

strasna blbost uz jen kupovat ps 4.5 kvuly leosi grafice je kravina ja sem jeste na ps3 a to z duvodu ze hraju pouze cod a bf kdyz vemu v potaz ze me 4.5 prijde s katou a s hrou na nejakych 18 tisic a k tomu tuhle helmu za desitku ne sorac to muze koupit jenom vul za 28 tisic si koupim herni pc se budu hrat vsechny y hry na maximum proste volovina

Jasně za 28000,- vše na plné detaily :) Tak to ti nevím jestli to to PC zvládne. Ale já si zatím budu hrát s VR a taky se budu bavit. Nevím jak se to líbí ostatním vlastníkům Playstation VR, ale já jsem zatím naprosto spokojen. Zatím jen je mi líto že ještě nevyšla hra Robinson Journey a Eagle Flight. A pár už jich doma mám, a líbí se mi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Necromaniac napsal:

Ahoj, má někdo odzkoušené zda ty nové pohybové ovladače pro PS VR fungují i na PS3?

No tak to nevím, ale staré z PS3 fungují naopak na PS4 s VR. Takže na 99 % budou fungovat. ;) A dle popisu u některých prodejců to bude fungovat určitě

 

https://www.mironet.cz/sony-playstation-move-twin-pack-ps3-a-ps4-vr+dp301394/?gclid=CjwKEAjw1qHABRDU9qaXs4rtiS0SJADNzJispRLdw2Ywyh8xOb-Jkj6YvfVjevZCf5QX8guRbUICFRoC66Hw_wcB#204212106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 10/25/2016 at 19:20, mafol napsal:

nevite prosim nekdo jak mit zapnute PSVR a zaroven aby sel zvuk do Playstation wirelles headset????vzdy to vypne zvuk do techto sluchatek

 

dekuju za radu

Co jsem cetl tak pro nejlepsi zazitek s prostorovym zvukem jsou doporucena sluchatka s kabelem zapojena primo do PSVR. Bez prostoroveho zvuku. Nevim jak to funguje ale pry to je nejlepsi. Jeste to budu testovat.

 

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjkj6f1s4zQAhWDPxoKHdG8CcIQFgg_MAU&url=http%3A%2F%2Fwww.polygon.com%2F2016%2F10%2F3%2F13155460%2Fplaystation-vr-headphones-3d-audio&usg=AFQjCNEk2BRZD3jM0yxIDXc5tsXBP6cM5Q&sig2=djLmh9ipteYd5QDUxNSUBA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

To má PSVR tak málo lidí nebo všichni hrajou a nediskutujou? Čekal jsem tady nějakou zajímavou diskusi, názory, "recenze", varování, pro/proti přímo od zdejších lidí (budete se divit, ale preferuji různé názory a komentáře od lidí na forech než recenze) a ono nic :D Ticho po pěšině. Podělte se někdo, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu