Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aktualizace DB na Dual NAND Demon


Recommended Posts

Zdravím, je to více než 3 roky co jsem zde od člena fora kupoval Xbox. Nějakou dobu jsem ho nepoužíval a ted bych zase chtěl ale nové hry už nefungují. Toto mi psal prodejce

  • zepředu na konzoli je připevněn „ovládací“ panel pro Dual NAND systém
  • na panelu je tlačítko, kterým přepínáte mezi orig. NAND Xboxu a DemoNem
  • pokud modrá LED svítí, je aktivována NAND na DemoNu, pokud je zhasnutá, je aktivní NAND v Xboxu
  • v obou NAND je momentálně nahraná nejnovější verze DB 16203

Trošku jsem pátral a mohu na tento Xbox použít metodu co je zde uvedena na forum metody J-Runner? Nebo musím používat nějakou jinou? Děkuji

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Při přepnutí na modrou nand Demona je aktivní RGH nand, takže aktualizovat podle postupu http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-17489-programem-j-runner

- Při zhaslé led je aktivní originální nand a aktualizovat dash normálně z flashky oficiální MS aktualizací jako na originální konzoli (nahrát na flashku, vrazit do konzole, potvrdit update)

Ideálně samozřejmě aktualizovat obě na stejnou poslední verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi něco udělal špatně...

Udělal jsem pouze toto a Xbox najíždí pouze do Originalního systému i když diag svití modře

1. Jak zjistit aktuální Freeboot NAND v xboxu :

Vytvoříme si pracovní kopii aktuální Freeboot NAND – tím se nemusíme bát o poškození NAND v konzoli . Na to budeme používat program s názvem " Simple 360 NAND Flasher 1.3 "

1. Stáhněte si Simple 360 NAND Flasher 1.3 zde : http://www.homebrew-connection.org/s...ic-mode-added/ .

2. Na flešku dejte do vytvořené složky Simple 360 NAND Flasher jen soubor default.xex ze staženého Simple 360 NAND Flasher 1.3 .

3. Přes xexmenu,nebo file manager spusťte .

4. Pro vytvoření zálohy nand stiskněte X . Program na flešku zapíše flashdmp.bin a Simple 360 NAND Flasher.log .

5. V PC si vytvoříme složku „ ZÁLOHA „ a do ní si vložíme vyčtený flashdmp.bin , který označíme jako flashdmp 1.bin

Toto jsem pouze udělal a když jsem chtěl udělat bod 6 a 7, tak Xbox mi za boha nenajede do FS3. Nějak nechápu co jsem mohl, udělat tak špatně když jsem pouze zálohoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nemůže to být tím že není nastavená cesta na zapínání FSD já musím vždy po aktualizaci DB najet v orig. microsoft menu do games > my games > a tam mám xex menu přes nej spustím dashlaunch a tam nastavim cesty na spousteni FSD pak ulozím a vyjedu z dashlaunche a xbox mi automaticky naskočí do FSD nebo respektivě nyní už pár měsíců do aurory :) možná to je tím nwm vyzkoušej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Ahoj všem. Našel by se tu někdo z okolí Poděbrad, kdo by mi pomohl updatovat dashboard, jsem asi kopito, prostě mi to nejde. Mám dasboard 2.0.16747.0 a nechodí mi s ním kinect který jsem koupil synovi. Za pomoc se odvděčím. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu