Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XV


mikas_cze

Recommended Posts

post-58299-14687193106832_thumb.jpg

Datum vydání: 30.9.2016

Official web: http://www.finalfantasyxv.com

Demo: již dostupné ke stažení v PS store

<a href="http://www.finalfantasyxv.com" target="_blank" rel="nofollow">

https://www.youtube.com/watch?v=IiI7SMQA59Q

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
před 5 hodinami, Mandaz napsal:

Takže pošta opět nezklamala, ke mne na  divoký východ hra dorazí snad zitra.

 

Hrajete už někdo? Kdyžtak postněte dojmy ať možu na poštu víc nadávat :D

 

Edit: z jrc jsem měl deluxku za 2399

Bohužel ne, a navíc to vypadá že moji objednávku hraje někdo jiný (na telefonu to píše předáno) ... ach ta alza, mno ještě uvidím co odepíše xzone a kdyžtak na to peču a koupím pak někde bazarovou day one s podpisama.

Tak zřejmě nastala chyba a později došla sms s výzvou k odběru :) .. tak už je deluxka doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě už dorazila z Herního Světa. Ještě jsem ale nezapínal. Mám objednané PS Pro a pořád se ještě nevyjádřili, kdy ho doskladní a kdy zásilka dorazí tak pořád váhám, jestli se ještě snažit vydržet a FF nezapínat nebo jestli se na to vykašlat a rozehrát ho už rovnou na obyč PS4ku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Molda22 napsal:

Tak mě už dorazila z Herního Světa. Ještě jsem ale nezapínal. Mám objednané PS Pro a pořád se ještě nevyjádřili, kdy ho doskladní a kdy zásilka dorazí tak pořád váhám, jestli se ještě snažit vydržet a FF nezapínat nebo jestli se na to vykašlat a rozehrát ho už rovnou na obyč PS4ku :D

Hra je to parádní, jen mě mrzí že jsem kupoval před týdnem pro ... jinak bych bral tu slimku v Luna edici z JRC :D . Mám odehráno cca 2 hodinky a progress story 0 .. .běhám a sbírám každou kravinu a každej hunt co můžu ... nicméně ta regalia z deluxky je pěkná... jediné co mi vadí je, že to luxusní téma je jen k digital deluxe -.- ...a dávat o 500 víc za téma a nemít steelbook atd mi příjde trošku kravina :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hrozně zvědavý, protože mám strašně rád tahové souboje a ten nový v XV, toho se celkem bojím. Real-time souboje mi samozřejmě nevadí, ale u FF to bude zvláštní. Ale těším se, zatím jsou na to solidní ohlasy. Ještě mám trochu strach z děje, respektive z toho jak je podaný. Na recenzi v kotaku bylo řečeno, že je to jeden z mínusů hry oproti predchozím dílům a že dost celkem důležitých cutscén a dějových věcí člověk může úplně minout, protože musíte splnit X podmínek, aby jste to viděli. Být na určitém místě, dělat určitý ukon, v určitý čas, teprve pak se to třeba odehraje. Což je u open-world hry na jednu stranu motivace navíc, ale na druhou stranu trochu strašák, že o něco příjdete a budete tím tak trochu ochuzeni o děj, vývoj postav atd :D Ale asi to moc řeším předčasně :D Třeba se do toho pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Molda22 napsal:

Já jsem hrozně zvědavý, protože mám strašně rád tahové souboje a ten nový v XV, toho se celkem bojím. Real-time souboje mi samozřejmě nevadí, ale u FF to bude zvláštní. Ale těším se, zatím jsou na to solidní ohlasy. Ještě mám trochu strach z děje, respektive z toho jak je podaný. Na recenzi v kotaku bylo řečeno, že je to jeden z mínusů hry oproti predchozím dílům a že dost celkem důležitých cutscén a dějových věcí člověk může úplně minout, protože musíte splnit X podmínek, aby jste to viděli. Být na určitém místě, dělat určitý ukon, v určitý čas, teprve pak se to třeba odehraje. Což je u open-world hry na jednu stranu motivace navíc, ale na druhou stranu trochu strašák, že o něco příjdete a budete tím tak trochu ochuzeni o děj, vývoj postav atd :D Ale asi to moc řeším předčasně :D Třeba se do toho pustit.

Tak story posoudit nedokážu mno ... nicméně wait mode je fajn ( je takový oddechový a člověk se dokáže zorientovat v boji když začíná být chaos :D ). Ohledně těch cutscén jsem to četl taky mno ... ale zase je to taková odměna pro lidi co tu hru hrají jinak, než ti co to proběhnou hlavní linkou a zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bouner napsal:

... ale zase je to taková odměna pro lidi co tu hru hrají jinak, než ti co to proběhnou hlavní linkou a zdarec.

No to já se snažím každou hru projít co nejpečlivěji, užívám si všechny možné sidequesty atd, ale i tak díky tomu, že tam ve hře jsou scény, které člověk může lehce minout, budu mít celou dobu v hlavě obavy z toho co jsem kde důležitého zmeškal :D

 

UPDATE po cca první hodince a půl: Zatím jsem toho moc nestihnul, projel jsem si tutorial a po začátku hry jsem v podstatě procházel všechny možné menu, nabídky, skilly, nastavení prostě vše možné :D A potom jsem se odvážil na první droboučký průzkum v okolí opravny (ale jen parkoviště, zatím žádná divočina). Trošku mě mrzí, že na to, že je rok 2016 stále ve hře nejde na postavách vidět předměty, které jim nasadíte a předměty, které nacházíte různě po světě jsou stále jen malé svítící kuličky a nevidíte ten skutečný předmět. Jasně, jsou to maličkosti a věci, které v FF už jsou dlouho, ale zrovna tohle jsou věci, které by se vylepšit daly. Ale je to maličkost.

A hned z kraje mě trápí klasický problém. 10 milionů skillů a technik, které lze odemknout a i když jsem si všechny procházel několikrát, tak stále nevím do čeho investovat :D Graficky zatím fajn, framerate zatím nebyl špatný. Ale jsem opravdu jen v úvodu.

BTW (bez spoileru) - úvodní scéna, kdy se rozjede Stand By Me super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Mandaz napsal:

Takže "dobrá" věc sa podařila, moji již od cca srpna zaplacenou deluxku z jrc mi pošta poškodila nebo ztratila a mám se obrátit na odesilate s reklamací... Takže to vypadá tak že budu nejspíš bez deluxky :angry::(

Ou, tak to zamrzí .. já se díval a deluxky všude vymizely mno.... ale tak třeba se to pořeší ve tvůj prospěch :) ... popř já budu brát limitku slimky a 1 deluxku budu mít navíc ;) . Ono celkově s některýma delux edicema je problém, že pro CZ se jich málo doveze a jsou hned pryč mno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bouner, no takže jsem to vykomunikoval tak, že se zásilka doopravdy poškodila při dopravě (víc mi na poště říct nechtěli) a bohužel jrc nemá žádné dostupné deluxe edice skladem. Ale prý mají několik ks zarezervovaných pro osobní odběr a pokud si edici někdo do konce lhůty nevyzvedne, tak mi ji okamžitě zabukují a pošlou mi ji. V opačném případě mi vrátí peníze a já se budu muset se sháňkou deluxky obrátit na židbej :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Mandaz napsal:

Bouner, no takže jsem to vykomunikoval tak, že se zásilka doopravdy poškodila při dopravě (víc mi na poště říct nechtěli) a bohužel jrc nemá žádné dostupné deluxe edice skladem. Ale prý mají několik ks zarezervovaných pro osobní odběr a pokud si edici někdo do konce lhůty nevyzvedne, tak mi ji okamžitě zabukují a pošlou mi ji. V opačném případě mi vrátí peníze a já se budu muset se sháňkou deluxky obrátit na židbej :(

 

To beztak někdo ztopil :D ... nebo to mělo smůlu a jelo to v tom kamionu co se převrátil :D . Mno tak snad ti to klapne a někdo zruší osobku :) ... ten steelbook je nádhera a hra paráda ;)... To mně se bude válet doma 2. v pátek cca, tak ju pak budu házet asi semka kdyby něco ;).... zajímavé, že těch na Xbox je hromada všude a PS4 verze je všude už vyprodaná :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, říkali mi poškodila při dopravě, takže buďto jim můj balík přejel někdo na sněžném skůtru nebo se někomu líbila obálka jrc a váha přes 0,3kg :D

Tak x0 má jen pár exotů, kdežto PS4 nebo PS4PRO je hromada :D Jinak doufám že si to nějaký lulek nevyzvedne, protože pak bych musel na židbej a tam se už ceny pohybují od 2,5t + pošta minimálně 400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hele mam teď na poště jednu z xzone za 2700kč do 7.12. Osobne beru z Alzy za 2200 tak pokut neseženeš tak pisni a domluvíme to. cenově bohužel dráž, holt xzone. nebo mi ještě psali z herního sveta že se posouvá dodání ale tam jsem již napsal, že ruším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám za sebou další cca hodinku a půl, takže už jsem se pořádně pustil do průzkumu, mám za sebou pár lovů, nějaké ty souboje, pár levelů a zatím super. Ten svět mi zatím připadá takový prázdný a ne úplně zajímavý, ale uvidíme časem. Mám ale zatím raději souboje proti těžším nepřátelům, kterých je méně, než když jsou třeba méně obtížní, ale je jich hodně. Protože někdy je to brutálně chaotické (i s wait modem), takže se trochu potvrdilo to, čeho jsem se obával. A Noctis, Gladio a Ignis by mohli mít trošičku více rozlišitelné hlasy (v anglické verzi), protože často všichni kecají jeden přes druhého a kromě Prompta mají ti tři ostatní dost podobné hlasy což je trochu škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu